Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jestem pewna czy to ten jedyny

Polecane posty

Gość gość

Jestem z moim chlopakiem juz ponad pol roku, na poczatku nie podobal mi sie, nie czulam chemii ale potem bylo dobrze. On jest bardzo dobrym czlowiekiem, naprawde mnie kocha i sie o mnie martwi. Ale teriaz znowu wraca do mnie to ze nie czuje jednak tego czegos, kocham go, tesknie za nim, martwie sie ale czasami mysle ze wolałabym zeby byl tylko moim przyjacielem. Zastanawiam sie co zrobic powiedziec mu o tym? (ale wiem ze go zranie takim wyznaniem, a tego nie chce) zerwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co jest w przewadze ciemna energia czy ciemna materia. A ty mi tutaj z jakimiś p*****letami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materia to zagęszczona energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. A kupa to zagęszczony schabowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz... Ja też nie jestem pewna ale za to jestem głupia ale to wiesz już. Z tego co nie pamiętam i głupota moja mi nie podpowiada to kiedyś pewna kobieta powiedziała mi w pociągu, że jedzie do Warszawy i że ma słoiki ale ja nie zrozumiałam dopiero teraz nic nie rozumiem. No i ona tak właśnie powiedziała. Głupia czy co ? A ! Przepraszam cię dupeczko, eee znaczy stara moja głupia w bólu to nie tak było. To był starszy pan i miał na imię nie pamiętam jak, ale nazywał się Schrödinger i on powiedział że jestem głupsza niż mogę to sobie wyobrazić. No ale jak ja mogę sobie to wyobrazić skoro jestem głupsza niż mogę to sobie wyobrazić ? Logiczne nie ? Ale co tam sprzedałam mu kota i się odpierdolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×