Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yagienqa

Nie wiem co myśleć..Oszukana?

Polecane posty

Gość gość
Jak tylko zajdziesz w ciążę twój gach poleci na dziffki, ten typ tak ma. Jeśli nie przeszkadza się zapach obcych wagin w wyrku to trwaj dalej w tym pseudozwiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.e-wc.pl GREEN serwis i wynajem toalet przenośnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jemu chodzi tylko wytrysk, a reszta to zwykłe p********ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie inne tylko koleżankę a był wtedy w sumie sam.Bo dla niego 2 kawy i wypad w grupie do kina nie były zapowiedzią od razu czegoś wielkiego a stwierdził,że facet swoje potrzeby ma i tacy są faceci,że seks jest ważny.Ona była sama,on sam podobała mu się i poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wszystkie inne tylko koleżankę a był wtedy w sumie sam." xxx juz go zacyznasz bronic;-) poza tym kazda laska nawet obca jest kolezanka lub potencjalna 'kolezanka';-) xx "Bo dla niego 2 kawy i wypad w grupie do kina nie były zapowiedzią od razu czegoś wielkiego a stwierdził,że facet swoje potrzeby ma i tacy są faceci,że seks jest ważny.Ona była sama,on sam podobała mu się i poszło... " xx czyli dla niego wypad w grupie do kina i na kawe rowna sie przypadkowe ciupcianie, a przeciez ponoc podobno mowil ze nie;-) to musi byc naprawde 'ekstra facet';-) wybacz mu wszystko;-) zapomnij o swoim walsnym sytemie wartosci (ze gardzisz takimi co ciupciaja przypadkowo cos co sie rusza;-)) a ten tekst o potrzebach;-))))) wiesz kazdy czlowiek czasem jest sprawgniony - wiekszosc kupuje wtedy picie, ale sa tacy ktorzy uwazaja ze ich potrezby sa najwazniejsze ;-) jak dzieci ktore czasem kradna bo im sie pic chcialo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste prawda
Jeśli kobieta próbuje mną manipulować za pomocą d**y to idę do innej i się tym nie chwalę. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BUAHAHAH! Ale żenicie sie i wybieracie na pernterki te co manipulują i tyłka nie dają, no chyba że w zamian za założenie sobie obroży na szyję :D Weź mnie nie rozśmieszaj kolo. Takie pitolenie o manipulacji odwłokiem to porpaganada rozpuszczonych, rozbestwionych bażantów z brodą drwala i rurkami pederasty na doopsku żeby mieć zabawę bez odpowiedzialności całe życie :D Kobieta przynajmniej myśli strategicznie i robi coś pożytecznego dla kraju i społeczeństwa - chce mieć związek i nierzadko rodzinę. Nie popuszczać, odmawiać odwłoka, polityka no mercy i od razu mięknie rura i będzie ten pierścioneczek od pasożyta skubanego. Faceta trzeba wybatożyć i jego świętą wolnośc spuścić w kiblu żeby stał się wartościową jednostką - mężem i ojcem. K....arze do gazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to pasztet o IQ pantofelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomowny
"Boję się nagle teraz(bo wcześniej nie wiedziałam)że jak pójdzie gdzieś z kolegami i sobie popije to znów może wylądować z kimś w łóżku." No i co się wg ciebie zmieni? Bo z jego punktu widzenia nic. Miłość to miłość a seks to seks. Gdybyś się nie dowiedziała nic by się nie zmieniło. Po prostu nie umiesz być szczęśliwa. Wiem.masz leki ze się zakocha itd. Ale zakochać się może nawet w kimś z kim nie miał fizycznego kontaktu. Chcesz mieć nad nim i nad jego życiem kontrolę ale nigdy jej mieć nie będziesz. Albo mu zaufaj albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplement. Trudno poradzę sobie sama bo w sumie nie wiem czego się spodziewałam po tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×