Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy jak wyglądacie jakie macie kompleksy

Polecane posty

Gość gość

ja mam dwuletnie dziecko, jestem szczupła zgrabna nie mam brzucha ani rozstępów, po ciąży mam ładna cera (wcześniej miałam trądzik) włosy mam ciemne krótkie mocne , mam niestety nieładny trochę za długi nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam za długi nos, cera ok, włosy ok naturalna szatynka, trochę kg na plusie, pełne biodra, uda i boczki, ale nie odchudzam się bo schudnąć mi cycki a tego bym nie chciała, dziecko 3 lata, pracuję na pełny etat i często mam wory pod oczami z niewyspania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam całkiem niezła figurę, ale do połowy. Niestety mam masywne, umięśnione nogi i nic nie mogę na to poradzić. Do tego na tych paskudnych nogach mam jeszcze pajączki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy urodziłam nie mam w ogóle kompleksów,dojrzałam,sa ważniejsze rzeczy niż celitis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kompleks? małe cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 5 lat, ja mam 33. ogólnie to teraz ważę 3-4 kg mniej niż jak miałam 20 czy 25 lat. ale biust też zmalał, jest taki nieco sflaczały, jakby "pusty", po karmieniu (7 miesięcy karmilam) i po tym jak schudłam od intensywnego biegania rok temu też nieco zmalał. brzuch mam zdecydowanie lepszy niż jak we wspomnianym wieku 20 lat, wtedy bylam nieco większa dziewczyna ;) mam cellulit na pośladkach ale nieduży. 3 malutkie żylaki -pajączki zostały mi na udach po ciąży. na szczęście brak rozstępów. włosy - nieco przerzedzone, ale tragedii nie ma. naturalny blond, do łopatek. nos akurat mam bardzo ładny od zawsze ;) jedyne rzeczy z których zawsze byłam u siebie zadowolona, to pełne usta, ładny nosek i niezłe łydki ;) pracuję na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żylaki. Ale jestem w trakcie leczenia u dra Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/). Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie czas na krótkie spódniczki i spodenki. A tak to po ciąży nie mam już nadwagi, tylko te żylaki zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
brzuch -powoli schodzi bardzo powoli-urodziłam w lipcu , cwicze codziennie postepy sa ale cholernie wolno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch który nie jest duży ale jednak 3 tyg po porodzie wciąż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×