Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POTWORNE nie dajmy tego zrobić naszej Polsce IMIGRANCI W SZWECJI

Polecane posty

Gość gość
Ludzie zrobili sie wygodni i to wygodnictwo nas gubi. Protesty wszelakie w Warszawie sa z reguly lekcewazone, bo stawiaja sie na nie glownie tylko zapalency w niewielkiej jak na problem liczbie, reszta woli umywac rece, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co rządzą to pionki ustawiane tak jak sobie zazyczy unia Europejska. Boją się bardziej o swoje stołki niż patologicznych imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orban ma jaja i tyle. My powinniśmy przestać doszukiwać się niedoskonałości u aktywistów i stawiać na nich według priorytetów. Nikt nie jest idealny, ale jeśli ktoś nie chce napływu czy przepływu muslimów w Polsce, wyprzedawania majątku narodowego, wprowadzania gender itp., to należy mu dać zielone światło. Gdyż my zwykli ludzie sami nic nie poradzimy, potrzebujemy jakiegoś przywództwa, kogoś kto nas pociągnie za sobą i da poczucie, że nasze chciejstwo to nie tylko walka z wiatrakami. Kogo konkretnie byście wskazali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężkie pytanie. Może Kowalski z ruchu narodowego ale on ma małe poparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariana Kowalskiego? Człowiek po podstawówce, a pod czaszką mu lepiej pracuje niż niejednemu politykowi z pierwszych stron gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ode mnie przed chwilą też poszedł tu głos na niego! Fakt, poparcie niewielkie, więc trzeba przemówić do rozumu swojemu otoczeniu chyba, wytłumaczyć, że to nie o to chodzi, aby mieć w rządzie takich co to bułkę przez bibułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kanale Tin Ship Productions
Jesli rozumiecie po angielsku, to warto posluchac na youtube: Why We Are Afraid, A 1400 Year Secret, by Dr Bill Warner (mozna tez kliknac na youtube'owy translator, z tym ze czasem tlumaczy od czachy, ale cos tam mozna zrozumiec mimo to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjvem
Wiekszosc z was niczym nie rozni sie od zmanipulowanych, apatycznych Szwedow. Nie potraficie wlasciwie opowiedziec sie za swoim interesem (w obliczu fali islamskiej bijecie piane o to, ze ktos gdzies tam zyje inaczej niz wy i lykacie propagande, jakoby was tez chcial w to wciagnac). Wierzycie w prawicowe ideologie i myslicie, ze krzewicie prawde. Go wno krzewicie i taka sama role pelnicie w planach elit politycznych, podobnie jak ci Szwedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĘDZIECIE W SZOKU
w "postępowej" Szwecji istnieje 50 tak zwanych stref nad którą państwo utraciło kontrole i samo się do tego przyznaje, jak nie wierzycie to wpiszcie w g00gle: 50 stref w Szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy Norwegii Oslo istnieją również obszary, których rdzenni mieszkańcy kraju dla własnego bezpieczeństwa nie powinni odwiedzać. Oba skandynawskie państwa, dzięki polityce multikulturalizmu, przodują w statystykach gwałtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa z tym Breivikiem po mordzie jaki dokonał, oświadczył że zrobił to by ostrzec przed multikulti. Ale prawda jest taka że jego ofiarami byli przeważnie biali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dzień do Europy przedostaje się 1000 uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto doprowadził do takiej sytuacji na świecie czy to już plaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo brejvik zabił młodych lewaków na wyspie Utoja, aby w przyszłości nie rządzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie poprzednie wpisy
gość dziś A słyszeliscie o szwedzkiej postępowej lewaczce, działaczce na rzecz multikulti, Elin Krantz, która została zamordowana 26.09.2010 przez emigranta z Etiopii? TAK, SLYSZELISMY - PRZECIEZ NA PIERWSZEJ STRONIE TUTAJ BYLA O TYM JUZ MOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z y d z i
Mnie czasem nachodza mysli, ze moze faktycznie za wszystkim stoja zydzi. Sami tulaja sie po calym swiecie, wlasciwie mozna powiedziec, ze nie maja swojego miejsca na ziemi. No to moze sa jak te psy ogrodnika? A ich vipy maja prawdziwa wladze, to nie sa zadne teorie spiskowe, wystarczy doglebnie pogrzebac w roznych tematach na ten temat. Skoro trzesa nawet Hollywoodem (zrobili sobie z niego narzedzie propagandy), to co dla nich manipulowac takze na innych frontach zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doceniasz samych muslimów i lekceważysz ich pisząc że za wszystkim stoją żydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ma sens. Przez dlugie lata nie mieli spokojnego kraju dla siebie wiec im sola w oku ze inne narody maja jako tako czyste etnicznie i kulturowo swoje kraje......... Wiec rozp*** je jak tylko moga? Wykorzystujac glupote albo pociag na kase politykow, dziennikarzy itd z poszczegolnych krajow po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z y d z i
Bynajmniej nie lekcewaze muslimow, poniewaz nie nalezy lekcewazyc zadnego wroga - to bowiem prowadzi do zguby. Ale jednak ktos im te wrota do Europy uchyla! A kto jest najbardziej przy kasie i moze cichcem sponsorowac oraz finansowac ich akcje, no kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zydow nie poradzimy. Trzeba po prostu skupic sie na samoobronie w szerokim znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdjvem dziś xxxxx Ty, mądraliński, to napisz coś o sobie! Co konkretnego robisz w obliczu sytuacji, której dotyczy ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal beznadziejny (masa chłamu), lecz akurat ten przekaz wart podania dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny jest też portal, do którego ja podam linka, jednak komentatorzy bardzo często zostawianą interesujące informacje. Ten artykuł jest bardzo tendencyjnu, jednak warto wczytać się w komentarze: http://natemat.pl/152999,internet-znow-robi-ze-szwecji-zachodnia-stolice-g****u-jak-sie-narodzila-statystyczna-manipulacja Kafeteria często kwasi linki, więc jakby znów, to po prostu skopiujcie cały i wbijcie w wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciwna emigrantów współczuję im ale nie Podnoszę temAt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem przeciw. Ale to nie ja ani moja rodzina przyczyniliśmy się do piekła w ich państwach, dlatego nie zgadzam się, żebyśmy to my ponosili konsekwencje. Chcę się czuć swobodnie w swoim kraju i na swoim kontynencie, a nie jak mniejszość narodowa. Nie chcę drżeć ze strachu o siebie i o bliskich, że jakiś muslim zrobi nam potworną krzywdę, a dla nich to jak splunąć, bo skrzywdzić innowiercę, zwłaszcza białego to powód do chwały. Nie, po stokroć nie dla zalewu imigrantami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm no przykra sprawa
Widze, ze choc temat bardzo na czasie, to malo podejmowany. Dziwne. A wlasciwie niepokojace, bo czy gdy sytuacja i u nas sie zaogni, to tez bedziecie bierni?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×