Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Ja Ci oczywiscie nie zycze powtorek ale tak jakos zawsze wole troche wczesniej zrobic wyniki by nie robic ich nad ostatnia chwile gdy np cos jednak bede musiala powtorzyc :-) Ja dzis zajadam glownie ryz i chleb z pasta rybna Cos dzis takie smaki mam To fajnie ze mandarynki smakowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Ja glukozę robię w następny poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej:) U mnie niestety bajzel bo zmieniam tą zalaną podłogę :( Dziś trochę mniej kopniaków więc udało się przespać noc. Zmywarka się sama naprawiła :D Działa! Może potrzebny jej był reset, stała bez prądu. W tym roku nie wybieram się 1 na cmentarz, nie chce by tłumy mnie stratowały. Ludzie jak idą z tymi kwiatami to nie patrzą gdzie idą tylko mają obrany kierunek i włażą na innych. Przejdę się na cmentarz w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej :) nam sie udalo dzisiaj znowu wstac o 8 :) mimo przebudzen w nocy malej zasypialam odrazu. Niestety zgaga wczoraj nie odpuscila, ale na szczescie dopadla mniie na wieeczor a nie meczyla caly dzien :) ja z mezem i tata idziemy na cmentarz razem, ale jak co roku wczesniej czyli gdzies 8 rano jeszcze nie ma na szczescie takich tlumow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Marta to fajnie ze zgaga choc w dzien dala spokoj Ja dzis mam spotkanie z polozna ciekawe co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zawsze " Rodzinną Tradycją " było pójście na cmentarz wieczorem. Te wszystkie znicze sie paliły i czuć było ten "klimat" Wszystkich Świetych. Ale od kąd córcia sie urodziła chodzimy zazwyczaj rano. I to już nie jest to samo :-). Ja jutro biore sie za bigos i sałatke warzywną bo w sobotę mamy gości rodzina meza przyjezdza z Niemiec akurat do nas bo u teściowej beda znowu ze Śląska :-). Zostaja do poniedziałku wiec będę miała małe zamieszanie :-). Ide dzisiaj jeszcze jakiegoś Ciasta zamówić bo nie mam weny na pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Hej, mi wczoraj któraś narobiła smaka na ryż więc z samego rana robiłam zapiekany z jabłkami, cynamonem i łyżką jogurtu :) Fajnie zjeść takie inne śniadanie. Chociaż cały czas zostaję w swoim temacie bo już ze 2 tygodnie jem na śniadanie coś na mleku lub z jogurtem. Mąż to sie już dziwi ile razy można jeść owsiankę lub płatki na mleko, naleśniki z serem na podwieczorek i jogurt z płatkami na kolację? :) Ola ja też się nie wybieram 1 na cmentarz. Po pierwsze byłam w weekend wyborczy, po drugie pojadę sobie w następnym tygodniu to postawię nowe lampki i sprzątnę to co już się wypaliło. Pójdziemy z mężem tylko do jego rodziny tu na miejscu. I ja póki co nie mogę narzekać na spanie, owszem wybudzam się jak poleżę na lewej stronie bo strasznie mnie wtedy boli pod żebrami ale zaraz zasypiam. Od kilku nocy nie wstaje też do łazienki. Ale to pewnie dlatego, że mały wysoko i jak siedzę to mnie kuje po lewej stronie w żebrach i jak leżę na lewej str też stąd nie uciska mi na pęcherz :). Jedynie co to od kilku dni mam takie niechciejstwo i nudę jak na początku ciąży, może to zmiana czasu albo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ja ostatnio aż nie dowierzam, bo nic zupełnie mi nie dolega jako tako:) wczoraj wieczorem zaczęły mnie dłonie tak swędzieć ze się przestraszyłam i od razu dziś poleciałam na badanie na cholestaze wyniki popołudniu. Ania miałaś smaka na ryz, ja mam tak ze jak w telewizji zobaczę jak coś jedzą natychmiast mam na to ochotę i tak od początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja znow niby nie jestem specjalnie glodna zagladam do lodowki i na nic nie mam ochoty a jak ktos zacznie przy mnie cos jesc to nabieram na to ochoty choc wczesniej nie mialam :) Na cmentarz pojde pewnie na msze bo tutaj gdzie teraz mieszkam jest maly wiec i ludzi nie powinno byc wielu w moim rodzinnym miescie tez bym poszla rano czy wieczorwm bo tam zawsze tlumy straszne Tez uwielbiam chodzic jak juz ciemno bo ten klimat jest wtedy taki inny i jak mi sie uda to namowie mojego i wieczorem tez pojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi ja ostatnio zrobiłam makaron penne z tuńczykiem z wody, oliwkami, oliwą z oliwek, bazylią i serem żółtym. Pyszności. Jeszcze dobry jest makaron ze szpinakiem, pomidorkamipomidorkami suszonymi i parmezanem ;) nawet przy cukrze można jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Jak tam sie dzis czujecie Ja cos sie nie wyspalam i nic mi sie nie chce teraz zmylam podlogi i leze by odsapnac chwile a pozniej za obiad sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja wyspana, nie mam z tym problemów ostatnio. Zamiast wziąć się za sprzątanie to szyję :) i oglądam nowe koraliki w necie :) Obiad mam z wczoraj więc luzik. Marzy mi się jedynie domowe ciasto typu karpatka lub napoleonka. Może wieczorem zrobię albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Kasia szkoda ze się nie wyspałaś. Ania Karpataka Lub Napoleonka MNIAMMMM.. Smaka mi narobiłaś i też chyba jutro zrobie chociaż zamówiłam kilka rodzai ciast ale domowe to jednak domowe :-). Co do samopoczucia to ja mam dzisiaj Fulll energi. Posprzątałam cały dom, bigos się gotuje , warzywa na sałatke też i szczerze mówiąc zastanawiam się co tu jeszcze zrobić bo zaczęłam sie nudzić a tu dopiero za 20 pierwsza :-) Córcia też dzisiaj w lepszym humorze układa puzzle :-). Miałam firanki sobie zmienić ale stwierdziłam że nie bede ryzykowała i tą czynność pozostawie mężowi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mmmmm karpatka ale bym zjadla mi niestety nie wychodza tego typu ciasta :( proste ok ale takie cos zawsze sie nie udaje ja ostatnio tez lepiej spalam ale dzis cos sie budzilam i nie moglam zasnac choc maly byl spokojny a i dzien taki pochmurny wiec moze i to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Ja tez często się budziłam na siusiu męczące to troszkę jest ;) śnił mi się dziś tak jakby poród. Ze lekarz przywiózł mnie do domu na biegu ubranka dla Franusia prałam i ze nie miałam podpasek po porodowych i szukałam apteki:) dziwne momentami mam ostatnio sny ;) Mój niunia rusza się 2 razy w ciągu dnia w nocy nic nie czuje po prostu może mnie to nie budzi; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej mamuski. U nas tez wszystko swietnie :) mala w nocy troche buszowala, ale dala sie wyspac. Poraz pierwszy nie wiem kiedy maz wyszedl do pracy spalam jak zabita :) EWELINA bron Cie panie boze od zmieniania firanek. Lepiej idz na spacer :) ja bylam na malym spacerku i najlepiej to poszlabym spac tak sie zmeczylam a wcale daleko nie bylam. Na obiad dzisiaj kasza z gulaszem i juz. Wykanczaja mnie te obiady. Potem ide do fryzjera poprawic sobie samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Marta ja ostatnio tez sie szybko mecze na spacerku nawet krotkim musze robic odpoczynki a jeszcze niedawno tak nie bylo Dzis robilam schabowe z ziemniaczkami Jutro beda golabki ale te mam zamrozone wiec jutro obiad nie meczacy :) Moj maly w ciagu dnia roznie sie rusza wiec nie policze czasem wiecej czasem mniej w nocy czasami jak wstane siku to porusza sie choc nie zawsze ,najlepiej ze tej nocy on spal wiec to nie przez niego nie moglam zasypiac po przrbudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej, u mnie za to skończyły się problemy ze snem a ostatnio tak dobrze się czułam że całe miasto przeszłam na nogach ;) chyba się już przyzwyczaiłam do kopniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola to masz fajnie mnie od niedawna dluzsze spacery mecza jak ide to musze sobie zawsze przysiasc na lawce i troche odpoczac a wczesniej ta sama trase pokonywalam bez odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Wcześniej też tak miałam... Może to taki czas że się dostaje energii a może to ta dieta :P po prostu czuję że mam moc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
To Ci zazdrszcze Ola i mam nadzieje ze mi tez przejdzie bo jak pomysle ze za jakis czas czeka mnie pranie ubranek i poscieli a pozniej prasowanie to juz mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia a ja lubię prasować :) Nie cierpię za to sprzątać łazienki i wieszać ubrań po wyjęciu z pralki. A propos sprzątania - zostałam sama na placu boju bo mąż ma męski weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Aniu ja do tej pory tez lubilam dalej jubie tylko teraz szybko sie mecze i musze robic czeste odpoczynki i troche popsulo ich urok I znow noc srednio przespana jak przed 4 obudzilam siw na siku zasnelam po 7 i wstalam o 10 mam nadzieje ze takie noce nie beda juz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Dziś na mnie wlazł jakiś gość w sklepie bo chciał akurat te reklamówki na owoce przy których ja stałam... Obok miał takie same:/ Ludziom się chyba wydaje, że ciężarna to tak " odskoczy" z gracją i przepuści w sekundę. Nie mówiąc, że w kasie pierwszeństwa nikt nie ustąpi... :/ na szczęście od rana było w miarę mało ludzi, wszyscy na cmentarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Ciąża to nie choroba.Nic ci się nie stanie gdy staniesz w małej kolejce.Też byłam w ciąży 2 razy i nikt ze mną nie pieścił się z wyjątkiem męża.Chodziłam do pracy przez 9 miesięcy, potem niecałe 3 miesiące urlopu macierzyńskiego i musiałam wracać do pracy.Nianie musiałam zatrudnić, nie bylo wyjścia.Gdy czytam te wasze wypociny (bzdury) ogarnia mnie smiech:D.Głupie pinndy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola bo niektorzy maja wlasnie takie podejscie jak wyzej ok ciaza nie choroba ale jest innym stanem i karzdy przechodzi ja inaczej U mnie dzis pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Starosc to tez nie choroba, a jednak milo takiej babci czy dziadkowi gdy ktos ja przepusci czy ustapi miejsca badz poczeka az sie ruszy z miejsca tak samo jest z kobieta w ciazy. Ja tez stoje w kolejce i nie oczekuje noszenia na rekach, chodzi o zwykla kulture osobista. Laski pogoda tak piekna ze az mam ochote wytarzac sie w tych zlotych lisciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Nasza piekna zlota jesien :) I dobrze ze cieplo jest oby jutro tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×