Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siłapodświadomości

Czy miałyście kiedyś taką sytuację że bardzo kogoś pragnełyście

Polecane posty

Gość siłapodświadomości

i udało wam się go zdobyć. Zazwyczaj jak podobał mi się ktoś to myślałam kombinowałam jak tę osobę zdobyć. Chęć zobycia była ogromnie silna i udawało się mimo iż wydawało się, że nic z tego nie będzie? Myślicie, że w tym maczają sprawy siły wyższe np. siła podświadomości lub prawo przyciągania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli ktoś bardzo czegoś chce i w to mocno wierzy to prędzej czy później to dostanie. Też kiedyś chciałam pewnego faceta, on odrzucił moje uczucia ale ja się nie poddałam, ciągle o nim myślałam, wyobrażałam go sobie, modliłam się o niego... Nie widzieliśmy się kilka miesięcy. Po tych kilku miesiącach sam się do mnie odezwał mimo że sytuacja wydawała się od początku beznadziejna. Wierzę w prawo przyciągania a ty miałaś takie sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest to co piszesz gość dziś Ja tak mam, że od prawie 3 lat myślę o jednym facecie (nawet jak nie chcę to i tak mam go w głowie). I tak na zmianę walczę o to żeby nie myśleć, za chwilę tęsknię i myślę. I mam takie dziwne przekonanie, ze my się kiedyś i tak jeszcze spotkamy - ciągle to sobie wyobrażam. Przez pierwszy rok bardzo silnie tęskniłam (teraz już zdecydowanie mniej), modliłam się o to żeby to się jakoś poukładało a teraz to już sama nie wiem...W moim przypadku to chyba po prostu obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakies fajne źródła, materiały gdzie można poczytać o prawie przyciągania? bo swoją drogą ciekawy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
"Potęga podświadomości" to jest jedna z książek o tym. Natomiast na youtube jest filmik chyba pod dokładnie takim samym tytułem "Prawo przyciągania" i mowia o tym jak jest jak to o czym intensywnie myslimy staje sie rzeczywistoscia. Oczywiscie dziala na pozytywne i na negatywne myslenie. Jednak zauwazylam, ze czesciej te dobre rzeczy sie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo kogoś pragnęłam i częściowo się udało, tzn. dla mnie w prawie cudowny sposób okazało się, że ta oosoba jest zakochana we mnie , tak jak ja w niej - dałyśmy to sobie do zrozumienia - a dla mnie to wydawało się prawie niemożliwe. Z obiektywnych powodów nie jesteśmy razem i raczej nie będziemy. Jak się dowiedziałam, to było jak rażenie piorunem - cudowne uczucie, jakiego nigdy nie przeżyłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunkiem PP jest chyba odpuszczenie... czyli jeśli czegoś bardzo chcemy, wierzymy w to usilnie, to jednak w pewnym momencie musimy odpuścić to marzenie.. przestać o nim myśleć i skupiać się na nim, wręcz olać to z myślą co ma być to będzie. Bez tego chyba nie ma materializacji marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mowia o tym jak jest jak to o czym intensywnie myslimy staje sie rzeczywistoscia" To sie nazywa schizofrenia i to sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę ;) to o czym piszecie to z jednej strony ciekawe ale z drugiej (jak dla mnie) to jakaś magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 11:06 jak nie masz o czymś pojecia to się nie wypowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mam taka sytuacje.niektorzy faceci, choc to rzadkosc, interesuja sie tylko tymi kobietami ktore sie nimi tez interesuja i odpuszczaja sobie polowanie na ksiezniczki.czesto maja nieprzyjemne doswiadczenia z dlugonogimi diablicami o anielskiej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie PP działa ale nie potrafie go zastosować świadomie. Dziala tylko na drobne zyczenia, ktore wpadna mi do glowy i zaraz z niej wypadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnienie? z tego co wiem, to pragnienie powoduje uczucie braku... pragnę czegoś = nie mam tego teraz. Skoro tego nie mam to znaczy, że nadal nie będę tego mieć bo PP odbija nasze uczucia i myśli... Kluczem jest uczucie jakby się juz to miało, więc nie pragnienie, wiara chyba też nie... Kluczem jest szczęście, jestem zadowolona bo to mam :) a później odpuszczenie czyli najtrudniejsza część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
U mnie zauwazylam dziala gdy w glowie krązą mysli muszę go zdobyc, muszę to dostać. Niby to takie roszczeniowe, ale popstostu chec posiadania kogos lub czegoa zwycieza. Upre sie na cos lub na kogos i nie po trupach, ale jednak do celu dążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. Czyli kazdy facet ktory bardzo pragnie wysoka i piekna blondyne z biustem D na pewno ja dostanie jesli tylko skupi sie na pragnieniu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
cos w tym jest. Mozesz wiecej o tym opowiedziec, skad wiesz ze tak to dziala? Gdzies o tym czytales/as czy wlasne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
cos w tym jest. Mozesz wiecej o tym opowiedziec, skad wiesz ze tak to dziala? Gdzies o tym czytales/as czy wlasne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najczesciej facetow. Dlugo probowalam zdobyc pewnego zajetego kolege, ale nie nachalnie, po prostu bylam blisko i jak juz mielismy sie pozegnac zostawil wszystko i jestesmy razem. Do tej pory jest przekonany, ze to on mnie zdobyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% facetow jest przekonanych, ze to oni wybieraja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 i co, jestescie dalej ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłebiłam się dosć głęboko w PP. Przeczytałam mnóstwo artykułów w internecie, udzielałam się na forach, rozmawiałam z ludźmi. Ksiażek żadnych nie czytałam. "Sekret" to dla mnie marketing :) PP znam więc tylko z doswiadczenia. Generalnie działa to tak: Wszechświat/Bóg/ SIła wyższa/ wstaw sobie co chcesz - odpowiada na nasze myśli i uczucia i odbija je jak lustro. Na pewno nie raz miałaś taką sytuację w życiu, ze coś zobaczyłaś, to ci się spodobało, pomyślałaś sobie, że fajnie by to było mieć, zapominalaś o tym i nagle to się materializowało. A materializowąło się to dlatego, że o tym zapomniałaś i nie odczuwałaś braku tego przedmiotu. Ja tak miałam wiele razy... Jeśli chodzi o świadome przyciąganie to sprawa się komplikuje bo musisz zapanować nad swoimi emocjami i nauczyć się je kontrolować. Po pierwsze musisz wymyśleć sobie jakieś zyczenie, coś co chcesz mieć.. Po drugie musisz poczuć się tak jakbyś juz to miała. To bardzo ważne, możesz np wyobrazić sobie siebie w danej sytuacji i poczuć calą sobą tak, jakbyś się czuła gdyby to było naprawdę - czyli szczęście, radość... najlepiej użyć wszystkich zmysłów np wyobrazić sobie dotyk, zapach. Utrzymuj to uczucie posiadania tego czegoś kilka dni, miesięcy, ile potrzebujesz. Zachowuj się tak jakbyś już to miała. I najtrudniejszy krok - odpuść. Czyli zapomnij o tym czego chcesz, zajmij się swoimi sprawami z jednoczesną ufnością i wiarą, że dostaniesz to coś prędzej czy póżniej - bo ty nie rezygnujesz ze swojego marzenia, ale po prostu przestajesz o nim myśleć. To odpuszczenie jest ważne z jednego względu - jeśli za długo o czymś myślimy i marzymy to prędzej czy później zaczynamy odczuwać tego brak. A skoro czegoś nam brakuje - Bog odbiera to tak, ze tego nie mamy, PP to lustro, wiec myslimy ze czegos nie mamy, więc nie dostajemy tego w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.32 zmien leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu, spoko ze mi nie wierzysz, prawde mowiac mam to daleko gdzies :P tylko jesli nie wiesz, nigdy czegos nie doswiadczyles to nie znaczy, ze to cos nie istnieje i przestan obrazac ludzi, ktorzy w cos wierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas byl taki jeden co wierzyl, ze jest Napoleonem. Zamkneli go. Ty mozesz wierzyc, ze cie wybrany pokocha. A on pokocha wysoka dlugonoga modelke z mega cycem. Nie zamkna Cie za to. Najwyzej sie osmieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłapodświadomości
Nie wierza to ci ktorzy nigdy nie dostali tego czego chcieli a to wszystko przez to ze sa zbyt leniwi aby o cos walczyc. Nie kochaja siebie bo nie walczą o swoje szczescie i o swoje zaspokajanie potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza. Twoj wymarzony moze marzyc o dlugonogiej dobrze wyposazonej modelce. Moze sie nawet z nia ozenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy ta modelka będzie mu prać gacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×