Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intera

Sprytne posunięcie....

Polecane posty

Gość gość
Chodzą koło siebie ostrożnie, bo nie wypada im najeżdżać na siebie. Ale nie jest tajemnicą, że Wersety i Ciotki wojny toczyli na Arce o te resztki facetów. Dlatego najpierw Wachlarz wróciła. A później one. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam traumę przez Zimnego:O Muszę się przespać z tą temperaturą... bez termometru...😭 Jak się obudzę znowu tu przyjdę, jeszcze dzisiaj... nie myślcie sobie, że będę spać do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się wrócę:P Zimny Ty mi jednak zmierzyłeś temperaturę...i aż taaaak... no, no...😘 Wrócę później, bo oczy mi się same zamykają 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd że dorosłe osoby siedzą i bawią się wten spobób ki h/u/j/? masochistki? każdy normalny człek pieną{ł by takim kafe i mial wyjepane czy spam czy kram czy s{ra}m ale nie wy to wiele o was mówi wolicie siedzieć tu i sie wykłócać tak naprawdę o gówo ujadać jak bezpańskie psy w schronisku zamiast zająć sie prawdziwym życiem żeby jeszcze to dzieci były po powiedzmy dziesięć lat ale to satre baby i wtórujące im facetopodobne cuś dotyczy to każdej strony sporu umysłowe ameby spam ujadanie i golonka w kapuście całe wasze życie i zyciowe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki jaki są każdy widzi. Intera to tyż ciotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO jest ten spam? hahahaha ech idiotki, co jeszcze wymyslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jakich babolach piszesz prócz ciotek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och diagnoza arlekina w klatce, ale razem z dzikim małpami. :o🖐️wzrok obłędny, jaja mu dyndają jak na ruletce, albo dzyndzle dwaw oczach diabli błyskskalpel w dłoni i chlast, znaczy chlup małpom po ogonachoch i w końcu przeszedł z małpami na szeptuch...szczęśliwy chwat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, weź i Ty na siebie taki ciężar, ale bez whisky przez pół dnia, chwacie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co o nich wojna? Kto tu pisze? -In świński zboczek z 10 lat -Zimny co Want jepał tutaj -Naj biały miś, też z 10 lat rwący na maila wszystko co może i róóhający w brudnym kiblu? To nawet nie jest śmieszne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem prawdę, najbardziej podobają mi się te chwaty, które wchodzą na kafe na minutę, a wiedzą o czym było od rana, albo od tygodniacudowne chwaty to są. mrrauuu. 👄 i jak sobie cudownie przychlastują, ochkóó/rva, przychlastują podkreśla mi się czerwonym szlaczkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Androgen,*****ający na mailu wszystkie niedopchnięte, i Juken, też 10 lat stażu, uzależniony od kolekcjonowania zdjęć c**ek i biustów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera musiała sie ostro jepać skoro jest tak dobrze zorientowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golonka  w  Kapuście
Kawiarnia jest duża. Miejsca wystarczy dla każdego .Skoczę po Za dużo dziś tego. Były gofry i ogórki kiszone Chyba wezmę coś na dobre trawieniedrzewo. Ale przez ogień skakać nie będę . To w końcu robicie piknik czy ognisko? Bo nie wiem czy mam strugac patyki ? Wadera idziesz ze mną po akcesoria? Straciłam wątek całej zabawy. Wybaczcie -P Lubicie ostrą musztardę czy ketchup? 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaRozumię78
Zalogujcie się na wasze flagowe nicki 🌻 od razu wam ulży:)👄 a ja przyniosę wam gofry i zaglądnę później by przykryć was kołderką🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sie rozpędzam do logowania i bede wymieniał płyny ustrojowe z bóstwami kafeteryjnymi. Dziękuje postoje, prysznic już brałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelogowana z Intery. Bożesz. Dziecko ile ty masz lat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwila to intera ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepi jesteście? Te kwiatki, infantylizm, wierszyki. Gadała z Inem i Imperium. Nienawidzi Samansary dlatego z nimi nie pisuje ostatnio. Tam chodzi o zazdrość o Ina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby sprytne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro już namaściłem cię lekami to już temperatura spadła przestałas majaczyc ale możemy powtórzyć dla pewności czy trzyma się w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×