Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość don adriano lopez
racja. To mezczyzni tez sa wspolodpowiedzialni np jak wyrywaja na fure choc dziwie im sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Atrakcyjni nie siedzą na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, podobno naturą mężczyzny jest kochać "za coś" a naturą kobiety jest kochac ot tak zwyczajnie , często za nic, często inni dziwią się za co ona kocha tego mężczyznę czy znosi jego charakter. Mówienie o współczesnych kobietach w taki sposób jak tu na tym forum świadczy albo o małej dojrzałości mężczyzn albo o wyjątkowo przykrych doświadczeniach. Ja obstawiam że to idealny kącik do popsioczenia ba babki, ot tak dla relaksu a jednocześnie przedstawienia swojej płci w jasnych kolorach. Trochę to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, atrakcyjni tu nie siedzą, pracujący też nie :D. Nie ma kasy, rośnie wstręt do kobiet lubiących szelst banknotów :D. Jakie to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Pracujący miewają urlopy. Ale ponarzekać zawsze można. Zwłaszcza w taki upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujący mają też w pracy.:-)Jakże przyjemniej wraca się do domu po tym,co się tu przeczyta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas mają.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Ale z wpisów na forum wynika, że wszyscy zawsze mają orgazmy, że kobiet nie boli głowa a penisy mają rozmiary 35 cm bez wzwodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jeśli cieszy cie ze kobieta jest z tobą dla banknotów to gratuluje. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nie spojrzysz trudne sprawy i cała prawda z księdzem detektywem na rowerze :-D Kto ma orgazm?Od czego?Od gnicia tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Mając pieniądze łatwo jest mieć kobietę jaką się chce. Mężczyznę pewnie też. Bez pieniędzy ważniejsze jest uczucie. Taka szybka teoria. Nie wiem czy prawdziwa. Duże pieniądze powodują, że człowiek jest bardziej wybredny, wymagający. Tak sobie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak, upał mocny to czasem się tak gada ....;)ale to przechodzi jak upał mija panowie więc nie płaczcie na świat , winne jest słońce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla większości bogaczy największa miłością jest hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Dobre są też zakupy w Mango. :D Wczoraj z wypiekami na twarzy czekałam na zakończenie prezentacji patelni. Obiecali odkryć nowe zastosowanie. Strasznie mnie ciekawiło do czego nowego mogli jej użyć. :D Wciągnęło mnie na maksa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Nie mogę się zarejestrować. To chyba jakiś spisek. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma kasę i kobietę która na nią poleciała to on doskonale o tym wiedział biorąc z nią ślub i żyją długo i szczęśliwie w miłości do swojej pasji czyli kasy. Kobieta nie pójdzie na kasę tam gdzie jej nie ma więc jaki problem? Większość mężczyzn w tym kraju nie ma pieniędzy więc nie ma problemu z takimi kobietami i nie wiem skąd ta podnieta na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a mnie wciągnął wczoraj european super cup. Coza widowisko. Dramaturgia grad goli niesamowite zwroty akcji. Jeden z najlepszych meczów w historii. Trochę przypomniał ten fenomenalny finał champions league przed dziesięciu laty gdy milan podejmował the reds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Podnieta jest z tego, że trzeba coś pisać. Takie reguły forum. Pomilczeć to można twarzą w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Jak się domyślam ten super cup to piłka nożna. Odkąd nie gra Figo, nie mam motywacji do śledzenia meczu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a co figo ci się podobał ? :P brzydki był :p ja bym chciał wyglądać jak de gea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że dalej jest taki cukiereczkowy. :D I Zlatan mi się podoba. Przypomniałam sobie. :D To może zacznę jednak oglądać mecze. :D Tylko czy on gra w tym super cup? Oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
european super cup to jeden mecz pomiędzy zwycięscom ligi mistrzów a ligi europy. A zlatan będzie grał w lidze mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Dzięki. Jednak jestem totalnym dyletantką w piłce nożnej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a mnie tylko futbol potrafi wyzwolić od myślenia o seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Taki zlatan to może mieć każdą laskę. Nie przejmuj się, podobno jeśli mężczyzna nie myśli o seksie oznacza, że już nie żyje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
zlatan wygląda jak jakiś neandertal :p de gea może mieć każda laskę :p gdybym ja był laska to bym nie chciał takiego zlatana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
A może to Zlatan nie chciałby Ciebie. :D Dla mnie wygląda super. :) Super i jeszcze raz super. :D Na dodatek pewnie ma sporo kaski. :D Aż zobaczę jak wygląda ten dega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
i już kasa ! Nie ładnie :p david villa też fajnie wygląda albo casillas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bró
Niezły. Ale taki w typie Davida B. Metroseksualny. I jeszcze do kogoś podobny. Do męża Shakiry. NIe pamiętam jak się nazywa. Zlatan jest jak bardziej męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
właśnie de gea jest męski bo ma brodę :D ja też sobie zapuściłem żeby się do niego upodobnić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×