Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Dział Dyskusja ogólna, tam piszą boty czy ludzie?

Polecane posty

:D O, to może wiesz? Niebieskooka, jest tam ktoś w porządku, bo jak czasami zajrzę, to non stop ten pravik, psychole, jakieś oszki, tematy tak beznadziejne:O Mam nadzieję, że to jednak boty.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny małpiszon wydaje się w porządku, tylko że narkomanka i do śmierci jej prędko.:O Ty Niebieskooka oczywiście też.:)Ale lubisz się szpecić, więc też z Tobą coś nie tak.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilku ludzi w kółko ci sami. Weszłam raz i szkoda gadać :O Właśnie m. in. Małpiszon dał popis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć FikuMikku coś jak Ty o brunetach w kółko?:P:P Małpiszon wpadła w złe towarzystwo i już ciężko będzie się jej wydrapać na powierzchnię, ale potencjał Dziewczyna ma. Ale twarz ma poharataną od bluzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki potencjał, chamska wulgarna, jedynym celem jest ubliżyć drugiej osobie, to jest potencjał? Żal mi takich pogubionych osób ale jednocześnie mam ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za interesująca dyskusja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale Fikuśną po chamsku potraktowała?:( Za parę sekund bateria mi padnie...tak, jestem botem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie. Nie chcę oceniać, bo w sumie raz tylko trafiłam na tę osobę, może została sprowokowana, ale mimo wszystko niesmak pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, widocznie zasłużyli, tam same mendy prawie, więc jak miała inaczej? Niesmak zawsze pozostaje gdy dziewczyna przeklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dokładnie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×