Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cattwommen

Masz małego? Poniżej 14 cm?

Polecane posty

Gość Warto pogadać
Cześć Marto! Czekasz tam na mojego maila? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ze masz ciasną, nie zapominajmy. :classic_cool: i ze juz wariujesz z braku boltza. :D i ze miewasz recznie kilka orgazmów dziennie. :P ...chyba posledze wątek, mimo zem ciągle w PL . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez biore pod uwagę. ;) byc moze całe glasgow jest wyimaginowane, tzn, twoja obecnosc w nim... byc moze cała jestes wyimaginowana, to forum widzialo juz nie takie fantomy - a ja nie mam srodków technicznych by to udowodnic lub podwazyc. ;) tym niemniej poczytac miło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... juz 3ci raz dzisiaj... a dopiero wpol do trzeciej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko raczka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta nic nie warta dziś to nie niskie wymagania a taka dziurka po prostu. Więcej przyjemności odczuwam przy średnim penisie niż przy dużym i grubym usmiech.gif poczekaj parę lat albo urodź dziecko a zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Po ciąży to możliwe, ale nie wiem czy będę miała dzieci :) A tak bez ciąży też z czasem dziurka się robi większa? To przez to, że mięśnie słabną z wiekiem czy kwestia użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, to juz by trza zapytac intensywnych uzytkowniczek. :D choc jakos mi to nie gra za bardzo, miesnie są jakie są, i nie wiem czy mozna je az tak rozciagnac, zeby dziurka sie az tak powiekszyla. ... a jak obserwujesz? uzytkowalas? i powiekszyła sie? ;P ee, ludzi jest juz dosc. ja dzieci nie mam, i nie mam zamiaru raczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że na początku było ciaśniej niż teraz. Ale też sprawiało mi to dyskomfort, może po pół roku od użytkowania było lepiej z tym. A teraz jest chyba jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziś 14 42
nie wiem czy mięśnie słabną czy nerwy stają się mniej wrażliwe wydaje mi się że z wiekiem kobieta jest luźniejsza troszeczkę chodzi mi raczej o wzrost popędu, teraz masz już w zasadzie ogromny popęd a przecież szczyt u kobiety następuje po 30 czytałem o wielu kobietach które z wiekiem dopiero doceniły zalety dużych członków,doświadczone kobiety preferują też duże do anala PS zazdroszczę ci takiego libido szkoda że się marnuje nie trać czasu na kafeterie tylko ruszaj na polowanie jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile paluszków się zmieści? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak by mój sie tu prezentował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 11cm także wiecie to nawet nie średni i zawsze będzie za luźno Marta wszystko warta niech korzysta bo gdybym miał chociaż te 14cm i takie libido to zaraz bym znalazł jakąś królową żeby jej dogadzać a tak to mi nawet się nie chce szukać bo czego się mogę spodziewać? na pewno nie żadnych fajerwerków Marta korzystaj za siebie i za mnie naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ciekawe.Tzn że pewnie z 60-70% facetów jest kiepska w łożku bo ma poniżej14cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziś 14 42
jestem w twoim wieku a seksu a nie byłem już podniecony od 4 lat bo wtedy mi się coś zrobiło i mi spadło libido to poziomu dziadkowgo przepraszam że się żalę idę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta nie ma sensu chyba tu pokazywać a po drugie to może ty też coś pokażesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarniam, to że macie małego nie znaczy, że macie nie mieć kobiety. O_o Chyba macie palce i język, poza tym zawsze można kupić wibrator. Wiele kobiet nigdy nie ma ograzmu do pochwowego. Nawet jakby facet miał 16-17 to i tak może nie dać rady doprowadzić kobietę do orgazmu. Są odpowiednie pozycje, w ogóle czytałem gdzieś że kobieca pochwa ma w okolicy 9-13 cm, punkt g znajduje się kilka centymetrów od wejścia cipki. Przy odpowiedniej praktyce może uda wam się zaspokoić kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×