Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczny kochanek

Maz mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość wieczny kochanek

Czesc. Od ponad 9 lat znam sie z dziewczyna. Kocham sie to jest pewne. Mamy syna. 8 lat.po jego narodzinach ona wrocila do meza my sie rozstalismy i ona ma teraz z nim drugie dziecko(syn6.5lat). Od 2 lat znowu sie sptotykamy i chcemy byc razem. On juz nie mieszka z mezem tylko u swoich rodzicow, rozwodu jeszcze nie ma. Ale dalej jest tak ze jej maz na wakacje mieszka z nimi(przylatuje z zagranicy) ja nie moge z nia zamieszkac ze wzgledu na jej rodzicow a sam niemam wlasnego mieszkania(tez mieszkam za granica i tam wynajmuje). Ona dalej bierze od niego pieniadze mimo to ze ja jestem w stanie pomoc jej finansowo i to robie ale ona nie wykorzystuje pieniedzy ktore jej wysylam. Mysle o powrocie do kraju i ulorzenia sobie z niam tam zycia. Moim problemem i to jest pytanie do was, chodzi o jej wyjazdy na wakacje z mezem i dziecmi mimo ze zemna tez jezdzi na wakacje. ja juz nie potrafie tego zniesc, ciagle czyje sie jak ten drugi duzo sobie musielismy wybaczyc juz w zyciu i wiele sie udalo osiagnac, zaakceptowalem jej 2 syna. Chce z nia byc i ona zemna ale ona wciaz wmawia mi ze ja jej nie ufam i ze te ze jej relacja z mezem jest bez uczuciowa. Prosze powiedzcie mi co myslicie o tej sytuacji, czy mam dac jej ultimatum ze nie moze jezdzic na wakacje z mezem i dziecmi? Czy mam naciskac na jej rozwod?). Wiecej moge wam powiedziec po waszych pytaniach i odpowiedziach bo ten temat to rzeka i musialbym ksiazke napisac zeby wam to ladnie i dokladnie wytlumaczyc. Na koniec dodam ze ona wciaz powtarza ze mnie bardzo kocha i chce zemna byc i ze jak ja wroce do polski i bede mial mieszkanie to ona sie do mnie przeprowadzi i zaczniemy wspolne zycie. Prosze was bez komentarzy ze nie potrafie opisac tego wszystkiego ladnie. Jesli nie rozumiecie mojej wypowiedzi to nie odpisujcie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczny kochanek
Popelnilem mala literowke. Chodzi o to zdanie: Ona juz nie mieszka z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A łyżka na to: NIE MOŻLIWE! Wy nie jesteście nawet zwierzętami!! - jakieś stułbie? chełbie modre? pantofelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczny kochanek
dzieki za wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×