Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

toksyczna mama?

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat razem z mezem mieszkamy u moich rodzicow z 5 miesiecznym dzieckiem. Chcielismy mieszkac sami ale gdy sie wyprowadzilam moi rodzice plakali, robili cyrki, blagali zebym wrocila. Oni codziennie wieczorem pija, ojciec jest ok ale matce nic nie pasuje. Jak ubieram dziecko, jak karmie, mojego chlopaka nieakceptuje. Kaze mi sie z nim rozejsc i ma placic alimenty. Syn ma o 19 spac, a ja o 20. Nie moge sobie po 20 robic jesx bo juz jest za pozno i mam sie klasc spac. Gdzie kokwiek nie wyjde na dluzeh niz 2h jest straszna awantura u foch. Generalnie nic jej niepasuhe, nie chce ze mna rozmawiac, odwraca glowe gdy do niej mowie. Przez tw wszystkie lata bardzo uzaleznila mnie od siebie. Psychicznie, cokolwiek mam zamiar zrobi zastanawiam sie co powie mama, a na pewno bedzie zl wiec wielu rzeczy sobie odmawiam. Mowi, ze ona beze mnie z ojcem ni da rady i, ze zostalam jej tylko ja, a z drugieh strony tak sie zachowuje. Nie wiem co mam zrobic...czuje sie ciagle jak nastolatek na wagarach, ktory zostal przylapany przez mame i bedzie awantura. Mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×