Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćola

Poszukiwanie a lot samolotem

Polecane posty

Gość gość
No ale chyba znasz tego ktory cie tak zalatwil?mnie sie wydaje ze tu mozna wybrnac jak mowie musza byc jakies dowody twojej niewinnosci bo to ze nie mialas swiadomosci to chyba slaby argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
On podawał się za bankowca ja byłam zauroczona miałam ciężki moment w życiu a tak naprawdę on zajmuje się wyłudzenie kredytów ją mialam zdolność bo miałam firmę on powiedział że przygotuje mi dokumenty a ja nie wiem co tam było Boże twierdził że ma układy w bankach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze najchetniej chcialabys o wszystkim zapomniec zeby to wszystko sie nie wydarzylo ale niestety rzeczywistosc jest okrutna,ja bym jednak powalczyla do wiezienia cie nie wsadza z pewnoscia jesli wykarzesz dobra wole i chec wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Koszmar do tego małe dziecko ciężko jak cokolwiek załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nikogo zaufanego kto by ci pomogl? Ja bym cie namawiala do zmierzenia sie z problemem wlasnie dla dziecka bo jak bedziesz uciekac to jaki los je czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaość
Nikt o tym nie wie narazie robię na czarno wszystko to są kwoty nie do spłacenia do tego jestem z ojcem dziecka od wielu lat on nie wie o niczym wie coś tam o komorniku ale nie wie co za ci kiedy to kara od boga teraz musimy lecieć jak mnie zatrzymają to wtedy będą jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak mus to mus. Zycze ci jak najlepiej zeby sie wszystko dobrze skonczylo. A lotem sie nie martw napewno cie nie zatrzymaja to zbyt blaha sprawa jak dla nich musieliby zatrzymywac polowe populacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwni jestescie...... Kobieta posadzona jest o wyludzanie. Do tego niesplacone kredyty. A wy jej pomagacie zwiac????? Uczciwy czlowiek nie ucieka, tylko mierzy sie z problemem i stara sie go rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
A kto tu komu pomaga? Co cię tak dziwi czytaj ze zrozumieniem jak już chodzę się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest Polska właśnie. Pół Polski to k****a i złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez namawialam do stawienia czola problemom ale widac strach wzial gore. Mowilam ze do wiezienia nie wsadza jesli bedzie wspolpracowac o sie nie uchylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Na tyle ile mogę rozwiązuje ten problem a jak będę musiała Więcej to też to zrobię. A koleś wyżej pisze brednie jak nie znantematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby rozwiazujesz swoje problemy, no jak? Nie odbierasz korespondencji, nie wiesz na jakim etapie jest teraz twoja sprawa/sprawy, zmienilas miejsce zamieszkania, a teraz chcesz cichcem uciec......to jest twoj sposob na rozwiazywanie problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja nie do pozazdroszczenia ze wzgledu na dziecko bo mamusia madroscia nie grzeszy zakochana bez pamieci do tego stopnia zeby w ciemno podpisac chlopu papiery na wziecie kredytu ja p*****le jakie te baby frajerki sa to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoli
Zgodzę się. Jestem fryzjerka. Ja tam nie mieszkam to jest daleko nie mam jak odebrać mowa o poleconych. Chodziłam do adwokatów byłam u kilku i nie otrzymałam konkretnej rady.pozatym pracuje nad czym innym by to spłacić w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Frajerka miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby adwokat ma ci pomoc, skoro nie zna aktualnej korespondencji z bankow, od komornikow czy innych instytucji? Nie zna wiec twojej aktualnej sytuacji prawnej. Oj dziewczyno, ucieczka jest najglupsza rzecza, jaka mozna zrobic majac dlugi, bo one rosna i rosna i od tego nie uciekniesz nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mleko sie juz wylalo czasu nie cofniesz ale nie uciekaj od problemow bo one i tak cie kiedys dopadna niezaleznie gdzie bedziesz. Mozesz zadzwonic anonimowo do byle jakiego komornika powiedziec jak sie sprawa ma i on ci powie jakie konsekwencje i optymalne rozwiazanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Wiem o niektórych komornikach to z nimi się kontaktowalam wiem o wypowiedzeniu umów było porannego banków tam zero odpowiedzi ogólnie wszystko zostało wypowiedziane i do komornikpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma konkretnej rady. komornik odracza spłatę jeśli nie ma możliwości zajęcia wynagrodzenia lub mienia. komornik na zlecenie windykacji lub bezpośrednio wierzyciela nie może zająć najniższego wynagrodzenia, nie może też dokonać zajęcia nieadekwatnego do zadłużenia. wtedy umarza sprawę, która przedawnia się po 10 latach, a dotąd wierzyciel opłaci następne wysłuchanie komornicze, za które też są koszty. zadłużenie rośnie wraz z odsetkami. komornik opłaca wgląd w konta bankowe, nieruchomości, pojazdy mechaniczne, wynagrodzenie, adres zameldowania i zatrudnienia, a jeśli się dowie od otoczenia, także adres pobytu. policja będzie chciała się dowiedzieć, przez kogo zostałaś oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im szybciej spowodujesz poszukiwania oszusta, ktory cie oszukal, tym lepiej. Nie zalezy ci na tym, aby on zostal zlapany i poniosl kare? No chyba nie, skoro wolisz skazywac siebie i dziecko na tulaczke, niz walczyc o rozwiklanie tej sprawy. Mnie to dziwi, ale w koncu to twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Wiem jak to wygląda niestety jestem niewypłacalność ogromne kwoty człowiek mnie pogrążył.Potem zastraszal przez osoby 3 tylko ze w kredytach widnieje ją nie on ja bralam moje zobowiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozesz wytlumaczyc jakos racjonalnie, co toba kierowalo, gdy bralas kredyt, wiedzac, ze nie ty bedziesz z niego korzystac? Piszesz, ze mialas firme. Wiec taka calkiem durna nie jestes? Wiec....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest w innej sprawie podobnej jako świadek koroony wyłudził na kogoś kredytów. Oszukal banki pozglaszaly zaczął sypać ludzi z banków. I został świadkiem koronnym wiem bo dotarłam do pewnej osoby którą oszukał jeszcze go chronią posługuje się nie swoimi dowodami danymi itp pozatym ukrył się i nie da się go znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mowie zeby sie dobrowolnie skontaktowac z komorem nic nie ugra jak bedziesz miala niski dochod a czas bedzie plynal i dlugi ulegna przedawnieniu. Strach cie oslepia ale nigdy nie jest az tak zle zeby nie bylo wyjscia z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on jest swiadkiem koronnym, to dostep do niego ze strony wymiaru sprawiedliwosci jest prosty jak drut!!! Kobieto, na co ty jeszcze czekasz????? Skoro on jest znanym oszustem, a ty jedna z wieku oszukanych, to tym bardzej powinnas zglosic sie do prokuratury z doniesieniem o popelnieniu przez niego przestepstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Idąc kiedyś dzieckiem na spacer już mnie ktoś zaczepił na ulicy i dał mi do zrozumienia ze mam milczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Nie umiem żyć teraz ze swoim debilizmen mój partner by nie przeżył tego że jest z idoiotke taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie ludzisz ze on sie nie dowie?chyba zartujesz! Juz dawno powinnas mu powiedziec zeby to wyszlo od ciebie a nie od innych bo wtedy stracisz zaufanie na ktorym sie przeciez opiera zwiazek a po za tym napewno nie zostawil by cie z tym szambem samej i madrze toba pokierowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Zamkną cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×