Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"chce mi sie", "jeszcze bym sie nadziała" czyli teksty teściowej,pomsta do nieba

Polecane posty

Gość gość

moja tesciowa ostatnio zachowuje sie dziwnie...zawsze byla prowokacyjna ale na pewno nie mowila takich słów. a ostatnio jak bylismy u niej powiedziała że jej sie "chce" i jeszcze by sie "nadziała". syn spalił tzw. buraka a ja nie wiedziałam czy sie smiac czy milczec/ kobita ma 63 lata, sporą nadwage ale ma sie za dzierlatkę i ostatnio kupiła 10cm szpile - ok niech ma szpile ale po co te teskty, wstydu sie tylko najadamy. a moze to alzheimer albo inna choroba? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie zesraj się cnotliwa mieszczko pewnie na imprezce zażartowała, bo ma babka humor, a wy wielce buraka przypiekacie. i po co piszesz o tej jej nadwadze? co to ma do rzeczy? do tych tekstów? ogólnie do sytuacji? Kur/wa jak widzę takie nadobne, świętoje/bliwe hipokrytki to normalnie mam ochotę w wodzie święconej utopić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, ja nie mówię że ma się jej nie chcieć, każdy zdrowy człowiek ma popędy. ale styl w jakim to przekazuje chyba pozostawia wiele do życzenia? widać takie chamstwo i słoma z butów wam pasuje bo to wasz poziom. Moim zdaniem "chce mi się " jest ok ale już "nadziałabym się" to chamówa i takie prostactwo z obory, mega obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich ludzi jak autorka. a co cie to obchodzi chyba ma do tego prawo nie sadzisz? najlepiej zamknijcie ja w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynosi nam wstyd!! niedługo przyjeżdża moja rodzina i chyba głupio będzie jak stara będzie się obmacywała i mówiła, że "chce jej sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup teściowi wiadro Viagry to ją zaspokoi i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara baba jak cholera, ale szuka kawalera. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko...ale twój wspaniały mąż , to jej syn..hm.....wychowywała go...nie pisz tylko,ze jest wspaniały, kulturalny itp.... Skoro był wychowywany przez taka matkę..marne prowo....teściowa....dziwne,że mamuśki to takie ułożone i najlepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno gdy wychowywała syna była normalna, po menopauzie jej odp*********o już Freud stwierdził, że po menopauzie kobiety świrują na punkcie seksu, a do leczenia owej histerii stosowano histerektomię i wibratory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej..też menopauza cię dopadnie, a wtedy będziesz inaczej spiewała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola32
Teściowa pewnie jest sama i po prostu brakuje jej pewnie towarzystwa do żartów , powinna mieć towarzyszki w swoim wieku , też mi się wydaje że takie żarty przy dzieciach to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no włąśnie, powinna takie rzeczy mówić przy koleżankach a nie przy dzieciach...ale cóż, zapewne koleżanek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.10 nooo,ta twoja zasrrrana rodzina to sam versal:):):) ogarnij się głupia dziwo bo śmiać się chce jak taka idiotka nie wie co z czasem robic to obrabia innym dooopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×