Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intera

Sprytne posunięcie..

Polecane posty

Nerwowa również..😴 ..a wtedy... Nic i nikt nie nie powstrzyma i nie oprze się zarazem pokusie..aby uklęknąć..;) In Spe😘, na kolana..Oświeć mnie od wnętrza.. Czy Twoja sperma jest fluorescensyjna?:P Intero. Pozdrawiam również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gościu 15:47 po prostu nie bierzesz tyle prochów co oni a chodzi im o kopulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czy świeci?Chyba wtedy gdy zdradzam swoje serce😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś patrzył na dotyk palców... Ogrzewał ogniem... Dał rozkosz do zatracenia... zmysłami i duszą... Przesiąknięta zapachem namietnością ukarana w ekstazie zapłakała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja...już Ci mówię, jak ten owoc, który za pierwszym kęsem wydają się słodkia za ostatnim cierpkico wolisz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dym kubański pachnie tajemnicą...zapowiedzią... Kiedy mówisz nie odezwę się więcej do ciebie myślisz... obejmij mnie od tyłu gdy tak stoję niepocieszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilo... Powinnam się nie śmiać.. Lecz zawsze tak reaguje.. Gdy ktoś czyta mi w myślach.. Mmmm..tak. Czas na senne sny.. Mam nadzieję, że będą miłe.. I tego Wam też życzę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Sam😘 A ja przykucnę nad nim... na brzegach wanny i zostawię w wodzie odciśnięty ślad... wzrokiem przebiję mu oczy na wskroś... i w duszę się wedrę oddechem... Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, ukochana kobieta ma zawsze pierwszeństwo przed przyjaciółkąchoć facet przyjaciółkę rozumiea kobietę kocha, ale nigdy jej nie pojmie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat trzeba wiecej przepychać niż jest wpisów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×