Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprawdzone sposoby jak schudnac w lydkach i udach

Polecane posty

Gość gość

Czy komuś z was udalo sie schudnąć w tych partiach za pomocą ćwiczeń. Jak tak to jakich? Co działa? Rozciąganie? Rower a może jakies inne ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runner86
Nie ma czegoś takiego jak chudnięcie np. tylko na nogach czy brzuchu za pomocą określonych ćwiczeń. Tak możesz rozbudowywać dane partie i rzeźbić je. Kiedy chudniesz, to Twój organizm sam wybiera sobie miejsca z których będzie czerpał energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower i przysiady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej, rower i przysiady ci pomogły w schudnieciu z nóg? Ile to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam szczupła górę, nie mam nadwagi tylko grube nogi, dlatego nie zamierzam chudnąć z całego ciała a jedynie z nóg, dieta odpada bo nie chce stracić cycków, interesują mnie ćwiczenia na schudnięcie w nogach. Będę wdzięczna za porady osób, ktorym sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runner86
Czy ja mówię po chińsku? NIE MOŻESZ SCHUDNĄĆ TYLKO Z NÓG TO TAK NIE DZIAŁA. Jak będziesz ćwiczyć nogi to rozbudujesz mięśnie a nie stracisz z nich tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze można schudnąć tylko z nóg, są specjalne ćwiczenia na te partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam ze stretching działa na wysmuklenie nóg? Komuś to pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runner86
: | rób co chcesz. Idź do trenera osobistego na siłkę i mu zapłać, żeby powiedział Ci to samo co ja. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Nie poddam się. Dla chcącego nie ma nic niemożliwego. Na serio dużo osób poleca stretching nóg, jazde na rowerze bez obciążenia ale ponad godzinę, przysiady i wykroki bez obciążenia, Rihanna tez gruszka dzięki odpowiednio dobranemu treningowi ma teraz zgrabne nogi a wczesniej masywne miała jak ja. Założyłam temat bo ciekawi mnie czy na forum są osoby ktorym się udalo i co stosowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×