Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rowermanka

Jakie siodelko do roweru by nie wywolywalo pobudzenia?

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Do pana co ma od rana penisa we wzwodzie - uwielbiam takich mężczyzn. Seks od takiej drugiej połówki na zawołanie :) Też takiego mam. Jak jestem obok to jest w stanie gotowości 80% czasu. Masz pan dziewczynę? Pewnie udane życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest duży w zwisie, a jak jadę rowerem to pobudzanie go przez siedzenie powoduje lekki wzwód i się bardzo krępuję tego bo to dość okazale widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
W sumie przekichane z tymi siurami :):):) Da się wysikać podczas wzwodu? Można jakoś trafić do toalety? Wybaczcie, że pytam, penis to fascynujące ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda Honorata, że nie możesz tego widoku zobaczyć. Chętnie nawet dał bym Ci tego grubaska potrzymać. Wiszący to 18 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Przecież te duże podczas spoczynku, gdy się pompują, powiększają tylko obwód. Więc ma 18. Nie robi to na mnie wrażenia, bo mój facet ma dużego członka. Nie fantazjuję o innych. Chociaż chodzę ciut niedopieszczona, nie mieszkamy jeszcze razem. A seks cudowny. Lubisz bardzo szczupłe kobiety, typu gnatek tu i tam, czy "mięciutkie"? Nie mam na myśli otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XL to dla mnie chluba ludzkości :) Cudo natury ! Takie uwielbiam, a we wzwodzie ma 20,5/15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
A co pozycją na pieska? To bolesne. Chciałabym mieć dłuższą pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w tym rzecz by sprawiać ból lecz przyjemność. Pozycji jest od liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Wiesz, że od tyłu to jedna z najlepszych pozycji. Najlepszy penis na granicy "dużego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem bo to moja ulubiona pozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
A no właśnie :) Kiedy jest zbyt długi, nie można mocno penetrować. A w tej dominującej przez faceta pozycji z to biega :/ No i co ja mam zrobić :)? A A tak w ogóle gratuluję dużego członka. Po zmianie partnera wiem, jaka różnica w jakości seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi :) Jesteś fajowa, a sex z Tobą to chyba rozkosz. Nie pohamował bym się. Dobrze, że Ciebie nie ma koło mnie bo już byś była podemną :) lub ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Gdybyś był moim facetem, to tak. Byłbyś nad, pod i gdzie tam jeszcze sobie wymarzysz. A co myślisz o stole? Mega. Też element dominacji, i baaaardzo przyjemne odczucia dla pochwy. Widok dla faceta zapewne nieziemski. Mój zawsze powtarza, że jak jestem na nim i mnie widzi, to zbyt długo nie wytrzyma :) Za to na stole ja jestem na maksa podniecona, bo widzę, jak jest lekko odchylony i wykonuje ruchy biodrami. Też nie trwa to zbyt długo, ale może jestem zbyt namiętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem małolatem i już wszystkiego co tylko możliwe próbowałem. Na stole :) masz rację cudownie dla obojga. Widać, że jesteś bardzo gorącą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Chyba tak. Mam damskie wytryski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata 266
Z tego pieca już jadł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×