Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margerita31

Administracja. Warto..?

Polecane posty

Cześć, przeprowadziłam się do Szczecina 3 miesiące temu i staram się znaleźć jakąś sensowną pracę. Jaka jest sytuacja na rynku pracy to każdy wie. Skończyłam Socjologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, do tego jeszcze podyplomówkę z mediacji – więc chciałabym jakoś wykorzystać to wykształcenie. Oferty które przeglądam są mówiąc delikatnie „nie za ciekawe”  Wszędzie głodowe stawki a do tego umowa zlecenie. Pomyślałam, że warto by było wzbogacić swoje wykształcenie jakimś studium – na kierunku rachunkowość lub Administracja. Wyczytałam w Internecie, że są szkoły policealne – np. Żak, gdzie nie trzeba nic płacić, a zjazdy są w weekendy. Uczył się ktoś tam? Moglibyście mi powiedzieć coś o poziomie nauczania ? Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz skończone psychologię to po co Ci ta Administracja. Moim zdaniem na rynku pracy niewiele pomoże tym bardziej, że to szkoła policealna. Z tego widziałam w Polsce studia z administracji są na niskim poziomie...co dopiero mówić o szkole policealnej. Myślę, że to co może przynieść Ci w przyszłości lepsze zarobki to po prostu doświadczenie zawodowe. Wykształcenie z tego co widzę nie ma aż takiego znaczenia. Rachunkowość może być lepszym pomysłem :) W końcu księgowych zawsze potrzebują. Ale powiedziałabym, że również patrzą na praktykę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź :) Nie skończyłam psychologii, lecz socjologię -ale różnica w sumie nie wielka heheh. No myślałam właśnie by łączyć jakoś szkołę z pracą. A że w tym Żaku zajęcia są weekendowo i są przede wszystkim bezpłatne. A papier później po tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu wybrałabym jakąś ciekawą podyplomówkę (zjazdy też ją w weekendy przecież), np. w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/. Mają ciekawe kierunki i mega przyszłościowe podejście, wielu wykładowców-praktyków. Siostrze bardzo się podobało. A po socjologii możesz iść właściwie na każdy interesujący Cię kierunek, nawet na social media ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jak już masz wyższe to lepsza byłaby jakaś magisterka lub studia podyplomowe. Administracje można studiować np. na Ignatianum w Krakowie. http://www.ignatianum.edu.pl Mój brat konczyl te studia i ma niezla pracę w prywatnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×