Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

...no cóż jestem, nie wypieram się, ale bez przesady wszystko ma swoje granice, ...w ostateczności zawsze można wyjść na piwo :) masochistą nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:P Jasne, wybrałbyś piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie musiałabym Ci przynieśc go na kolanach skarbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha jakoś nie jara mnie forma podawania piwa, liczy się jego smak :) ...chociaż jakby je podała jakaś mała czarna w szpilkach to pewnie bym się nie obraził, ...nie rozumiem tylko czemu na kolanach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Matu. Zwykła skala szczytowania? Jesteś konserwatystą? :) Cóż... miło jest nieraz dostać Red Hot Chili Peppers, "zaaaabrzdąkane" na ci==pkowej gitarze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...imperium, ja wiem czy konserwatystą, już pisałem że nie trawię po prostu ekstremów, ...może nie wiem co dobre, może po prostu nie mam takich doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę Ci podawać piwko tak zabrzdąkane matu... będziemy wspólnie nabierać doświadczenia. praktyka mistrza czyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszyscy wiedzą że Don Lopez ma naturę domina, a przynajmniej lubi uległ kobiety. Kiedyś napisał ze mówi o tym dziewczynie i ona twierdzi ze przesądza ale generalnie się zgadza. Czyli pierwszy element wychowywania sobie suczki juz wprowadza, tzw. pranie mózgu. Następny element to nagrody za dobre zachowanie, kary za złe. Np. jak się będzie ubierala przez tydzień tak jak on chce to gdzieś ja zabierze w sobotę. Jak nie to w domu za goni do sprzątania. W międzyczasie jeszcze zdobyć jakaś wiedzę techniczną ( co próbował zrobić w wątku "niewolnica" ale mu nie wyszło) i za parę lat Don Lopez to będzie Pan Don Lopez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha całe życie sądziłem, że mądrość przychodzi z wiekiem i tym się pocieszałem, ale właśnie przeczytałem, że czasem wiek przychodzi ...sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka898
Nie da się ukryć, że teraz kobiety chcą wyglądać tak ta ze zdjęcia http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/alex_caprice Kobieco, ale jednocześnie odważnie i sexy. I takich kobiet też chcą mężczyźni, nie ma co kryć. Kobieta zadbana, zgrabna zawsze wygra nad tą mniej. A jeszcze jak jest mądra i inteligentna to w ogóle szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no rzeczywiście chciałbym zniewolić moja girl :D ale jak narazie jest mi dobrze tak jak jest :) wybaczcie ze długo nie odp ale mam dziś młyn w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
gość 13:27 zgadza się nadchodzi era don adriano lopeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomoCo
Bycie kobietą w dzisiejszych czasach łatwe nie jest. Masz rezerwę do mężczyzn? Powiedzą, że jesteś zimna. Masz kumpelskie podejście, to oskarżą Cię o "brak kobiecości", jeśli jesteś uczuciowa masz szanse zostać "łatwą" i tak dalej i tak dalej. A do tego dochodzi jeszcze kwestia kariery i dzieci. Matki, które nie pracują traktowane są jako gorsze, zaś kobiety pracujące często potrzebują wsparcia, żeby wywalczyć sobie drogę. Dobrze, że istnieją takie miejsca jak to http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/przedsiebiorcza-kobieta, dzięki niemu choć trochę wsparcia można dostać. Ciężko powiedzieć mamy być kobiece (wtedy mówią, że kierujemy się emocjami), czy męskie (wówczas zarzucają nam brak kobiecości)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie kobietą w dzisiejszych czasach łatwe nie jest. Masz rezerwę do mężczyzn? Powiedzą, że jesteś zimna. Masz kumpelskie podejście, to oskarżą Cię o "brak kobiecości", jeśli jesteś uczuciowa masz szanse zostać "łatwą" i tak dalej i tak dalej. A do tego dochodzi jeszcze kwestia kariery i dzieci. Matki, które nie pracują traktowane są jako gorsze, zaś kobiety pracujące często potrzebują wsparcia, żeby wywalczyć sobie drogę. Dobrze, że istnieją takie miejsca jak to http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/przedsiebiorcza-kobieta, dzięki niemu choć trochę wsparcia można dostać. Ciężko powiedzieć mamy być kobiece (wtedy mówią, że kierujemy się emocjami), czy męskie (wówczas zarzucają nam brak kobiecości)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
dalej mam problem z otwieraniem stron Co mogę jeszcze zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz De
Świetne zdjęcie. Natalia Siwiec jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkadiuszDe
Fajne zdjęcie. Natalia Siwiec jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nadchodzi ? Tak tylko pytam, żeby zdążyć sie spakować i dać w długą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a czy zgodzicie się ze mną ze jest bardzo dużo takich wielkich pań które mają wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zgodzicie sie ze mna, ze jest duzo facetów z kompleksami i niskim poczuciem własnej wartości ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jakimi kompleksami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz kompleksow w stosunku do kobiet np wykonujacych pewien zawod? ciekawe jak bys sie zachowal w stosunku do kobiety, ktora np by sedziowala mecz pilkarski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 A ja niby stad mam wiedziec z jakimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no to by była hańba gdyby baba była sędzia piłkarskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Właśnie to jest niesprawiedliwe, że gdyby kobieta sędziowała mecz piłkarski i wyglądała jak Natalia Siwiec, dajmy na to, i tak żaden facet nie traktowałby jej poważnie. Tacy są mężczyźni. :O Sprowadzają kobiety mądre i brzydkie to poziomu aseksualnych szarych myszy, piękne i głupie do poziomu cycków i napompowanych ust, a piękne i mądre...właśnie...po prostu się ich boją. Stąd rodzą się dominatorzy, którzy chcą piękną, mądrą i uległą , czyli po prostu głupią. Zobaczysz Adriano, tak się nie da. Po prostu ożenisz się i znajdziesz sobie kochankę. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×