Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moniq D33

Tabletki na odchudzanie na naturalnych składnikach ?

Polecane posty

Gość gość
brałam kilka środków na odchudzanie i efekty były mizerne lub zerowe. Inna sytuacja była w przypadku tabletek na odchudzanie Slimcea. Od razu zauważyłam że moja przemiana materii przyśpieszyła. Odczuwalny był również bardzo efekt blokowania głodu. Jadłam tyle ile trzeba. Na efekty nie trzeba było długo czekać. 3 miesieczna kuracja dała spadek wagi o 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg najlepszy jest Novoslim i przetestowany na mojej własnej grubej skórze a tak serio to schudłam na nim prawie 10 kg więc jak na takiego lenia jak ja to naprawdę całkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajoma lekarka która też specjalizuje się w leczeniu naturalnym poleciła czystka do picia no i właśnie Novoslim ja to wolę zdecydowanie kapsułki bo po tych wszystkich ziólek okropny osad na zębach mi się robi ;/ no i musze powiedzieć ze działa zadziwjąjąco dobrze jakby na to nie spojrzeć schudłam juz 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka05
Mój mąż na polecenie dietetyka kupił Therm Line Man.Z tego co słyszałam jest też wersja tego suplementu przeznaczona dla kobiet.Ogólnie jest bardzo zadowolony więc pewnie i ten suplement dla Nas kobietek będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam szybko w momencie jak kupiłam tabletki Foreverslim. Włączyłąm je do diety. Bardzo w niej pomogły bo hamowały łaknienie więc samo utrzymanie diety stało się banalne. Ruszyła dodatkowo moja przemiana materii. Szybko zaczął spadać mój rozepchany brzuch. Schudłam 14kg przez 3 miesiące kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlarisa
Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podtawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam Foreverslim, i nie żałujetego wyboru, przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a tm bardziej nie uzyskałabym bez jego stosowania, schudłam 12 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArdenna
Ja też jak wybieram suplement to zwracam uwagę aby miał naturalne składniki i zero chemii. Ostatnio zaczęłam się odchudzać i wspieram się Foreverslimem bo fajnie pęcznieje w żołądku i nie czuję głodu. Zobaczymy jak długo dam radę, ale na razie idzie mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kuracji ze slimcea teraz. Świetnie działa. Mimo że nie zdążyłem na te wakacje to po powrocie jak siebie zobaczyłam musiałam coś zrobić. Zamówiłam slimcea i już walcze o spadek wagi. Polecam slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Dolata
Ja stosowałam foreverslim, podobnie jak robiła to moja siostra po ciąży (z tą różnicą, że ona prawie 2 lata temu). Ona od tamtego czasu nie ma problemów z wagą, ja też wróciłam do swojej wagi jaką miałam przed ciążą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje kurację z Therm Line Man i nie trzymam diety bo nie mam zamiaru się sam katować.Oczywiście do tego ćwiczę i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na odchudzanie stosuje Slimcea. Najlepsze według mnie. Schudłam 12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaz89
Dajcie sobie dziewczyny spokój z tymi suplementami !!! Moja walka z nadwagą zaczęła się 6 lat temu po porodzie. Ważyłam 75 kg przy wzroście 165 cm i czułam sie okropnie, bo przed ciążą ważyłam 55 kg. Przez 5 lat stosowałam wszytsko co możliwe diete dukana, kopenhaska suplementy i inne cuda. Efekt? Nadciśnienie, problemy z tarczycą i na wadze 85 kg. W końcu poszłam po rozum do głowy i poszłam do dietetyczki. Ustaliła mi taki jadłopis, że jadłam 5 posiłków dziennie, nie chodziłam głodna. Do tego dodałam codzinny marsz około 40 minut podczas zaprowadzania i odbierania dziecka ze szkoły. W ciągu 5 miesięcy schudłam 18 kg, przestałam chodzic do dietetyczki, ale wciaz stosuje diete, chociaż zdarza mi sie i iść na kebab , pizze, lody od czasu do czasu. W tej chwlili po 9 miesiacach waze 61 kg. Wciąż chudne. I uważacie że naprawde warto wydawac kupe kasy na te specyfiki? Lepiej 3 wizyty u dietetyczki. Schudłam zdrowo, bez obwisłej skóry, bez głodzenia i bez robienia spustoszenia w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie zażywania suplementów należy pamiętać o tym,że sam suplement nic nie daje.Ja tez stosowałem wiele suplementów które nic nie pomagały a ćwiczyłem i miałem różne diety.Efekt był taki,że coś straciłem na wadze a po odstawieniu na nowo przytyłem.Spadł poziom testosteronu i libido.Nie wspomnę o kasie jaka poszła w co niektóre "cuda".W końcu dietetyk poleciał mi Therm Line Man dostępny w każdej aptece na naturalnych składnikach i przy Nim faktycznie waga spadała,zmniejszyło się łaknienie a libido i testosteron wróciły do normy.Teraz już 6 miesiąc go stosuję,ćwiczę 3 razy w tygodniu i jem wszystko to na co mam ochotę a na wadze mam -17kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Slimcea. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet brał suplement , gdy był przy koncu redukcji. Therm line man bardzo szybko pomógł męzowi spalić te kilogramy . Jeszcze do tego miał interwały i rano cardio. Szybko zszedł z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlwina
Kupując tabletki Foreverslim nie zawiodłam się po raz pierwszy na obietnicach jakie daje producent.Nie wiele trzeba było aby zaczęła chudnąc i dobre tempo utrzymałam aż do samego końca.Mój wynik to 12 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. To produkt poszukiwany przez osoby planujące zdrowo i skutecznie zrzucić nadmierne kilogramy. Zawiera w 100% naturalny i bezpieczny skład, jako jedyny na rynku wykorzystuje moc aż 5000mg ekstraktu z zielonej kawy! Dzięki temu działa szybko i pomaga chudnąć szybko i bezpiecznie! Green Coffee 5K wspomaga odchudzanie na wiele sposobów – zmniejsza apetyt, spowalnia proces wchłaniania glukozy, dzięki czemu pozwala na dłużej zachować uczucie sytości oraz blokuje magazynowanie tłuszczu. Tabletki przyspieszają metabolizm i spowalniają proces starzenia skóry. http://nplink.net/CQTYoeOr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zapuściłam przybyło mi jakieś 12 kg. Foreverslim biorę od tygodnia.Szybsza przemiana materii mniejszy apetyt i dwa kilo mniej .Napoczątek to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaq
jeżeli naturalne składniki to iqgreen na bazie zielonej kawy, bardzo pobudza i efekty są widoczne. ja już nic innego nie kupię. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o jakies konkretne tabletki na odchudzanie to nie bede w stanie niczego tutaj niestety wam polecic, poniewaz sama jeszcze nie miałam okazji zadnych stosowac, a również szukam czegos odpowiednioego, jedynie moge podesłac wam link do strony na ktora odstatnio trafiłam: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ maja tam troche opisanych tabletek na odchudzanie, wiec moze sie wam przyda w dalszych poszukiwaniach, a jak macie cos ciekawego do dorzucajcie tutaj prosze, bo bede tutaj jeszcze zagldac i moze tez trafie dzieki wam na cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissa

Ja znam i sama stosuję suplement oparty na naturalnych składnikach m.in ekstrakcie z afrykanskiego mango. Jest to African Mango firmy Vital Progres. Działa cuda, udało mi się z nim schudnąć 9kg w 3 miesiące 🙂 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja zaufałam suplementowi african mango i nie zawiodłam się. W pełni naturalny i bezpieczny produkt, który świetnie wspomaga odchudzanie. Polecam z całego serca kobietki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

Naturalny skład do dla mnie podstawa. Bezpieczną i idealnie dobraną mieszanką składników jest slimberry. Ekstrakty z owoców i chilli świetnie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i dodatkowo regulują metabolizm. Na mojej wadze już -6kg a dopiero się rozkręcam 😄 wrzucam link do sklepu dla wszystkich chętnych https://slimberrysklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA34

Top 3 szczuplecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×