Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na obiad gdy jest gorąco ?

Polecane posty

Gość gość

Co gotujecie na obiad jak jest taki upał ? Nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blenduję warzywa i owoce, robię koktajle albo pyszne zupy warzywne. Moja propozycja : Zupa krem z warzyw bez gotowania, w kilka minut 1 szklanka mieszanki warzywnej (brokuł, kalafior, marchew) 1/2 szklanki włoszczyzny mrożonej 3 łyżki płatków jaglanych błyskawicznych 1/2 łyżeczki domowej jarzynki 1/2 łyżeczki oliwy sól, pieprz gorąca woda lub bulion Składniki umieszczam w moim blenderze LB-32 HP 1. Zalej wrzątkiem trochę ponad poziom warzyw i blenduj kilka minut, do uzyskania aksamitnej konsystencji. 2. Spróbuj i ewentualnie dopraw do smaku lub dolej więcej wody, według uznania. 3. Przed podaniem posyp siekaną natką pietruszki i polej oliwą z pierwszego tłoczenia Pychota na upalne dni. Dużo fajnych przepisów dostałam razem z blenderem ze sklepu terapia sokami.pl zupełnie za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki dzień jak dzisiaj to mi sie zupełnie nie chce gotować, naprawdę ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę to stanie przy garach. Dlatego idę na łatwiznę i stołuję się w North Fishu, odkąd dowiedziałam się, że od nich zużyty tłuszcz zabiera specjalna firma (euro-eko serwis polska) od tej pory wiem, ze nie jest to zła opcja na cheat meal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidory z cebulą i ze śmietaną i chlebuś z masełkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ależ ty jesteś deeeebilną spamerską KUUUUURWĄ!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodnik z kefiru, botwiny, ogórków, pomidorów, dymki, czosnku, kopru i rzodkiewek. Proste a pyszne i sycące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy jest gorąco to stawiam na kuchnie śródziemnomorską, szczególnie hiszpańską. Bardzo lubię z niej np. Paellię, sycącą acz lekka. Owoce morza zawsze są w cenie w letnie dni :). Muszę jednak przyznać, że w kwestii gotowania latem to jestem strasznie leniwa i przeważnie skaczę do Polomarketu koło domku i gdy mam ochotę na hiszpańską kuchnię to po prostu kupuję mrożone jedzonko. Raz dwa i po problemie i można dłużej odpoczywać, niż siedzieć przy garach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×