Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HERMENEGILGA FLILIFIONKA

Dla dziewczyn które pytają o imiona żeby już nie musiały tematów zakładać

Polecane posty

Gość HERMENEGILGA FLILIFIONKA

Wiadomo, że jedni napiszą, że imię, o które pytacie jest ładne, a drudzy, że brzydkie i ZAWSZE tak będzie. Jednym się podoba - innym nie. Mam nadzieję, że rozwiązałam wasz odwieczny problem i zamiast zakładać kolejny debilny temat po prostu tu zajrzycie po gotową odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się podepnę i zaapeluję do dziewczyn, które pytają czy są w ciąży: nikt tutaj nie postawi wam diagnozy, skoro planujecie dziecko, zaopatrzcie się w kilka testów i użyjcie ich. P.S. Jedna kreska to brak ciąży, nie ma sensu godzinami oglądać obsikanego testu pod światło i dopatrywać się cienia kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie "imiona" i "czy jestem w ciąży" :D ale chyba najlepsza była dziewczyna która pytała czy takie, a takie buty jej pasują :D przy czym nie pokazała ani tych butów ani siebie napisała tylko, że ma 30 lat, buty są czarne i sznurowane :D hahahahaha padłam wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie ciąż, to jeszcze jedno ważne info: aby stwierdzić ciążę należy wykonać test. Swędzenie lokcia, strzykanie w kolanie, brzęczenie w uchu ani spuchniecie czegokolwiek nie daje żadnej nadziei. Aha - testu nie należy wykonywać przed stosunkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już od wczoraj chyba z 5 tematów czy jestem w ciąży :D debilek jak widać nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre imiona dla dziewcząt to: Migotka, Paździera, Emolienta, P**dziotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo z francuskiego: Seddes i Pisuarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×