Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Właśnie wróciłam z randki z brunetem

Polecane posty

Gość gość sisi
A ja mam nadzieję że jutro też mi się uda zobaczyć ..bruneta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Gosciu a dlaczego pytasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
20.53.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylo milo to zawsze mozna powtorzyc. Nie można, tylko należy. I to nie jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pulchny - co robisz na kafe w piatkowy letni wieczor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam już że to pierwsza i ostatnia randka, takie rzeczy się czuje. Ale brunet był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sprytnie dyplomatyczna odpowiedz. Widziales topik o homoseksualizmie ? Pomijajac trolowate wypowiedzi - moze sie wypowiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza to chyba passe z kobietami o mężczyznach kochających inaczej dyskutować ale powiedzmy, że przymknąłbym oko i powiedział to konkluzja byłaby taka, że mój stosunek w tej kwestii jest raczej obojętny i nie spędza mi ona snu z powiek. Żyjemy sobie w całkiem różnych światach i nawzajem sobie nie przeszkadzamy. Jestem natomiast z powodów moralnych, kulturowych i religijnych przeciwny aby takie pary wychowywały dzieci. To by było na tyle i mam nadzieję, że Fikuśna wybaczy to a pro po w jej topiku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Fiku juz dawno poszla z tego topiku. W razie potrzeby zalozy nastepny. Tu nie ma ograniczen. A ja mialam nadzieje , ze trafie na jakis topik , na ktorym mozna podyskutowac bo cos pusto tu ostatnio. Ty tez rzadko bywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ostatnio rzadziej, bo niestety cienizną tu wieje :( Poza tym pracy więcej i w ogóle jakoś tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja zagladam ale jak nie widze nikogo do dyskusji to znikam nawet nie czytam tematow. Fiku sie znalazla.Napisz cos wiecej o tym brunecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę nic o nim pisać. Ciesze się że jeszcze potrafię randkować jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni nie koncza przygody po 1 randce. Poszlas z nim do lozka czy jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak normalny czlowiek ? To znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prosze, troche czlowieka nie ma i jakie sensacyje tu odchodza :) gratulacje Fiku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie być speszoną, nieśmiałą, odludkiem, niemową, .... itp itd Tylko zwyczajnie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pulchny - dla Ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=qu7Y-Ww6s0w Zagladaj. Malo nas tu zostalo ale za to solidne towarzystwo , z ktorym zawsze mozna ciekawie pogadac. A o to chyba chodzi na dyskusyjnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Pulchny spierniczaj!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Anonimowy gosciu..jeśli jeszcze tu Jesteś..to .tak zupelnie serio to było..spektakularnie ..widowiskowo..po prostu the best.Cieszę się że miło spędziłam ten dzień...sporo atrakcji i fajnych ludzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikus, po co w takim razie zakladzasz temat? Zeby nas poinformowc ze nie masz zamiaru na niego rozmawiac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze temat mial charakter wylacznie informacyjny, ze u Fiku nastapilo pewne przelamanie w kwestii randek. zawsze to krok do przodu. cwiczenie czyni mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×