Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafe Moda Sonda

Garderoba waszych facetów. Pytanie i sonda.

Polecane posty

Gość Prawiczek Kalisz
Cztery pary spodni dwie z lumpeksu dwie po bracie..... Ech szkoda gadac :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytanie, tez o garderobę facetów. Czy nie uważacie że w pewnym wieku ubiór zbyt sportowy u faceta to obciach. Jak widzę u siebie w pracy faceta w t-shircie i krótkich spodenkach to mnie mdli. To dobre na plażę ale nie na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony ma tak : 2 pary jeansów długich, 2 pary krótkich na lato, 1 spodnie dresowe, 1 buty do pracy i 1 poza pracą, 5 tshirtów, 2 bluzy, 1 sweter, 1 kurtka normalna i 1 na motor, bielizny nie wiem ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy szafy. Jedna szafa mundurów (mąż jest admirałem) Druga szafa gariturów: Vistula, Armanii, Gucci. Trzecia szafa zwykłych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek8775
Ja jestem kierownikiem w biurze, więc koszula to mój strój codzienny. Nie pytajcie ile ich mam, bo nie jestem w stanie policzyć. Większość kupiłem u nich http://sartoriagemelli.com/. Dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastacjaaa
Marek, jak jakość tych koszul? Bo wzory piękne i ładnie wykończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek8775
Jakość dobra, fajnie się noszą. Od kiedy kupiłem w Sartoria Gemelli już żadne mi się nie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastacjaaa
Dobrze wiedzieć, bo właśnie jedną zamówiłam. Zobaczymy jak będzie wyglądała na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma dużo wszystkiego. Może nie markowe, ale dobrej jakości. A do gościa ( a raczej gościówy) z 2015.08.02 z 18.57, "rozwaliłaś" mnie pisząc, że masz jedne buty na lato, jedne na zimę i jedne uniwersalne ! Co masz na myśli pisząc buty "uniwersalne" ? To są buty sportowe, baleriny, szpilki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Emu... :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×