Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intera

Sprytne posunięcie....

Polecane posty

Raczej ktoś mnie pociągnął:P Bo leżę w łóżku pociągająca... i tak aż do końca weekendu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś mnie natrzeć Vicks VapoRub, co Ci przeszkadza, czy mnie znasz, czy nie?:( Taka sąsiedzka pomoc🌻 Odwdzięczę się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny, plecki i stopy, tak piszą w ulotce. Tylko dłonie ogrzej, bo jesteś zimny przecież, a ja gorąca jestem i będzie szok termiczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to w jaki? Oddam Ci temperaturę mojego ciała i będziesz rozkosznie ciepły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Z przyjacielem też sie możesz puszczać szmatko.  xxx  Ty szmata nie pier/dol bo się w końcu doczekasz jazdy aż ci d**pa spuchnie xxx Pomarańczowe mendy zamknąć obrzydliwe ryje bo wam z d**y zrobię jesień średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zimny, kobiecie zawsze sie mówi, że jest pierwsza:O Wtedy odda Ci całe ciepło, ale jak Ty tak z marszu mówisz, że nie jestem pierwsza, tu już mi wszystko opadło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo moja kochana... mam taki ubaw z tej osóbki powyżej, że brzuch mnie boli od śmiechu:D:D:D Dziękuję hejti😘😘😘 Dziękuję, że prawie od rana dotrzymujesz mi towarzystwa i mnie zabawiasz, ja leżę z pociągającym nosem, a Ty cierpliwie jak najlepszy przyjaciel jesteś przy mnie. 😘 Nawet In mnie opuścił, a Ty jesteś😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny, ja wolę słodkie kłamstwo od gorzkiej prawdy:O Nie wiem, czy temperatura mi spadła, bo nie mam termometru, mógłbyś mi swój pożyczyć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz hejti, musiała mnie ta klimatyzacja tak załatwić. Były okrutne upały, a ja ciągle w trasie, jednak ta klima jest zdradliwa, co ty o tym myślisz?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera. Nawet In? :D :D :D Przyjaciel woli Imperium czy Samansare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zimny, to takie urocze... bo jak to mówią, prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie:) Co z tym termometrem przyniesiesz mi, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gościu, Ty nic nie wiesz, on mnie kocha :P:D xx Zimny, jak to Ci oddam...musisz mi sam temperaturę zmierzyć, ja nie mam siły, chora jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny, wywiad środowiskowy mi teraz nie potrzebny, tylko Twój termometr:P Zmierzysz mi w końcu tę temperaturę, czy nie? Jak dobrze zmierzysz , to Ci powiem więcej, oczywiście jak obiecasz, że się ze mną ożenisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z Wersetów nie? Wszystkie poprzebierane. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Skarbie, a gdzie ja pisałam, że ona jest zazdrosna? Jak mogłaby być zazdrosna, gdy jest taka piękna i młoda?:P Tylko po co to robią TE osoby, jak piszesz?:P No po co, kochanie śliczne?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze z wersetów A wersety są na arce Dlatego cioteczki nie spamuja ina, imperium itd Tylko taki mały spam dla niepoznaki Dla utrzymania pozorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kto mnie przebrał, bo nic mi nie wiadomo? Zimny, Ty draniu, przebrałeś mnie?! Bez pytania mnie przebrałeś?! Miałeś mi tylko wsadzić termometr:O Ci mężczyźni!... żadnej okazji nie przepuszczą😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×