Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Rozmowa 40plus
Przez
Gość Zdala, w Po 30-tce (Życie dojrzałe)
-
Popularne
-
Przyszedl mi moj odtwarzacz audio jee ale piękny a jakie opakowanie
Przez Owsicki, w Życie uczuciowe
- 7 odpowiedzi
- 75 wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 122 wyświetleń
-
Kto się ze mną zgodzi że Cristiano Ronaldo i Portugalia są o wiele lepsze od Leo Messiego i Argentyny?
Przez Kamiennykrąg, w Życie uczuciowe
- 8 odpowiedzi
- 252 wyświetleń
-
