Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zmuszanie kobiety do obciągania pały to gwałt?

Polecane posty

Gość gość
g*******e trufle znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trufle:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto się zerzygał po przeczytaniu oprócz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23 dlatego faceci lubią kobiety pewne siebie, tylko takie Ś wiedza ze zachowywanie się jak suczka w niczym jej nie umniejsza. Co do gwałtu to "kto doprowadzi siła do stosunku seksualnego lub innej czynności seksualnej ". Chociaż ja bym nie zaryzykował wsadzenia ptaka w usta rozloszczonej kpbiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma loda raz do roku na urodziny haha. zeby cos w ogole dostac musi sie naskamlac i jakos jest ze mna od 8 lat i nie slysze by narzekal wrecz uwielbia to ze jestem taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam że Polki się szanują :( z drugiej strony d***** są wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23!aleś sie napociła żeby takie provo wymyślić hahaha :P albo pochodzisz z patologi i jesteś bez grosza przy duszy -obstawiam PROVO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podwladna krakow
Tu cie rozczaruje,ojciec jest dyrektorem w bardzo powaznej firmie a matka stomatologiem,wiec nie pochodze z patologii.Natomiast ja ukonczylam prawo i choc nie pracuje w tym zawodzie to prowadze wlasny dobrze prosperujacy interes (spedycje miedzynarodowe),nie czuje sie w zadnym wypadku zle traktowana przez partnera gdyz jest rewelacyjnym,dobrym i czulym mezczyzną.Nie znam nudy w lozku ani powtarzajacych sie scenariuszy gdyz zawsze czyms zaskakujemy sie wzajemnie.Zdaje sobie sprawe zniesmaczeniem wielu z Was,jednak czy czyni mnie to gorszą?nie wyrzadzamy nikomu krzywdy,nie uzywamy narkotykow,zyjemy w zgodzie z naturą i otoczeniem,jestesmy zyczliwi i uprzejmi dla innych,wspieramy domy dziecka i dla ubogich rodzin wysylamy paczki na swieta i nie tylko.Napisalam do Was kochani by podzielic sie swoimi doswiadczeniami,lecz prosze nie ublizajcie tylko.Naturalnie szanuje krytyke lecz nie arogancje za co byla bym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic juz nie pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do11:45-osiem lat z taką babą ?? Ja to bym cie w cztery litery kopnal po osmiu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaczarno
Kobieta musi byc posluszna facetowi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe jesli facet cos sobą reprezentuje,jesli nic to nic mu sie nie należy niech idzie w diabły jak chce a nie jeszcze wymagania ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss1234
Do 16:19- mozliwe,pod warunkiem ze i kobieta cos sobą reprezentuje,bo jesli nie ma nic nadzwyczajnego to niech spie...da. la i to w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za durne pytanie? Absolutnie nie. Jest oczywiste ze facet ma swoje potrzeby jak i kobieta.pracujemy na was niejednokrotnie wiec powinnyscie nam w ten sposob sie odwdzieczac.dlugo szukalem dziewczyny ktora bedzie mi poddana akurat wlasnie w ten sposob,i znalazlem dwa lata temu.ktos tam pisal ze ma posluszna zone itp znow ktos inny mu nie wierzyl,no to ja wlasnie mam tak posluszna ze galy by wam powychodzily.nie dosyc ze jest atrakcyjna to jeszcze robi wszystko co jej kaze.nie pamietam zebym wyszedl do pracy z pelnymi jajkami,i nie pamietam zebym kladl sie spac tez z pelnymi:-) mam pelny serwisik wlacznie z lizaniem 4liter jak mi ochota przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oral to nie jest seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:08 jak zona ci liże 4litery to widac ze strasznie pusta,a co to za atrakcja i osiągnięcie życiowe z idiotka mieszkać.Kobieta ktora się szanuje i zna swoja wartość umie i potrafi przeciwstawić sie facetowi i nie zrobi tego czego nie chce i to jest pani z charakteru a nie usłużna idiotka bez własnego zdania,takich to jest na pęczki głupich blond i tylko nie każdy facet by taka chciał,głupota szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego/kolezanko pusty to jestes ty jak bęben. Ona by was wszystkich po kolei sprzedala jak swieze bulki z piekarni.jest inteligentna i ma poukladane w glowie.czytajac wasze wypowiedzi to z daleka widac klapki na oczach.sexik tylko pod koldra bez swiatla.gratuluje polotu i monotonii,nie wiem co to w zasadzie znaczy bo na co dzien jestem zbyt czesto obslugiwany by miec czas na te przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powtarzam po raz kolejny ze ja mam taką kobiete.mam taki luz ze nie snilo mi iz moglbym miec taki high life!! Robi dla mnie doslownie wszystko,nie przymuszam nie nakazuje,po prostu jedno slowo i mam wszystko". To skąd Ty masz kur** to dziewczyne? Z burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:22 Nie,nie jest z burdelu.jest z zupelnie normalnego domu i to cholernie porzadnego.mam najlepszy dowod tego ze "porzadny dom" wcale nie musi oznaczac iz dzieci gdy dorosna beda rownie prawe i porzadne:).. Mysle ze panienki z burdelu nie byly by w stanie zrobic to do czego moja sie posuwa:).wydaje mi sie ze podstawa to wyzwolic w pannie totalny luz i dac jej dowod ze kocha sie ja ponad wszystko.ok,zastosowalem troche niezbyt uczciwy chwyt...mianowocie powoli ja oswajalem poprzez filmiki,a gdy byly zbyt ostre to zakrapialismy to kilkoma lampkami wina i "hamulce" puszczaly,potem juz szlo wszystko elegancko,nowe doznania i experymenty.w kazdym razie rozkochalem ja w sobie do takiego stopnia ze az sam sie dziwie jak to mozliwe.Jest otwarta zupelnie na wszystko co zaproponuje:),faktem istotnym jest rowniez pewnien moj potajemny sekret ktorego jej nigdy nie zdradze,a mianowicie feromony ktore stosuje,mozesz sie smiac ale bedac w japonii na urlopie w ubieglym roku kupilem i dzialaja jak nic innego na swiecie.to co na necie sprzedaja to totalne g...o i nie dziala,wiem bo testowalem. Moze to i smieszne ale panny dosyc czesto zwracaja na mnie uwage i patrza "zupelnie inaczej" niz patrzyc powinny a nie jestem jakims mega przystojnym kolesiem.w styczniu znow tam lecimy na 2tyg wiec zaopatrze sie po raz kolejny:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×