Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie przystawki

Polecane posty

Gość gość

o ile sprawa z daniami ciepłymi jest w miare prosta to co do przystawek są różne opinie. ile ich powinno być, jakie rodzaje a co jest nie mile widziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćggg
zero jajek w każdej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na propsie są sałatki, wędlinka, różne rodzaje serów. Nie musi być bardzo dużo, jeśli zaraz potem ma wjeżdżać ciepłe danie. U mnie na weselu było chyba po jednym talerzyku z czymś na łebka, a została połowa nie ruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim weselu, na jakim byłam na pniu zeszły np. roladki z cukinii z fetą i łódeczki z ogórka z jakimś farszem rybnym (przepyszne były, faktycznie), za to np. jakaś sałatka typu warzywna wielkiego powodzenia nie miała. Może dlatego, że większość gości to byli ludzie młodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezie nie wiadomo, kto na co będzie miał smaka. Ja zwykle stawiam na stole: *sałatkę (z ryżem lub makaronem, by była sycąca), *nuggetsy z dipem czosnkowym, *chipsy / paluszki / precle / orzeszki ziemne, *słodkości - talerz z ciastem i miseczka z miksem cukierków. Tu jest fajny pomysł na krakersy z pastą z tuńczyka: http://kulinarnesos.pl/krakersy-z-pasta-z-tunczyka/ Proste do zrobienia i cieszy oko;) Można też zrobić: koreczki, kanapki, rollsy z tortilli i... ...chyba pomysły mi się wyczerpały;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×