Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cattwommen

Masz małego? Poniżej 14 cm?

Polecane posty

Gość Raficzek
Nie wiem co powiedzieć...A często to się nie zdarza...^^ Dlaczego Ty w ogóle masz ochotę coś mi robić ?? haha:P Widziałaś moje zdjęcia jakieś czy jak ;-)? Ja też mam ochotę na kilka rzeczy z Tobą ale tarcie czegokolwiek było by raczej drugoplanowe...;> Wlał bym Ci porządnie bo mnie w*******z niemiłosiernie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Jeśli to, co namiętnie wszędzie wklejasz to Twoje zdjęcia, to one by mnie nie zachęciły. Nie, Marta nie przekazała mi Twoich fot, żebym miała pod co z palca jechać. Fk****am? :D Do usług milordzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Jaka zimna sucz wredna...Raptem w 2 tematach pod wpływem emocji...Ale okej... Twoja pisownia apropo jechania z palca mnie roz******la... A co do Twoich usług...Nie jedno bym Ci wynalazł do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Cieplejszej suczy nie znajdziesz. Wykluczam mycie auta, podłóg, okien i układanie kostki brukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Tylko to...?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Dobrze, wykluczam wszelkie prace domowe, majsterkowanie, budownictwo każdego sortu. Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Tylko to...? ];>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Jeśli znajdzie się coś jeszcze, to na pewno powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Bo zaraz zrobię wpis w temacie "Kogo z forum kochasz?"...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Nie ociągaj się :) Jestem przekonana, ze zaraz trafi się ktoś, kto stwierdzi, że jestem gejem, starcem lub lochą z tłustymi włosami, a Ty się dajesz robić. Ach ta miłość... Kochaj mnie, kochaj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
I o co chodzi z tym majsterkowaniem...? Co Ty myślisz, że mi robola trzeba do domu...Pierwsze kilka dni to na elektrolitach bym musiał jechać a Ty nie wiem na czym...Chyba tylko byś spała i jadła w przerwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Ja raczej nie mógł bym Cie kochać...Nie spełniła byś moich wymogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
No i do tamtego to jeszcze musiał bym Cie wysadzać pod kolana i myć od czasu do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Mógłbyś, mógłby. Uwierz. Zapomnij o wymogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Nie mógłbym...masz jedną cechę, która Cie wyklucza totalnie z takich relacji jak dla mnie...Gdyby nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Przeprowadzasz analizę i pozwalasz sobie lub nie kochac? :D oh, please. Strach pytać jaką to mam cechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Nie analizuje po prostu mnie odpychasz tym w taki sposób, że znając siebie wiem, że nie ma szans...Milordzie...Ale tak to jesteś spoko...Tylko trzeba by Cie ustawić trochę... Bo wiesz gotować i sprzątać to ja mogę...Ale Ty za to oz**********z się w innej dziedzinie...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
:D:D Postaram się jakoś zdusić te wszystkie kłębiące się uczucia :D Pogłaskałes mnie tym, że jestem spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Czemu Ty taka jesteś...Ja tu się otwieram na publicznym temacie o małych fiutach poniżej 14cm...A Ty jedziesz po mnie sarkazmem i ironiami... A tym spoko to tylko musnąłem żeby nie powiedzieć liznąłem ... Pogłaskał bym inaczej...Ale za to zachowanie możesz pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Uważam, że takie problemy powinno się rozwiązywać natychmiastowo i stanowczo...w sypialni...jeżeli wytrzyma się dojście do drzwi a nie skończy na podłodze lub pierwszym lepszym meblu lub pod ścianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę na forum naturystyka com to wszyscy faceci maja porównywalnej wielkości fiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Natomiast czego nie widzisz to tego, że wp*****lasz mi się w rozmowę z moją suczką co mnie nieziemsko podk*******.Z reszta jak ona sama i jej wolne odpisywanie...Pewnie znów paluchy moczyła... Mój Skarbek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Push...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Wybacz. Siła wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Hej Marta:) U mnie smutny powrót do obowiązków, żar z nieba się leje...czego bym nie założyła to jestem mokra, hehe. Poza tym...seksu mi się chce czyli wszystko w normie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszczę wam ten pogody. Wykańcza wszystkich. Ja jakoś miałam teraz więcej wolnego. Ale znów u mnie deszczowo to nawet nie szło fajnie czasu spędzić. Tylko na 4 literach w domu. Z tym seksem to ja Cie rozumiem w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Właśnie piszę do Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×