Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duble

Waga zbyt wysoka w stosunku do wzrostu

Polecane posty

Jestem gruba i wiem o tym. Ale za to nie wiem czym jest spowodowana moja wysoka waga. Mam 160 cm wzrostu i ważę 60 kg. !Przy tak niskim wzroście wyglądam jak kulka. Najdziwniejsze jest to, że nie jestem typowym obżarciuchem co całe dnie siedzi w domu i zajada się pączkami. Nie jem wcale słodyczy, mięso i wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego wykluczyłam już wiele lat temu. Jestem weganką i odżywiam się zdrowo,a mimo to nadal wyglądam jak wielka klucha. Jak zredukować wagę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej jeść .. Wystarczy nakladać porcje o 1/4 mniejszą niż zwykle .. waga zdecydowanie spadnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 160 cm wzrostu , ważysz 60 kilo i " wyglądasz jak kulka " ? ja mam 156 cm i ważę 85 kilo i ja dopiero wyglądam jak kula . Nigdy nie zreozumiem dlaczego ludzie wypisują o sobie takie bzdety . Żeby ktoś cię pocieszał LBO MÓWIŁ ŻE NIE JESTĘŚ GRUBA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam okropną figurę i nie chodzi tutaj o to aby mnie ktoś pocieszał. Nie siedzę też ciągle przy jedzeniu i próbuję jeść najmniej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PRZYCHODZI CI DO GŁOWY ,ŻE TWOJE WYOBRAŻENIE PIĘKNA I DOBREJ WAGI JEST SPRZECZNE Z POTRZEBAMI TWOJEGO ORGANIZMU ? skoro mimo braku jedzenia waga nadal utrzymuje sie na jednakowym poziomie to znaczy , że organizm spowolnił przemianę materii , po prostu " oszczędza energię " bo widzi ,ze nie dostaje jej tyle ile potrzeba . I im miej jesz - tym wolniejszą masz przemianę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zamiast jednej kromki pieczywa mam jeść 1/4 kromki? chyba 3/4 kromki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesz miesa cukrow ale za to jest wegle! Chleby makarony itd a jak myslisz jak ktos chcr przytyc to napycha sie slodyczami?? Mam na mysli zdrowe tycie nie zrobienie z soebie kulki celulitu... je sie weglowodany!! Wiec przestac zres korzonki i napychac sie maka a zacznij jesc mieso, jajk, serki wiejskie, ogolnie duzo bialka plus mase warzyw, owocr niekoniecznie BO TO TAKI SAM CUKIER JAK W CUKIERKACH. Wtedy schudniesz... serio skad ci przyszlo do glowy ze zaprzestanie jedzenia slodyczy i miesa w czyms pomoze.. trzeba wegle ograniczyc a nie cukry i bialko. Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weganką zostałam bardzo dawno temu ze względów etycznych, a słodyczy nie jem, bo to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×