Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Była świadkiem egzorcyzmu

Polecane posty

Gość gość

Moja mama nie jest szczegolnie wierzaca, do kosciola nie chodzi od lat, najwyzej zeby sie pokazac w swieta. Byla dzisiaj w przykoscielnym sklepiku, zeby kupic cos babci i opowiada, ze zajechalo kolo niej auto, wyskoczyl jakis facet, przylecieli ksieza i zakonnica do tego auta i wydarli z niego dziewczyne, ktora sie rzucala jak opetana, krzyczala, wydzierala im sie z rak. Zaniesli ja do tego budynku ze sklepikiem, tam sa tez dawne pomieszczenia zakonnikow. Mama w szoku i poszla za nimi, zeby zobaczyc co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyla przez jakies okienko i mowila, ze tego sie nie da opisac. Jak w filmach. Dziewczyne rzucalo o sciany, rozwalala wszystko, jakis nienaturalny krzyk, ksiadz sie modlil, ta jakies niewytlumaczalne ruchy, slowa, odbijala sie od scian doslownie, jakby ktos nia rzucal. Dopiero po 45 minutach wydarl sie z niej jakis gruby przerazliwy glos, no mama mi, ze jak glos zywego diabla i skonczylo sie, cisza. Nie wie co dalej, bo uciekla. Teraz siedzi i ryczy w pokoju. A ja, jako ateistka, zastanawiam sie o co chodzi. No bo nie wierzy sie jak ktos obcy mowi, no ale opowiadala to mama i widziala na wlasne oczy. Mnie az brzuch z nerwow boli. Co myslicie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla egzorcystów norma,dla wierzących bardzo prawdopodobne,dla niewierzących szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna była opętana przez demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie ciężko o większą manifestację, że istnieje świat poza tym odczuwalnym przez nasze zmysły. To bez wątpienia straszne ale należy pamiętać, że szatan jest niczym w porównaniu z Bogiem, nie jest to jakiś rownorzedny przeciwnik, szatan może tylko tyle na ile mu pozwoli Bóg. Oczywiście tego pierwszego należy się wystrzegać. Nie uprawiać wróżb, magii, przywołania duchów, jakichś wschodnich medytacji itd. Ale i o ile nie ważniejsze to żyć w zgodzie z Bogiem, ufać mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Zakładnicy diabła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to,że ludzie wchodzą w opętanie przez własną glupotę nie wierząc w szatana,nie mając pojęcia jakie to groźne jest i nie zawsze egzorcyzmy pomagają.Czasami niektóre niedozwolone rzeczy traktują jak żarty a nie wiedzą,że diabeł żartów nie uznaje. Warto posłuchać ks.egorcystów na youtube,np.ks.Michała Olszewskiego albo chociażby ks.Natanka/tak bardzo wyśmiewanego/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko PRAWDA!!! Unikajcie tutejszych wrózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@up To prawda ale nie tworzmy atmosfery grozy, bo niestety na dłuższą metę straszenie diabłem nie skutkuje, jeżeli wierzący nie wejdzie w relację z Bogiem, nie zrozumie że On jest jego największym sojusznikiem i obrońca, że chce jego dobra itd. Opętania oczywiście są straszne ale tak naprawdę gorzej jest gdy diabeł zawładnie duszą człowieka a nie jego ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo choćby obejrzeć horror, gdzie ta strona dobra i zła jest mocno akcentowana choćby "Dzwony niewinności". Ustawia człowieka. Albo Egzorcyzmy anneliese michel z autentycznym nagraniem głosów demonów. ostatnio jak oglądałam jakieś białe pióro przeleciało przez mój pokój, do dziś nie wiem co to było, ale zwidów raczej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecę film : Rytuał. Na mnie zrobił wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez prawdopodobnie mam w sobie diabla dziś do mnie przemówił przez sen i mam na sobie klątwę. Nie wiem co robić ale myślę że też potrzebuje egzorcyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzprzeczytajcie oOSTRZEZENIE Z ZASWIATOW Boaventure Mayer Tam sa dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakladalem tutaj dzisiaj topik o moim śnie ale było mało odpowiedzi, to napiszę tutaj. Dzisiaj w śnie usłyszałem głos szatana. Powiedział do mnie 'Ja Cię uzdrowię tylko masz być mój! ' Co o tym myślicie? On zna moje myśli? Skąd wie o co się modle? No bo skąd ten sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem możliwe, że część zna. Zresztą jest dobrym manipulatorem, o wiele przebieglejszym od nas. Być może faktycznie żyjemy w czasach ostatecznych, bo coraz częściej i głośniej ujawnia swoją obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nagle się obudziłaś... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obidzilem ale wczesniej sie zmoczylem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia mowi że jeśli nam sie dana osoba śni to znaczy że wtedy o nas myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez głupoty związane z tarotem straciłem wszystko i 10 lat życia. Po odbiciu się od dna znowu łączy mnie przyjaźń z Bogiem. Szorstka. ale przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 A jaki to ma zwiazek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o śnie było do gość wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szatan może o kimś myśleć? Zakochał się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie, że tak! Szatan myśli nieustannie, jak nas zniszczyć. W momencie, w którym tracimy kontakt z Bogiem, wskutek grzechu ciężkiego, momentalnie wchodzi w to miejsce nasz śmiertelny wróg. "Czuwajcie i módlcie się, bo przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży i szuka kogo pożreć.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że bajki piszesz:P rozmawiałam z księdzem, który uczestniczył w egzorcyzmie i wygląda to z goła inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym egzorcyzmie? To co on może wiedzieć? Posłuchaj egzorcystów, którzy się tym zajmują codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, każdy egzorcyzm to rajd ulicami zatłoczonego miasta wbrew przepisom, zatrzymywanie się akurat w miejscach należących niegdyś lub nadal do kościoła i bajeczki o lewitacji i szarpaniu, większość tych mających to na co dzień opowiada to samo co ksiądz, z którym rozmawiałam, a reszta to show dla mas, bo dobra bajeczka, to super sprawa dla tępych baranów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×