Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie miasta polecacie do osiedlenia się na stałe?

Polecane posty

Gość gość
A najbezpieczniejsze z tych wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
%22>%3cscript>alert(%22foo%22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztum za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że Pomorze to świetny region do osiedlenia się. :) Sama ostatnio zdecydowałam się wynająć mieszkanie w Gdyni. Znalazłam je dzięki http://pcn.center/- mieszka mi się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa - taka mała wieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona góra. .nie za duza..nie za małą...wszystko jest..wszędzie blisko brak korków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialystok polecam. Dobra infra, czysto, zdrowo. Mili ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ile tam mieszkania,no takie 60m,jakieś 3pokoje,kuchnia z oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie to ślepa kuchnia wystarczy, więc dlaczego pytasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świętochłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wro Agness
Dla mnie zdecydowanie Wrocław jest najlepszy i najładniejszy. Teraz będę szukać mieszkania żeby coś kupić własnego i zastanawiam się nad inwestycją Activ Investment - Skorbowców II na Krzykach. Może ktoś już tam mieszka i może mi coś doradzić :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAzoty
Kędzierzyn-Koźle. 40 km od Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Warszawę, Ursynów - nie tak drogo jak ścisłe centrum i dalej bardzo blisko i super miejsce wypadowe w każdą część miasta. Zobacz też zawsze kto zarządza osiedlem - jak http://zawiszanieruchomosci.pl/ to bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wybrałabym Trójmiasto, w lato blisko morze a miasta na tyle duże że nie będzie problemu z pracą, mieszkania nie są najdroższe, przynajmniej z tych które oglądałam, Bernadowo Park wygląda nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż dziw, że jeszcze nasz kafeteryjny przychlast nie kazał ci się przeprowadzić do Namysłowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Toruń i mieszkania na Przystani Wiślanej. Miasto jest takie akurat. Ani duże, ani małe, w zasadzie wszędzie jest blisko, ceny nie są wysokie, nie ma korków, a przy tym masz pewną anonimowość, nie to co w małym miasteczkach. A sama Przystań Wiślana to nowy budynek, dopiero udostępniają, mega jest. Nad samą rzeką, w takim zaciszu zupełnym, blisko park i ogród zoo-botaniczny. A do tego 10 minut pieszo na starówkę. Weź popatrz na stronę Dompolu (to jest deweloper od tego bloku). Ja tam niedawno byłam oglądać, właśnie się zastanawiam nad przeprowadzką i szukam jakiegoś mieszkania. Bardzo mi się podobało. Mam tylko trochę daleko do pracy (drugi koniec miasta) więc się trochę jeszcze waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Toruń i mieszkania na Przystani Wiślanej. Miasto jest takie akurat. Ani duże, ani małe, w zasadzie wszędzie jest blisko, ceny nie są wysokie, nie ma korków, a przy tym masz pewną anonimowość, nie to co w małym miasteczkach. A sama Przystań Wiślana to nowy budynek, dopiero udostępniają, mega jest. Nad samą rzeką, w takim zaciszu zupełnym, blisko park i ogród zoo-botaniczny. A do tego 10 minut pieszo na starówkę. Weź popatrz na stronę Dompolu (to jest deweloper od tego bloku). Ja tam niedawno byłam oglądać, właśnie się zastanawiam nad przeprowadzką i szukam jakiegoś mieszkania. Bardzo mi się podobało. Mam tylko trochę daleko do pracy (drugi koniec miasta) więc się trochę jeszcze waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur79
Myśle ze mogę Ci bez zastanowienia polecić Gdynie :) Miasto piękne, nie tak duże jak Gdańsk i ma swój urok :) Co do osiedlenia się, na http://www.russjan.com/ masz super ofertę domów i apartamentów. Oferta jest różnorodna od prostych mieszkań aż wymyślne posiadłości :) Ja akurat wybrałem klasycznie mieszkanie w centum Orłowa w Gdyni, spokojnie i blisko morza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielsko biala. Przeprowadzilam sie tam z mezem i corka, nie zaluje. Miasto przyjemne, jest co robic ale nie jest tloczno. Przutulne, duzo zieleni, parkow, uwazam ze to dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkk164
Oj tak, Toruń polecam. I ktoś tu wspomniał o Przystani Wiślanej - mogę powiedzieć "z pierwszej ręki" jak to wygląda :) właśnie sobie wykańczam całość i niedługo mam zamiar się wprowadzić tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadgam
Oooo, Przystań Wiślana jak najbardziej na plus! Śliczny budynek. I funkcjonalny. Oglądaliśmy z mężem tam mieszkanie, zastanawiamy się właśnie nad finansami, ale chyba weźmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×