Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szopa_na_głowie

Co na zniszczone włosy?

Polecane posty

Gość Ambarasta
Spróbuj szampon regeneracyjny ELESTABion R Flosleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię produkty tej firmy. Są niedrogie, bardzo wydajne i świetnie działają na moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mocno zniszczone włosy to można stosować szampon Senso Duo. Ja używam od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka z lublinka
stosowałam taka kompozycje skrzypu i pokrzywy, po dwóch miesiącach trochę lepiej było, ale nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty007
Poszperajcie w necie, pelno jest tych tablet na wlosy czy paznokcie, cos znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym Senso Duo już sporo słyszałam. Chyba go teraz na grudzień zakupię i przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajny szampon jestem ciekawa olejku teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety domowe sposoby jakoś na mnie nie działają, chyba własnie musze sie o jakiś szampon postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten senso duo, na początku byłem sceptyczny ale jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pofarbowałam włosy na niebiesko, ale zostały źle rozjaśnione więc były bardzo zniszczone. Mama kupiła mi szampon i olejek Senso duo już po kilku użyciach moje włosy zaczęły wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest taka moda na farbowanie włosów na różne kolory, ciekawe jak bardzo włosy się od tego poniszczą na stare lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić taki nowy szampon Senso Duo. Podobno też mają olejek do wcierania we włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio się o tym szamponie sporo mówi. Chyba czas się tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno stare dobre jajko i cebula dalej się sprawdza ale ja jakoś w to nie wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFluks
Dobry szampon najlepiej jakiś ziołowy, taki który ma mały skład. Ja kupuję z Venity POKRZYWĘ, a polecam też z tej serii maskę na włosy z masłem shea i jedwabiem, bardzo pomaga i włosy o wiele zdrowiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarra89
Takie ziołowe szampony są najlepsze, najskuteczniejsze. Gdzie kupujesz Venity kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFluks
U mnie w Auchan zawsze jest spory wybór Venity a do włosów kosmetyki kupuję z tej firmy często i tam przeważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia28
Kuracja regenerująca do włosów suchych, zniszczonych farbowaniem i modelowaniem od Seboradinu poczyniła cuda no moich włosach . Po skończeniu kuracji włosy o niebo lepsze w dodyku, teraz stosuje go na zmiane z innym szamponej tej samej mark, żeby uzyskac lepszy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciężkie przypadki polecam kurację szamponem i olejkiem Senso Duo. Miałam straszne problemy i zaczęłam stosować je na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam coś o dobrej diecie jako uzupełnienie leczenia. Ktoś coś na ten temat może napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LotsLots
Zależy jak bardzo zniszczone. Jak bardzo (jak u mnie po chorobie) to z czystym sumieniem mogę polecić kurację prosalon med. od Chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam olejowanie włosów :) informacje znajdziesz na chyba wszystkich blogach urodowych. Tylko znajdź najpierw informacje jaki olej do jakich włosów się uzywa w zależności od porowatości. Bo ja na przykład zaczęłam od olejowania olejem kokosowym, bo wszędzie jest wychwalany, a potem miałam sztywne włosy. Dopiero potem doczytałam, że kokosowy jest super dla włosów niskoporowatych, a ja mam wysokoporowate (puszące się, w ogóle nie gładkie) i najlepsze dla mnie są oleje migdałowe, z orzechów makadamia, lniany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie spamer od senso... to spamerka od tego salonu na co drugim wątku. Wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×