Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

życie erotyczne po operacji usunięcia macicy

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu kobiety po takiej operacji? Jak wygląda teraz wasze życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż koleżanki odszedł od niej, mówiła, że od operacji jej nie tknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiii
Jest jakby to ująć trochę gorszej jakości, bo trzeba żele używać celem nawilżenia, a poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to głupi mąż, mi raczej chodzi o doznania kobiet. ta suchość jest nawet wtedy kiedy jajniki funkcjonują normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiii
,,Mąż koleżanki odszedł od niej, mówiła, że od operacji jej nie tknął." Jaki przygłup. Znalazł pretekst sobie...i tak by odszedł ... Za to moje koleżanki mają normalnych mężów i ja też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiii
Tak...ale czym się martwisz? Orgazm po prostu inaczej będziesz odczuwać. Jeżeli o tym będziesz myśleć to i satysfakcji z sexu mieć nie będziesz. A żele kupisz na każdej stacji paliw nawet bo kupują je niemal wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się właśnie tego, że moje odczucia będą mniej intensywne. Jestem jeszcze zbyt krótko po operacji żeby sprawdzić jak to jest. Pociąg mam taki jak przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dochodzi do usuwania macicy jajników to często wina zacofanych kobiet!!!! Ja zawsze przy Każdym badaniu nawet pochwy mam męża i wspierał porody.Mamy prawo pacjenta ust 2008r art i może być przy nas podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu lecz Tępe i zacofanie dziewczyny krępują się partnera a całkiem obcego faceta ginekologa nie Ciemno gród.Mnie podczas badania stwierdził miesniaka 7cm i endometrium padło usuwać macice z janikami. Wtedy mąż stanowczo stwierdził najlepiej usuwać a leczyć bez ingerować skalpelem to nie można.To sięooka leczy żonę! Zdziwił się ginekolog męża wypowiedzią która zabrzmiał jak byśmy byli nie u lekarza a w rzeźni! Zakumal ginekolog że w zasadzie można by było poczekać z usuwaniem i leczyć. Może jakieś sposoby nieszkodliwe dla organizmu dodał mąż . powiedział w drodze wyjątku można specyfikami u O.Bonifratrzy. Udało się zmniejszył się mięśniak i endiometrium.Dlatego nigdy nie chodzimy same i Całe badanie powinien być przy nas partner bo podczas badań pada diagnoza i można być wsparta przez męża. Bo gdy wyprosicie męża z badania to nie uratuje was przed oka leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stąd pierdzielic o zacofaniu gdzieś indziej. Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jak jeszcze przed Histerektomią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovestore24
Zrób zakupy za powyżej 150 zł, za przesyłkę nie zapłacisz nic a dodatkowo dostaniesz rabat 10%, Wejdź na lovestore24.pl, po złożeniu zamówienia wpisz kod: 04311 kod ważny do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×