Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marteczka90

Czy warto przy menopauzie zażywać suplementy diety?

Polecane posty

Gość gość
myslisz,ze jak wcesniej bedziesz prowadzic tzw.zdrowy tryb zycia to bedziesz lagodniej przechodzic okres menopauzy? O losie,co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.."o tym po analizie zdrowia kobiety decyduje lekarz.Jest się pod jego kontrolą,systematycznie robi się badania,jak w kazdej profilaktyce" Najlepszym rozwiazaniem jest w tych sprawach decydowanie samemu o sobie. Nie lekarz podejmuje decyzje, tylko Ty. Jedne chca sie truc , inne nie chca. Ot i cala folozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wywiadu lekarskiego nic nie zdecydujesz mimo iz masz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, wybierasz z postu ledwie kawałek jego całości i deformujesz sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.10.21 sporty kario sa dobre, dzieki nim czuje sie swietnie, ale uprawianie musi byc systematyczne, co najmniej 3x w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRening cardio nie dziala na zmniejszenie wielu objawów menopauzy? On poprawia ogolną kondycję i wydolność organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia kondycje i wydolnosc, wiec chyba bez watpienia wplywa na polepszenie nastroju, poczucia wartosci, prawda ? poza tym zapobiega przybieraniu na wadze, ktore czesto jest przyczyna..depresji. Po solidnym dotlenieniu zwykle latwiej sie zasypia. Kobietom najnormalniej w swiecie NIE CHCE sie ruszyc tyl..ka., bo to wymaga zbyt wiele wysilku. Lepiej zazywac suplementy. Szprycowac sie syntetycznymi hormonami, a potem cierpiec na zylaki na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybiera sie na wadze z dziesiątkow powodow i w roznym wieku ,i niezależnie od płci. Sorki,ale plytko myślisz sadzac,ze menopauza to trwa chwilkę i tylko nastrój przy niej spada. Bardzo waskie i tendencyjne masz myślenie. Te sztuczne hormony to uzupelnienie np estrogenów,by zapobiegać chocby czestym w tym czasie udarom,osteoporozie,itd,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj z reka na sercu ze :cale zycie dbasz o siebie czyli nie stosujesz tzw diet tylko masz jedna DIETE caly czas, uprawiasz regularnie sport, nie pijesz , nie palisz, nie jesz slodyczy- jestes konsekwentna, unikasz lekow, bo wczesniej zapobiegasz rozwojowi roznych chorob majac swiadomosc, ze styl zycia jest za nie odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cale zycie dbasz o siebie..",to chyba jakis żart,zwlaszcza w ciąży i przy małych dzieciach jest czas/kasa/siła/wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'12 a oddychać można ?! hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiej sie smiej..)) a potem idz na swoje forum o odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda moze przyjmowac preparaty sojowe,inna hormony,a jeszcze inna woli parę lat udawac bohaterkę,że menopauza to jak zjesć bułkę z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'28,nadwaga i otylość dotyczy cywilzacji świata, w tym Polaków,Polki,od dzieci poczawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj prosze mi napisac jakie sa wg ciebie powody przybierania na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jesli masz tych dziec****ecioro to moze byc problem, ale zakladam ze jest ich max dwoje czas, kasa sila wsparcie zacznijmy od wsparcia- wyobraz sobie ze istnieja na swiecie samotne matki. Tez niejednokrotnie brak im sily ale nie potrzebuja wsparacia. Nie szukaja wyzlumaczenia w tym, ze nikt im nie pomaga. Ty tez nie potrzebujesz, potrafisz sie zorganizowac, to jedynie kwestia priorytetow, co jest dla ciebie wazniejsze poswiecenie czasu na upieczenie ciasta, ulubiona ksiazke, serial, pisanie na forum czy na tzw zadbanie o siebie. Kasy na to nie potrzenujesz. Jedynie samozaparcie i silna wole. Nic wiecej. Sa matki ktore uprawiaja sport w towarzystiw dziecka w wozku- jooging z pchaniem wozka, rolki tak samo..Naprawde wiele mozna, tylko trzeba chciac Czas. Oczywiscie mozna wygospodarowac. Zamiast wypucowanego na polysk mieszkania na przyklad.Albo 10 odcinka serialu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłaszczasz temat poranny gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jooging z pchaniem wózka jesienią,gdy leje deszcz? zimą,gdy nie ma jak przejść a co mówić popchnąć wozek ? wczesną wiosną,gdy plucha ? z malym dzieckiem lub dziećmi? Z jakiej bajki ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolki i jogging -myślenie kobiet :-X....Możesz,owszem jeżeli miejsce zamieszkania i warunki na to pozwalają,bo w mojej okolicy nie ma chodników,******* uliczkach bocznych duży,musiałabym być morderczynią,żeby tam jeszcze się pchać z wózkiem a do parku mam z 5 km!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu,przetestowałam wszystkie znaczące i polecane przez lekarza suplementy i nic to u mnie nie dało.Byłam zmęczona,rozdrażniona,uderzenia gorąca i palpitacje mnie osłabiały,miałam problemy ze snem,wydawało mi się,że to może depresja,myślałam nawet o śmierci.Rozmowa z ginekologiem i badanie i decyzja-zaczęłam stosować HTZ i po 2 tygodniach jestem dawną pełna życia i wigoru kobietą.Stosuję Estrofem mite i żałuję,że straciłam kilka lat,męcząc się z dawnymi dolegliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei bodaj szwedzki Activelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamina c jest dobra na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto brać,moja żona stosowała kilka suplementów diety przy menopauzie,ale najlepszym okazał się IQacai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Iqacai, stosuje od 2 miesięcy i już 6 kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×