Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cattwommen

Masz małego? Poniżej 14 cm?

Polecane posty

Ja tylko podałam znaczenia słowa naturalnie, które użyłam w swojej wypowiedzi. Bo nie chodziło mi o naturalne w znaczeniu przyrody a naturalnie w znaczeniu oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola gdybym była to dawno bym miała jakiegoś taniego popychacza, jednak wolę żyć w mękach i czekać na lepszy okaz. A że napisałam co napisałam, to zwykły żart. Po co to tak na poważnie brać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oioioi
Why am I even reading this?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto pogadać
Dobra Marto! Ja uciekam. :) Odezwę się jutro wieczorem na maila, najpóźniej pojutrze. Odpisz, a nie pożałujsz, i w rozmowie, i w... :P Paaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oprócz tego, że znasz definicje słów, których uzywasz masz ciasną szparke i czekasz na lepszy okaz posiadasz jeszcze jakieś zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Z historii miała 3+...P**deczki nie zawracajcie kobiecie d**y skoro nawet nie potraficie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ta zaleta ma znaczenie tylko dla faceta z wadą pt: nie umie gotować bądź jest leniem. zatem nie kwalifikuje cie do jako potencjalnej partnerki "lepszego okazu" przy założeniu, że ten nie posiada wad będących przeciwieństwami zalet, którymi sie chwalisz:) ps: lola musisz byc płaską decha bo nie zamieściłaś tej cechy na liście dyskwalifikującej do posiadania czegoś więcej niz "byle co" współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pRaficzku nie wiem dlaczego nazywasz mnie pisdeczka ale mam wrazenie, że próbujesz zaimponować testosteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ostatnio ugotowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Gościu wrażenia zostaw sobie na noc poślubną...Ja bronię swojej samiczki...ale raczej nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadze nocny tryb zycia zatem nie ma czego podziwiac bo nawet dzis jeszcze z łózka nie wstałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam także inne zalety, ale czy powinno się chwalić tak? Jestem wychowana na skromna osobę, która źle się czuje pokazując swoją wyższość nad innymi. Jeśli ktoś mnie polubi to i dowie się jaka jestem. Jeśli nie to ja płakać nie będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pRaficzku bronienie czegoś czego nikt nie atakuje to głupota i marnotrawstwo energii już pomijając czy jestes sam siebie w stanie obronić prowokując mnie w ten sposób do ataku. serio nie mam ochoty ani póki co większych powodów na bodzenie sie z toba rogami dlatego jak dalej mnioe będziesz trykał to cie po prostu zastrzele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow. jakbys go jeszcze sama złowiła to biore cie w ciemno i siłą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie. lepsze okazy mi sie nie zwierzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Posuwam...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gołymi rękoma czy podbierakiem tudziez w więcierz albo na wędke? a może jestes taka urokliwa, że same ciwskakiwały tam gdzie ci wskakiwały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałem o prądzie i granatach ale zakładam, ze znęcasz sie nad nimi dopiero po smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z tego co słyszałem w polsce raczej cięzko o pstrągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×