Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POTWORNE nie dajmy tego zrobić naszej Polsce IMIGRANCI W SZWECJI

Polecane posty

Gość gość
No proszę Cię, chcesz mi zamknąć usta? Odmówić prawa do czucia tego, co czuję? Po to są fora, aby wyrażać własne zdanie. Nie akceptuję majtek na wierzchu oraz piersi odkrytych niemal po brodawki, ulica to nie plaża ani domowe pielesze, należy mieć wzgląd na innych. Wkurza mnie to, ale nie robię rozróby, nie przygaduję takim babkom. Więc uprzejmie odczep się ode mnie i skoncentruj się na myśli przewodniej tego wątku. Twoja wypowiedź jest ni z gruszki ni z pietruszki, może przeczytaj wszystko od początku i nie zarzucaj mi lekceważenia złowrogiej siły jaką jest islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzę na to , że mnie denerwujesz. Islamistów też denerwują "roznegliżowane" kobiety i maja powód do świętej wojny. Nie pora na głupie kłótnie o nic. Dajmy przykład, że pierdoły nas nie dzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie są pierdoły. Napisałam, że nie lubię negliżu w przestrzeni publicznej, ale zaznaczyłam, że nikomu z tego powodu nie robię przykrości, nie zaczepiam, nie prawię morałów. Tymczasem Ty piszesz czego mam nie robić, jak mam czuć - no prawie jak wojujący muslim :P. Chcesz pokoju, to zacznij od siebie. Mieć swoje zdanie to nie to samo, co narzucać je innym. I bądź sprawiedliwa, bo skoro sobie dajesz prawo do bycia zdenerwowaną, to dlaczego ja nie miałabym mieć takiego samego prawa?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiecie co, mnie czasami wkurzaja nasze dresy i kibole, ale kto jak nie takie bitne chlopy w razie czego pogoni te dzicz? Nadzieja jeszcze w narodowcach, ze dadza kopa na rozped pozostalym facetom, zawstydza ich i pokaza, co to znaczy byc mezczyzna i myslec z wyprzedzeniem. Tylko zeby nie mysleli za dlugo, bo juz wkrotce moze byc za pozno.......... NIE WIEM, NIE WIEM, BYCZKI SPOD BLOKU CZESTO WYDAJA SIE MOCNI RACZEJ TYLKO W GEBIE, A KIBOLE CHYBA MAJA ZRYTE BERETY OD ALKO, BO LEJA SIE W SUMIE BEZ WAZNEGO POWODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie czy byla jakaś choćby demonstracja pod tym obozem dla uchodcow w Polsce, gdzie muzlmanie z Czeczenii narzucaja Ukraincom, ze teraz tu jest panstwo islamskie? Czy ktoś zrobił cokolwiek zeby im pokazac, ze przegieli i niech sie tak nie panosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bądź "na mnie" zdenerwowana, bo jestem jak ci....i na dodatek chodzę w mini, dekoltach, rurkach i innych takich znienawidzonych przez ciebie. Popraw sobie nastrój i miej własne zdanie, dopóki nie przeszłaś na islam...Niech tak będzie jak chcesz, twoje zdanie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanuj się. Znowu imputujesz. W żadnym miejscu nie napisałam, że nienawidzę takich ubrań albo osób noszących takie ubrania. Wzięłaś mój pierwszy komentarz na ten temat za bardzo do siebie, resztę sobie dopowiedziałaś. Poluzuj te rurki i daj sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 18:34 Trzeba by zapytać kogoś z Linina. W Internecie o żadnej interwencji nic nie ma, chyba że przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:42 Masz rację, to nie pierdoły, więc dalej walcz i tłumacz się, chociaż tylko winni się tłumaczą. Ja kończę z toba dyskusję, bo takie zdanie jak twoje nic nie wnosi i nie interesuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdzieści lat od czasu podjęcia przez parlament szwedzki decyzji o przekształceniu Szwecji w kraj wielokulturowy, liczba brutalnych przestępstw wzrosła o 300 proc., a liczba gwałtów – o 700 proc. Szwecja obecnie jest drugim państwem na świecie, po afrykańskimi Lesoto, w którym odnotowuje się rekordową liczbę gwałtów. Liczne badania potwierdzają, iż wzrost tego typu przestępstw ma związek z napływem muzułmańskich imigrantów. http://www.pch24.pl/szwecja--wiecej-muzulmanskich-imigrantow-oznacza-wieksza-liczbe-g***tow--wyniki-badan-nie-pozostawiaja-zludzen,34020,i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy od kilku miesięcy dyskutują o zmowie milczenia, która w latach 1997-2013 zapanowała w mieście Rotherham na północy kraju. W tym okresie działała tam grupa mężczyzn pakistańskiego pochodzenia ("Azjatów" - głosi często używany eufemizm), którzy wykorzystali seksualnie prawie 1,5 tys. dzieci. Mimo licznych alarmów, m.in. ze strony tamtejszych pracowników socjalnych, trzeba było kilkunastu lat, by sprawa ujrzała światło dzienne (w sierpniu opublikowano raport na ten temat). http://natemat.pl/128577,1400-molestowanych-dziewczynek-jak-poprawnosc-polityczna-zamyka-usta-ws-g***tow-azjatow-w-europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ta kafe robi dym z linkami. Ja mam taki, powinien przejść w całości: http://www.bibula.com/?p=8339 Oby naszym sądom nie odbiło tak, jak niemieckim, gdzie zdarza się, że zamiast paragrafów cytowany jest koran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na forum ktos ze Szwecji? Ciekawe jak to wyglada z punktu widzenia kogos, kto widzi to wszystko od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam wypowiedzi z neta polek mieszkajacych i juz ustawionych zyciowo w szwecji. niczemu nie zaprzeczaja, ale na uwagi i zapytania o imigrantow, gender i wszystko inne zle, co tam sie wyprawia, bardzo sie oburzaja. ot klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi są tak bezradni wobec swego rządu jak my Polacy wobec swego. Po tylu latach robienia ludzi w huja nic im nie zrobiliśmy i nic się nie zmieniło. Umiemy tylko drzec ryje na forach internetowych i do tego ze strachem że namierza nasze IP. Dlatego nie dziwię się szwedom że nic nie robią gdy grozi im kara więzienia za zwrócenie uwagi słownej od ich własnych sądów i policji. Nie mówiąc już o fizycznej interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Francji i Szwecji nie ma żadnego bezpieczeństwa od policji gdy dochodzi do napaści imigrantów na rodzimą ludność, więcej - policja mówi wtedy że to wina napadnietych gdyż "po co szła wtedy ulicą" albo "po co się patrzył". W jednym z filmów na YouTube premier Szwecji wypowiedział się że "mieszkańcy zagrożonych miast najlepiej jak sami sobie poradzą z tym problemem" hahaha.. dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policjanci nie wlepiaja nawet mandatów muzułmanom tylko pouczają bo mają pełne portki ze strachu. Jeden facet był świadkiem jak muzułmanin wyzywal policjanta za to że ten śmiał go zatrzymać a ten nic tylko powiedział proszę jechać dalej po wysłuchaniu wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był potop szwedzki teraz muzułmański tylko gdzie ta broń, którą można by walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec moze pora przestac nasmiewac sie z Wiplera i narodowcow, ktorzy zabiegaja o strzelnice dla Polakow. Ja za nimi nie przepadam, ale w wielu kwestiach maja racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moze pora przestac udawac nowoczesnych i drzec lacha z niby to teorii spiskowych. Bo ma racje gosc 9:37, ze jako narod jestesmy ujowato bierni. Ale czy zastanawialiscie sie dlaczego?... Tu jedna z podpowiedzi: http://forum.gazeta.pl/forum/w,44,137967879,137967879,Woda_Fluor_cichy_zabojca.html To by wiele wyjasnialo, choc zapewne nie jest jedynym powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie narodowców i kiboli można wykorzystać tylko trzeba odpowiednio skanalizować ich agresję. Uważam, że tym razem rzad sobie za duzo pozwala, bo nie znam nikogo, kto popierałby sprowadzanie muzułmanów do Polski. Nie lubię pisu, ale mam nadzieję, że wygrają wybory i odkręcą ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwecja to także centrum obrzezań dziewczynek. W Norkoping w jednej ze szkół wykryto 60 uczennic okaleczonych przez islamskich rodziców / władze przez lata udawały że sprawy nie ma.... Dla tego kraju NIE MA NADZIEI władze Szwecji ogłosiły że ramadan TO SZWEDZKA TRADYCJA . The End .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam: powinniśmy dalej utrzymywać takie warunki życia, żeby nikt tu nie chciał przyjeżdżać: kijowe płace, zero opieki zdrowotnej, teoretyczne sądy, wysokie bezrobocie, edukacja na poziomie internetu: tylko to ochroni nas przed najazdem islamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co sadzic o Twojej wypowiedzi - kpisz? czy na powaznie piszesz? Z jednej strony takie rozwiaznie mogloby miec sens. No ale kurde!! z obawy przed dzicza machnac reka na przyzwoity poziom wlasnego zycia?... Co oni nam zrobili, ci wszyscy politycy... Co mysmy sami sobie narobili... Gdzie nasz honor, walecznosc? Bohaterowie narodowi w grobach sie przewracaja, tyle krwi i poty wylanych nadaremno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo szwedzi...... anglicy i francuziki to zawsze patalachy byly, ale potomkowie wikingow?! niech to bedzie lekcja dla nas, polakow, u nas jeszcze nie wszystko stracone. muslimy otacaja nas juz od polnocy i zachodu, lecz jeszcze jest dla nas nadzieja. tylko trzeba ruszyc tylki i pogonic najpierw tych z wiejskiej, ktorzy nam gotuja pieklo na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orban na Węgrzech postawił mur wzdłuż granicy z Serbią żeby mu nielegalnie muzułmanie nie wchodzili do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Węgrzech tak za bogato aż nie jest. Czy w Polsce można teraz starać się o pozwolenie na broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna. Trzeba miec ukonczone 21 lat, zdac egzamin ze znajomosci prawa odnosnie broni oraz z umiejetnosci poslugiwania sie bronia (stad tak wazne sa strzelnice, gdzie mozna by sie nauczyc). Szczegoly u wujka Google'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze to nie o to chodzi, zeby moc do kogos strzelac, ale zeby nie musiec. Dlatego tak wazne jest powstrzymanie rzadzacych od wciskania nam na sile imigrantow - niewazne na jak dlugo. Co do cholerki, oni sa naszymi przedstawicielami i maja sluchac glosu spoleczenstwa! A jak nie, to na taczkach powywozic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×