Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda jest taka ze jak dziewczyna jest fajna to zaraz ma nowego faceta

Polecane posty

Gość gość

a jak nie to siedzi sama i biadoli ze swiat jest zly. Zapamietajcie, fajne dziewczyny w kazdym wieku zawsze znajda faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, i trzeba o tym pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ja juz 6 lat sama jestem i jakos nie mam i nie mialam secjalnie nigdy powodzenia widac ze zbyt fajna nie jestem ale mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ja tez dlugo juz jestem sama. Wiem ze nie jestem fajna. Powodzenia nigdy nie mialam.Ale podobno tacy jak ja tez musza zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem na czym polega powodzenie chociaz sama nigdy nie mialam z tym problem ale....ja nigdy nie bylam nachalna wobec mezczyzn, nie opowiadalam ze chce szybko wyjsc za maz I miec dziecko...wrecz moze odpychalam mowiac ze nie szukam stalych zwiazkow, jaki tego final zawsze mialam jakiegos adoratora, moj obecny maz namawial mnie na slub bardzo dlugo a na dziecko 5 lat po slubie.....natomiast mam dobry przyklad mojej siostry rodzonej, jej desperacja widoczna jest z daleka, z iloma ona sie spotykala....juz nawet nie licze ale kazdy ja robil w konia, tylko ona szukala wszedzie, znowu kogos poznala ale to chyba nic powaznego, ja mam 39 lat I moglabym nadal wybierac sobie facetow ale mam meza ktorego kocham, natomiast ona kilka lat mlodsza zadnego powaznego I porzadnego mezczyzny na widoku, nieraz jej tlumaczylam wez troche wyluzuj bo na sile nikogo nie znajdziesz, a nie nawet jak kot na nia spojrzy to ona widzi w nim meza:) troche zartuje ale tak bylo...desperacja strasznie meczy kobiety bo mam tez takie kolezanki wokolo, staja sie nieznosne, z kompleksami ale nadal na sile szukaja faceta I narzucaja sie strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda potwora znajdzie amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, ale nie kazdy znajdzie kogos dla siebie. Adorator sie moze trafic i nie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda ;) jestem atrakcyjna dziewczyna ale jestem sama dlugi czas. Mam naprawde ladna i fajna kolezanke ktora jest juz z pol roku sama. To nie jest tak do konca jak piszecie. Wokol peepno burakow i dupkow na ktorych nawet nie splunei dlatego wole byc sama niz brac byle co. ;) kazdy mi sie dziwi ze taka dziewczyna jak ja a nie ma chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dodasz, że jest niewymagajaca i bierze każdego kto na nią leci to tak, jakos trudno mi zrozumieć, ze te której mają wielu partnerów tak szczerze ich kochają, moim zdaniem w zyciu trafia się może jedna prawdziwa miłość a nie 10, 15...te które zawsze kogoś maja po prostu nie umieją żyć same, ot cały sekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:54 śmieszą mnie takie babki jak ty co to piszą że sie nie starają a mają adoratorów. Pytanie gdzie ich poznawałaś i jak skoro taka nienarzucająca się jesteś. Na pewno jakaś inwencja z twojej strony do prowadzenia rozmowy musiała być. Nie można by było z tobą przecież prowadzić monologu i być zainteresowanym. Inwencja do rozmowy musiała być, inwencja czyli jakaś forma zaangażowania jednak. Także nie gadaj o tym zluzowaniu jak u ciebie na pewno były też chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam takie co to się chwalą jakie to one się nie starają a ciągle mają adoratorów. Prawda jest taka że czarują uśmiechem i też potrafią zabajerować człowieka, jednocześnie przybierają pozę niby kumpelek co to to nikogo sobie nie szukają. Faceci takie bajery łatwo łykają. Pozorantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
A mnie śmieszą takie "prawdy absolutne" jakie wygłasza autor. Większych bzdur nie słyszałam. Wiele niefajnych kobiet ma facetów, a następnie ci faceci głoszą teksty jakie to kobiety be. Wiele fajnych kobiet nie ma faceta, bo ci uganiają się za niefajnymi. Dziewczyny nie dajcie sobie wmówić że jak jesteście samotne to znaczy się niefajne. Faceci często mylą się g...o uważając za diament, a nie dostrzegają prawdziwych diamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak laska jest LADNA to zaraz znajdzie nastepnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×