Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie miasta polecacie do osiedlenia się na stałe?

Polecane posty

Gość gość
Jakies niezbyt blisko granicy (zadnej). Zeby w razie czego muslimy nie krecili ci sie kolo domu i po ulicach, gdy beda sie chcieli przedostac zwlaszcza do Niemiec. Podobno wykryto, ze jeden z ich planowanych szlakow wiedzie przez Polske wlasnie. Taka chmara wedrujaca jak w telewizji pokazywali onegdaj, o matko, lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to najlepszym miejscem do osiedlenia się jest Wrocław. Osobiście uwielbiam to miasto i bywam tam bardzo często. Tak często, że sama zaczęłam rozważać przeprowadzkę do tego miasta. Coraz bardziej się do tego przekonuję, zwłaszcza po znalezieniu oferty od dewelopera http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-ulanska-46-7?t=lokalizacja która spełnia moje oczekiwania. Deweloper też budzi moje zaufanie bo widzę, że ma wiele pozytywnych i zachęcających opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna886
Toruń, tylko Toruń :) tutaj się urodziłam i nie zamierzam się wynieść nigdy :) rozwija się rynek pracy, tworzy się więcej przedszkoli i punktów przedszkolnych, plus sporo nowych mieszkań, np. przystań wiślana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor87
Też sprawdzałem tę przystań wiślaną z Torunia, tylko tam już te mieszkania na poddaszu są pozajmowane, zastanawiamy się nad parterem. No generalnie fajnie, bo od razu masz ogród, ale musimy to jeszcze dokłądnie przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Rzeszów- stolica innowacji. Nie jest duzym molochem jak np. Warszawa a i prace mozna spokojnie znalesc np. w Dolinie Lotniczej. Poiza tym wizytówką miasta jest osiedle Nasz Gaj i powstajaca własnie od tego samego developera Dzielnica Parkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×