Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

80 % emigrantów to debile.

Polecane posty

Gość gość
Głupcy nie możecie porównywać zarobkow 1 do 1, ponieważ minimalna w UK, to 890 jednostek, a w PL 1750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu bzdury - w UK liczac po minimalnej czyli 6,5 x37,5h tyg. wychodzi ponad 1K funtów brutto na miesiąc, a nie 890 - kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania... biorac pod uwage zarobki netto - czyli to co obywatel dostanie do ręki to w UK jest 1007f/ mies, a w Polsce ok. 1290zł - więc jest blisko 1:1 i teraz sobie proównaj siłę nabywczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to chcialem napisac. "Glupcy" haha chcial porownac dawne netto UK z terazniejszym brutto Pl. :D ale nawet gdyby to UK lepsze w tej kwestii o jakies 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o wartosc nabywcza kretynie, czyli ile kupisz za 100 jednostek walutowych w PL a ile w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6,5 nie jest na rękę, tylko brutto. Odlicz ponad 20 % podatku i ubezpieczenie, to wychodzi około 890 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odlicz kwote wolna od podatku 10k rocznie baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rękę jest 965 dokładnie, zapomniałam odliczyć w pamięci NI. Liczę za ubiegły rok, bo za ten i próg podatkowy rośnie i płaca minimalna od października:) Także sobie porównuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wróć emigracyjna szmato i dokonaj przewalutowania złotówki do wartości funta. Po roku czasu posrana wycierucho będziesz miała zapaść finansów publicznych, bankructwo kraju, a ludzie cie rozszarpia. Ty posrana szmato. Porównaj PKB Polski i UK, a nie ciągle pyerdolisz o sile nabywczej pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle? To byl moj pierwszy post obsrany smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - to ty próbujesz ciągle coś udowodnić kłamstwem i ciągle ci nie wychodzi, Polska oczywiście nie jest ani wyprzedana ani zadłuzona heheh, a i ty pracujesz w cudownej Polsce na swój dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsrana, to jesteś ty. Na dodatek angielskim gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam £150 za godzinę. A teraz możecie se pohejtować. Idę się balsamować, seks z moim przystojnym Brytyjczykiem i spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze to nie wszystko niemoty, a wy tylko o pieniadzach ale koles dobrze porownal, w innych kwestiach jest to samo. Uk niszczy Polske niestety. Imprezy, itd. I to ze obcokrajowiec, czyli ja, czuje sie tu bardziej u siebie niz u siebie w Pl, i wiem ze nie tylko ja, jak to mozliwe niemoty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest zadłużone na 50 % PKB a uk na prawie 90%. Nic nie zostało wyprzedane emigracyjny smieciu, bo po komunizmie nic w PL nie było oprócz przestarzałych fabryk produkujących zuki i tarpany. UK za to jest wyprzedawana na potęgę. Tam sprzedano takie marki jak rolls Royce, Bentley itp Na liście najbogatszy ludzi w UK, rodzimy Brytyjczyk jest dopiero na 8 miejscu. Ten kraj zostaje kupiony przez Arabów, ruskich i Muslimów. Pal gumy od PL emigracyjny kundlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj nie cisnieniuj sie tak zlotko...czyzbys zazdroscil czegos tym emigrantom? Moze jaj, ktorych tobie brak c***o? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam £150 za godzinę. A teraz możecie se pohejtować. Idę się balsamować, seks z moim przystojnym Brytyjczykiem i spać. usmiech.gif xxxxxxx Mam nadzieje, ze nieźle przeora ta twoja zarośnięte i śmierdząca psite, może nawet na ryj ci się spusci. Ah te polskie szmaty, jak one lubią być rooochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranci to patole i nieudacznicy. Taka jest prawda. Możecie skomlec Ile chcecie, ale swojego przeznaczenia nie oszukacie. Zwykle zmywaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa. juz to czujesz nie? Już czujesz jak cię powitają swoi w kraju - dokładnie będziesz dla nich tym, od których innych tu próbujesz wyzwać - bedziesz dla nich emigracyjnym śmieciem, który się k**** na zmywaku - jak jeszcze ujawnisz im swoja chorobę to sie zaczną zastanawiać co strasznego musiałeś tutaj robić, żeby zarobić i że tak cę to poryło... juz widzę twoj powrót do kraju - raju... Mówisz, że polskie zadłużenie to 50% PKB? Ciekawe, bo nawet oficjalnie piszą inaczej... i nie wspomnę o magicznych sztuczkach księgowych i metodologii liczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe oprocz tego ze czuje sie tu jak u siebie to mam prace ktora kocham, zyje na poziomie o wiele wyzszym niz moglyby to byc mozliwe w Pl i ktory mi odpowiada w 100%. Po prostu mam wszystko co chce i zyje jak chce i dodatkowo odkladam polowe wyplaty co miesiac, nie wiem czy kiedys sie przyda ta kaska, moze jak strace prace, na zycie tutaj w UK a jak prace bede mial to moze przeznacze na jakies cele charytatywne, moze za jakis czas jakas czesc tej kaski z ktora nie wiem co robic. A w Pl oprocz tego sa takie nudy, przykro to mowic ale taka prawda, porownujac do Uk to nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i zeby nie bylo trollu, nie zmywam naczyn ani kibli :D tepa ci/po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ciekawe skąd masz te dane. UK upada. Cameron rok temu zapowiedzial, ze panstwowa emerytura staje sie fikcja. Tylko skad ty to mozesz wiedziec, jak ty tylko na kafe siedzisz. Moi wszyscy znajomi pracowali w uka, by tylko odłożyć kasę i do Pl wrócić. Nikt z nich nie przyjechał tutaj z powrotem. Czekaja tam na mnie smieciu emigracyjny. Zgnijesz w uka sądząc bratki w tym małym ogródku obok domu z dykty, a ja będę pływał na swojej żaglowce pośród gór oraz opalal sie nad morzem wśród pięknych Polek. Nie bede juz patrzyl na dlugonose, smierdzace, emigracyjne Polczyny, targajace siatki z tanimi zakupami w Tesco i dające dopy całemu swiatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakurfiasz na wózku w magazynie emigracyjna szmato. To taka sama robota jak zmywanie naczyń. Zmywaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to jestes prezesem banku swiatowego :D kocham moja robote, mozesz powiedziec to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę, ponieważ jestem stworzony do wyższych celów. Ty już urodziłeś się parobkiem i niemota i dlatego nawet brytyjskie gowno jest dla ciebie lepsze niż polskie. Taki zwykły pastuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nakręcacie tego posranego trolla? z tym gów/nem już nikt normalny nie dyskutuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dajesz d**y - miałam rację, a wyższe cele to jak cię ktoś przed posmaruje wazeliną hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jestes stworzony do wyzszych celow :D no wiec nie mam pytan :D na pewno te cele osiagniesz w Pl na zaglowce ze znajomymi ktorzy na ciebie czekaja i odliczaja sekundy az zaszczycisz znowu Polske swoja obecnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś wiedziała emigracyjny dzyndzlu. Czekają na mnie, a ty zgnijesz w UKa jako emigracyjny smiec w brytyjskim marginesie społecznym, na zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekają, bo nie mają się z kogo nap**** - wróc i zobaczysz polskość w rozkwicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×