Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Life

Biały związek łódzkie

Polecane posty

Gość Life

Witam! Moje ogłoszenie będzie należało do jednego z tych "nietypowych". Mianowicie, mimo że jestem gejem, nie potrafię prowadzić takiego życia, jestem totalnie poza środowiskiem, a poza tym marzę o rodzinie. Szukam dziewczyny aseksualnej, lub les do stworzenia białego związku. Na co liczę ? Na przyjaźń, wzajemny szacunek i wsparcie, a kiedyś może wspólną przyszłość. Jestem poukładanym chłopakiem, ambitnym, naturalnym i przyjacielskim. Obecnie studiuję. Jeśli znajdzie się jakaś sympatyczna i ułożona dziewczyna, która poszukuje przyjaciela/partnera, życiowego oparcia i być może małej przykrywki, to proszę o wiadomość. Ja 21 lat, szukam kogoś do 20 lat, z województwa łódzkiego (mieszkam w powiecie łódzkim wschodnim). Nie jestem zniewieściały, nie wzbudzam żadnych podejrzeń co do mojej orientacji :) Mój mail : mylove22@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestem gejem miej na tyle odwagi by nie bawić się w hipokryzje i jakieś śmieszne przykrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life
Nie prosiłem o żadne jakże inspirujące komentarze ;) Moje życie jest moją sprawą i chciałbym aby tak zostało Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×