Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violettas

Praca dla opiekunek od zaraz 1450 Euro

Polecane posty

Gość Jumcia
Też sądzę, że opłaca się wyjechać, a agencja pani Violetty jest naprawdę dobra i sprawdzona, więc tym bardziej warto wybierać takie oferty, których przyznaje, że jest całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSP
Dobra agencja. Jeśli chodzi o stanowisko opiekunki osób starszych, to mają sporo ofert i dobre wynagrodzenie, więc w razie czego warto też sprawdzić sobie ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaKosia
Też uważam, że zarobki dobre i warto zdecydować się na taką pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta0404
Odradzam korzystania z usług biur, które nie są sprawdzone i nie mają dużego doświadczenia. Wyjazd jako opiekunka seniora, zwłaszcza do innego kraju, jest poważną decyzją i należy wybrać jak najlepszych pośredników, którzy w razie problemów nam pomogą. Ja wyjeżdżałam kilkakrotnie z InterJob z Lubina i jestem bardzo zadowolona. Wszystko tak jak w umowie, stały kontakt z ludźmi z biura i wszelka pomoc, jeśli potrzebna. Polecam tę firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta SS
Ja odkąd pamiętam korzystam z agencji pani Violetty Koper, która już wtedy miała duże doświadczenie. Uważam, że oferują coraz lepsze zarobki i warunki pracy dlatego też warto wybrać tę agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki Stachura
Ja także uważam, że praca w tym miejscu jest godna polecenia. Zawsze pani Violetta jest rzetelna wobec pracowników i zapłata jest wysyłana terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona D
Agencja pani Violetty Koper jest naprawdę rzetelna. Uważam, że można liczyć na na dobre zarobki i warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolines
Też długo szukałam pracy jako opiekunka w Niemczech i znajoma poleciła mi właśnie tę agencję. Sądzę, że jest to warta uwagi praca, więc także i wam polecam sobie ją sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julincia
Warto sprawdzać oferty pani Violetty. Bardzo dobry i rzetelny pracodawca. Sądzę, że zarówno dobre warunki pracy, jak i zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementine
Jak dla mnie praca godna polecenia, więc szukając pracy w Niemczech jak najbardziej warto też ofertę tej agencji sobie przejrzeć. Ja kilka razy już wyjeżdżałam za ich pośrednictwem i uważam, że naprawdę solidna i rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
Za takie pieniądze w Polsce ciężko o pracę, więc uważam, że się opłaca, a agencję uważam, za bardzo dobrą, więc jeśli szukacie pracy w Niemczech, to jak najbardziej z ofertą pani Violetty Koper warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola M
Z pracy w tej agencji jestem bardzo zadowolona i z pewnością wyjeżdżając kolejny raz, też wybiorę ich ofertę. Myślę, że i wam mogę polecić tę agencję pracy oferującej pracę na stanowisku opiekunek osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona L
Ja też jestem zadowolona z pracy w agencji pani Violetty. Jest to naprawdę rzetelna osoba, a zarobki są przyzwoite, więc sądzę, że warto zdecydować się na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina I
Jak dla mnie to agencja jest naprawdę dobra i profesjonalna. Szukając pracy jako opiekunka Niemczech naprawdę warto przejrzeć sobie ich ofertę. Z pewnością coś ciekawego znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka0901
Ja uważam, że bardzo fajna praca z dobrymi zarobkami. Sądzę, że każdy kto szuka pracy jako opiekunka w niemczech, będzie zainteresowany ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia L
Ja tez uważam, że praca godna polecenia. Z pewnością ofert znajdziecie sporo, więc szukając pracy jako opiekunka w Niemczech warto zapoznać się z ich ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenkaMa
Z pewnością jest to solidna agencja dla opiekunek w Niemczech posiadająca sporo ofert i oferująca dobre zarobki. Można też liczyć na wsparcie z strony agencji w każdej chwili. Uważam, że jest to rzetelna i godna polecenia firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia FR
Ja jestem naprawdę bardzo zadowolona z pracy za ich pośrednictwem i polecam. Dobre zarobki oraz łatwy kontakt z agencją, to naprawę dobra praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polina12
Ja uważam, że bardzo dobra agencja oferująca pracę w Niemczech dla opiekunek. Dobry kontakt z agencją i dobre zarobki. Uważam że firma naradę godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka SS
Godna polecenia agencja pracy. Uważam, że powinniście przejrzeć oferowane przez nich oferty. Nawet gdy aktualnych ofert nie ma, to nie trzeba długo czekać na propozycję z agencji. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia N
Witam. Ja uważam, że agencja ta jest bardzo dobra i profesjonalna. Nie miałam, żadnych problemów związanych z wyjazdem do pracy w Niemczech za ich pośrednictwem. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka13
Praca u pani Violetty się naprawdę opłaca. Już kilka razy korzystałam z ich usług, ponieważ szybko wyszukują oferty pracy oraz zapewniają bezproblemowy kontakt oraz swoją pomoc. Naprawdę polecam tę agencję pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina001
Jeśli szukacie dobrych ofert pracy to jak najbardziej ofertę pani Violetty warto sobie przejrzeć. Być może również i wam się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat wyjeżdżam do pracy za pośrednictwem agencji Pani Violietty - violettas-pflegeagentur24h.de Bardzo fajna praca, przemiła, starsza właścicielka, zarobki na wysokim poziomie. Zawsze jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre oferty posiada Pani Violetta Koper, kilka razy już wyjeżdzałam do Niemiec do pracy i zawsze wracałam zadowolona. Praca fajna, właścicielka bardzo życzliwa, no i zarobki w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o pracę jako opiekunka i firmę pani Violetty Koper to z czystym sumieniem mogę ją polecić! Ja wracam zawsze zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam pracy z różnych agencji, głównie po portalach typu http://www.punktpracy.pl/zagranica-oferty-pracy, a czasem agencje same się do mnie odzywają... Ale ja już jeżdże do Niemiec kilka ładnych lat i przerobiłam większość agencji :) Nie warto trzymać się jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignaszka
Zgodzę się, że wyjeżdżając za granicę trzeba wybrać pewną firmę, żeby nagle nie zostać z niczym. Ja też wyjeżdżam z agencją i kiedyś miałam inną, ale teraz jeżdżę z Inter Job i mam bardzo dobre warunki, dzięki czemu mogę się skupić na opiece nad moim Stephenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś szuka takiej pracy, to polecam też sprawdzić sobie agencję ej job, ja z nimi pracowałam i naprawdę baaardzo polecam ;) wszystko super ogarnięte, nic mnie na miejscu nie zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×