Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violettas

Praca dla opiekunek od zaraz 1450 Euro

Polecane posty

Gość Kornecia W
Praca za pośrednictwem agencji pani Violetty Koper moim zdaniem jest godna polecenia. Jeśli więc chcecie, to możecie zapoznać się z ofertami u nich dostępnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabSabina
Zgadzam się z tobą Kornelcia. Agencja naprawdę warta polecenia. Uczciwe zarobki i bezproblemowy kontakt. Jak najbardziej polecam pracę za pośrednictwem tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś szukał prawdziwej firmy, która długo już działa to zapraszam do http://www.ajpartners.pl ja z nimi jeżdżę od 6 lat i zawsze wszystko jest tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllka
Ja również pracowałam w agencji pani Violetty Koper i przyznam, że jest to najlepsza agencja pracy z jakiej korzystałam. Również i wam polecam oferty pracy u nich dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SławomiraN
Ja naprawdę bardzo zadowolona jestem z tego, że dzięki agencji pani Violetty Koper udało mi się znaleźć dobrą pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nie słyszałam o wymienionej agencji. Ja pracuje w laxo care. Od 10 miesięcy jestem w Niemczech. Nie mogę złego słowa na agencję powiedzieć. Jak coś trzeba to nie ma problemu z załatwieniem, na świeta była ładna premia to rodzinie prezenty porobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa77
ja polecam violettas-pflegeagentur24h.de Przemiły kontakt, praca również nie należy do ciężkich, wystarczą dobre chęci. Jestem bardzo zadowolona z pracy ! Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaaOO
Według mnie godną uwagi jest oferta pracy violettas-pflegeagentur24h.de moja znajoma pracowała tam i jest bardzo zadowolona. Chwaliła sobie bardzo pracę tam, świetne warunki pracy i dobra płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga7
Moim zdaniem agencja violettas-pflegeagentur24h.de jest bardzo dobra, nigdy nie miałam jeszcze problemu, wyjeżdżając z nimi do pracy w Niemczech. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to firma polska czy zagraniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam teraz dobrą ofertę z promedica. Znam tylko podstawy niemieckiego, ale mam kilkuletnie doświadczenie w Polsce, więc stawka jak na początek jak najbardziej ok. Przyda się dodatkowa kasa na remont kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×