Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wierzycie w znaczenie imion?

Polecane posty

Gość gość

czy u was w najbliższym otoczeniu to sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodność 99,9% i tak wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jest najczęściej słyszanym przez człowieka słowem od jego narodzenia (a nawet i przed ;) ) To jak ono brzmi, wpływa na jego charakter i osobowość. To tak jakbyś słuchał muzyki klasycznej, metalu, disco-polo czy muzyki techno - każda jest inna i inni są ludzie, którzy słuchają danego gatunku muzyki. Dlatego uważam, że tak - imię musi wpływać na zachowanie i charakter człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Dla mnie to bzdura. Prcuje z imienniczka i jestesmy zupelnie rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście różne, ale nie wiesz, czy nie macie podobnej energii, czy nie myślicie podobnie nawet o tym nie wiedząc. moja teściowa wierzy w znaczenie imion, ja sceptycznie do tego podchodzę, to trochę zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości sprawdzilam co znaczy moje imię i nie, jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu wkleję fragment opisu imienia ANNA. To pasuje do mojej bratowej jak ulał, zwłaszcza to że jest materialistką i gardzo facetami bez kasy: "Dzięki wrodzonemu umiłowaniu mataczenia może skłócić całą rodzinę, co jednak nie przeszkadza jej stanąć jak lwica w obronie tejże. Bardzo zaborcza. Wszystko, albo nic – to jej dewiza. Wcześnie zaczyna życie uczuciowe i to dość burzliwe. Kocha posiadać i kocha to co do niej należy. Przywiązuje dużą wagę do wygodnego trybu życia, ładnego mieszkania, ciekawego urządzenia wnętrza i... mężczyzn z zasobnym portfelem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama też jest ANNA i ten opis do niej pasuje... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzo...pozostawie bez komentarza. Nie wierze w zadna energie czy inne sily nadprzyrodzone. To jacy jestesmy jak myslimy jest wypadkowa naszego dna, warunkow w jakich zostalismy wychowania nie imienia ktore ktos nam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Anek jak psów w każdym wieku :D tak i każda ma coś wspólnego, na pewno, tylko dlatego, ze kiedyś masowo to imię było nadawane :D. Absolutnie się z tym nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, nie prawda ale w każdej bajce jest ziarenko prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierze, bo to wierutna bzdura 

napisza np „ Anny nie lubią być oszukiwane, są troskliwe i lojalne” a kto kurde lubi być oszukiwany? Każdy poza tym o sobie chce słyszeć dobre cechy, ze jest troskliwy i lojalny kto by chciał usłyszeć ze jest fałszywy i ma gdzieś innych? Kazda Anna powie, ze to o niej. Zamień imię na Karolina kazda powie ze to i niej, zamień na jakiekolwiek w kazda powie ze to niej. Tak samo działają horoskopy i inne durne wróżby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

To bzdura. Przeczytałam o moim imieniu i doczytałam się, że jestem porywcza i impulsywna, co jest bzdurą, bo jestem spokojna i zrównoważona. Oprócz tego jestem zaborcza, co tez jest nieprawdą. Oprócz tego niby mam pamięć słuchową, a jestem typowym wzrokowcem i nie mogłabym pracować za biurkiem, a jestem księgową i bardzo lubię moja pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę.

Ale trochę wierzę w znaki zodiaku tak pół na pół.Wg mnie ważna jest data urodzenia a nie imię,które można zawsze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma data urodzenia czy jakiś znak zodiaku. Jakim człowiekiem będziesz zależy od wychowania, tego co wyniesiesz z domu, jacy ludzie będą Cię kształtowali, jakie masz wykształcenie i wreszcie jakim człowiekiem będziesz chciał być, bo charakter i jego cechy można zmienić, to trudne i wymaga pracy ale dla chcącego nie ma nic trudnego. To, że ktoś jest kłamczuchem wynika z tego, że gdzieś w wychowaniu popełniono błąd, może takie dziecko nagminnie oszukiwano, może rodzice ciagle kłamali a nie dlatego, że urodziło się 5 marca 1999, a jakby się urodziło 6 kwietnia to już byłoby proawdomówne. Bzdura i tyle. Najlepiej zwalić wszystko na kosmos i nie brac odpowiedzialnośći za to jakimi jesteśmy, typowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazylam po ludziach, a nie jakichs definicjach.Np Aleksandry sa piekne i szczuple, zazwyczaj niebieskookie blondynki a Kamile maja nierowno pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zauwazylam po ludziach, a nie jakichs definicjach.Np Aleksandry sa piekne i szczuple, zazwyczaj niebieskookie blondynki a Kamile maja nierowno pod sufitem

A ja znam zarówno piękne Aleksandy jak i brzydkie, jedną znam durną jak but 

znam dwie Kamile jedna jest głupia a druga normalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i znam Izabele, z zewnatrz slodkie a tak naprawde zlosliwe i wysmiewacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×