Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zszokowana po lekturze

Szokujący rządowy raport.

Polecane posty

>>>Mnie spłodzono jak mój ojciec dostał mieszkanie, a pojechał tam gdzie dawali a nie gdzie chciał, dostał pracę itp Nie wcześniej. Bo chciał zapewnić swojemu dziecku czyli mnie, dobre warunki do życia.<<< x Mnie też powołano do życia :), gdy rodzice mieli własne mieszkanie i oboje pewną, solidną pracę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak właśnie powinno być. Pładzi się bez myślenia tylko patologia i dlatego mamy takich jak twój i mój "przeciwnik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Obawiam się Misiu, że jej nie podają leków. Bo jest za późno na leczenie.<<< x Wiesz, ze to jest ciekawe :) ? x Ta, co wyłudza dary na swojego nastoletniego syna, też wrzeszczała na mnie, że bratam się z jej złą rodziną :(. Widać, że patologia umysłowa ma cechy wspólne :P :P :P, oraz identyczny tok myślenia (?) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, niestety Misio. Tak właśnie jest jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty juz wziales leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio głuptasku twój yebnięty łepek jeszcze nie został zutylizowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znajomy sylwi
Jakie leki ?.zabrakło wam argumentow psychole?.A co kuzwa nie zapewniała warunkow dziecku?.a bloki zakładowe za£atwione przez jej ojca na długo przed urodzeniem fziecka?.to co?.a budowa domu w rok po ślubie to co.?.Czy to jej wina że szanowny męzulek dał jej ultimatum ze albo będą u niego mieszkać albo nie będą razem?.Nie chciał blokow..a potem był ślub i dziecko.Co wy kuzwa wiecie?.Ona dla dobra dzieci poszłaby gdziekolwiek..to on nie chciał przeprowadzki.Zastanowcie sie i nie piszcie farmazonow jak nie znacie faktow.Idzcie sie leczyć.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćznajomy sylwi
To ona wywalczyła żeby zaczęli się budować...właśnie dla dobra dzieci.Was byłoby na to stać?.Wy wolocie siedzieć na d***e i clać przed telewizorwm..podczas gdy ona dla swoich dzieci tyrała na budowie jedząc chleb z masłem..bo budowa domu pochłaniała cały dochod..z czego jeszcze szanowny męzulek musiał odstępować na alimenty dla tej drugiej.Czy wy dalibyscie radę tak żyć przez tyle lat?.Oni dali radę..i teraz mieszkają w swoim a że on nadal płaci tej drugiej..więc ona musi pracować..choćby za najniższą średnią..Jaki ma wybór.?Pracuje bo kocha dzieci..bo chce być niezależną bo jest wyuczona..bo chce się rozwijać by było im lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nikt nie skomentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I co nikt nie skomentuje?<<< x A kto odważy się komentować zwidy, niepoczytalnej psychicznie osoby :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×