Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wielodzietne

Polecane posty

Gość gość
Ktoś, kto ma dobry zawód również zarabia 1200?? Lekarze, architekci, prawnicy również?? Są w Polsce rejony biedniejsze i bogatsze, jak wszędzie, ale nie wmówisz mi, że każdy zarabia najniższą krajową. Było się uczyć i zdobywać doświadczenie, a nie robić 8 dzieci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukończyłam wyższej szkoły bo tusk pieprzyłł, ze mamy mały przyst naturalny, jest niż demograficzny i stwierdziłam, że dla dobra kraju się poświęce i będę rodzić dzieci, no i mam 8, każde z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Polsce tak zle mowi sie o rodzinach wielodzietnych?? Nie rozumiem tego, mieszkam w Stanach od dziecka tu skonczylam studia i wyszlam z maz, moj maz jest starszy i wychodzac za maz wiedzialam ze bedzie chcial miec dzieci, i ja tez bardzo chcilam je z nim miec. W dzielnicy w korej mieszkamy wiekszosc mlodych ludzi jest z dziecmi, 2,3, 4 i to nikomu nie przeszkadza wrecz przeciwnie pelno roznego rodzaju atrakcji dla rodzicow i dzieci. No napewno mam lepiej niz przecietny polak bo stac nas na nianie i panie do sprzatania, mam tez pania ktora nam gotuje i pomaga mi w organizacji roznych przyjec i prac domowych. Mam 28 lat i troje dzieci w tym blizniaki, i caly czas marzymy o nastepnym dziecku. Dzieci nam w niczym nie przeszkadzaja, w dalszym ciagu podrozujemy, chodzimy do teatrow, opery, jezdzimy na festiwale, chodzimy do restauracji. Dla mnie jako dla kobiety posiadanie rodziny, czulego kochajacego meza, zdrowych slicznych dzieci jest najwiekszym szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo iz jestem w trudnej sytuacji ciągle powtarzam ze chce mieć minimum 4 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a pani prezes Pyżalska? ma 6 dzieci! wiec jaka patolagia ? a jaka zadbana jakie ciało ahhh" Niestety patologia. Jej mąż był cytuje "oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Zarzuca mu się m.in. napad na tira, kradzież i nielegalne posiadanie broni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu znajomemu niedługo urodzi sie siódme dziecko. Planowane. Żadna patologia. W domu maja czysto. Dzieciaki sa nauczone sprzątać po sobie. On pracuje od 7-15. Ona w domu. I wszystko jest ok. Nie widze u nich zadnych patologi, a dziewczyna wyglada super. Nie wiem jak ona daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:29 jak mieszkasz w stanach od dziecka to po kiego grzyba siedzisz na polskim forumie. Coś tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo znam język polski i umiem czytać a na to forum przez przypadek trafiłam, Oh, you must be the sherlock holmes... Gość 18:22. (Tak dla twojej ciekawości mieszkam w US od 9 roku życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×