Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość domi22
Ja teraz mam wizytę 28 grudnia ;) i usg tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja leżę padnięta. Nie wiem co mi sie stało ale nie mam na nic siły i jeszcze mi niedobrze i mam zgagę :( Wzięłam rennie może mi zaraz trochę przejdzie. Mały kopie i mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje po tych jego kuksańcach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu na zgagę są świetne migdały ;) Ja dziś muszę iść do POZ jeszcze na popołudnie, leje i wieje do tego boli mnie rwa i nie chce mi się :( Dzidzia leniwie kopie... Dziś po pół roku pozwoliłam sobie na małą kawę z batonikiem. Cukier był ok ciśnienie też, nie mam wyrzutów sumienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja sobie obiecałam, że nie będę jeść słodyczy do świąt i ogólnie zadbam o dietę do świąt. Mam nadzieję, że mi się uda x Ola wiem, że na dworze jest okropnie bo też byłam na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu jesli cukier masz ostatnio ok to jak czasami sobie pozwolisz na maly smakolyk na pewno Ci nie zaszkodzi Aniu skoro postanowilas na razie odpuscic slodycze to mam nadzieje ze wytrwasz ja wiem ze bym teraz nie dala rady ;) a co do zgagi to jak w zyciu nigdy nie mialam to wczoraj na noc mi przyszla i to nie od jedzenia bo ostatni posilek zjadlam po 20 i bylo ok a jak po 21 umylam zeby to juz nie za wesolo bylo dobrze tylko ze nie byla za duza i jakos dalam rade zasnac oby dzis nie bylo powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Oj Kasia mnie wczoraj tez męczyła zgaga. A dzisiaj wcale nie lepiej - obudziłam się z takim bólem głowy, że szok. do tego tak strasznie boli mnie kręgosłup, że chyba zwariuję. Muszę iść do rehabilitanta bo sama sobie nie poradzę....Czekam na męża, jak wróci to pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mnie na szczescie jak na razie jednorazowo meczyla zgaga Wspolczuje Aniu glowy i kregoslupa wiem co to jak glowa boli bo kiedys co jakis czas lapal mnie bol tak na trzy dni ze ledwo funkcjonowalam i nawet tabletki nie pomagaly na szczescie w ciazy az tak mnie nie bolala oby Ci pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuje bólu głowy i kręgosłupa. Mnie też ostatnio męczy jak za długo chodze czy stoje w dodadku ten ból wchodzi do biodra , miednicy i w nocy przekrecic sie z boku na bok nie moge :-( Kasia zazdroszcze ci tylko jedorazowej zgagi:-) mnie dosc czesto męczy i niestety nic nie pomaga. Ja dzisiaj czuje sie tak jakbym wcale nie spała. Przebudzałam się bez powodu w nocy. W dodatku sniło mi się że bedę miała jednak bliźniaki ale nikt o tym nie wie bo nie widać tego na Usg . Masakra :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja niby spalam cala noc a ledwo sie z lozka zwloklam tak mi sie wstawac nie chcialo do tego pogoda dobija Za duzo tez nie moge chodzic bo mnie kolka lapie i pozniej trzyma i tez ciezko sie przekrecac czy podnosic bo wtedy kolka i ogolem dol brzucha pobolewa Nic mi sie dzis nie chce a jak u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ania współczuje mnie na szczęście biodro dało trochę spokoju i póki co nie boli codziennie tak jak wcześniej, ale zgagę mam od 3 dni codziennie wieczorem. Ewelinka dobrze ze tylko sen:) ale można się przez sen mocno zestresować:) chociaż bliźniaki można przeżyć, ale trojaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mnie tylko raz kolka złapała, ale jak Tobie częściej to kiepsko bo nie ma jak pochodzić. Ja wczoraj wieczorem miałam straszne kłopoty z oddychaniem dyszałam jakbym maraton przebiegła jakby nagle płuca mi się skurczyły o polowe. Dziś już dobrze, ale wczoraj to byłam zmartwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina no nie za bardzo z chodzeniem bo co zapomne o kolce i pochodze dluzej to o sobie przypomina choc i tak chociaz krotkie spacery robia cos widze ze jak mi sie pezyczepila juz mi zostanie trudno Co do trojaczkow to ciezko ja nawet nie za bardzo blizniaki bym chciala boje sie jak z jednym dam sobie rade a tu dwoje Zgagi wspolczuje wam szczeze dziewczyny A z oddychaniem moze wczoraj maluszek cos Ci uciskal dobrze ze juz dzis jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja codziennie się czuję jakbym przebiegła maraton nawet jak tylko schylę się by po coś sięgnąć ale... Tylko rano tak mam! Jestem w szoku bo normalnie mam dobrą kondycję mimo nadwagi, chodzę dużo po górach potrafię zrobić w nich na raz z 30km, na długie dystanse też chodzę, uprawiam sporty, basen, narty... A tu takie coś :/ wieczorem za to mogłabym iść pobiegać. Muszę się zapytać gin o co chodzi. Kolki nie miałam ani razu jeszcze, może wszystko przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi gin powiedział ze taka mam kondycje zerowa, bo serce bardzo ciężko pracuje obsługując dwa organizmy i stad dyszenia schodach itp. i ze akurat tak mój organizm na ciążę reaguje, bo są kobiety, które po górach mogą latać. "Ot taka Pani ciąży uroda :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu to zycze Ci bys choc kolki nie doswiadczyla co do kondycji to ja tak niby mam a wystarczy ze wyjde nawet tylko do sklepu czy wezme sie za odkurzanie i juz jak bym w maratonie biegla Ja moze nie bylam tak wysportowana jak Ola ale sporo spacerowalam i jako taka kondycje mialam a teraz z tym kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia emilki
dziewczyny ja również mam termin na luty, jeśli chodzi o zgagę to mnie męczy co wieczór, dochodzi do tego że nawet wody nie mogę się napić bo zaraz mi się odbija i piecze w przełyku. Staram się brać leki tylko kiedy już objawy są bardzo nasilone. Ze swojej strony polecam Maalox ( jest bezpieczny w ciąży) na mnie rennie w ogóle nie działa. Co do bólu biodra, ja tak miałam przez tydzień, potem przeszło . Podejrzewam, że dzidziuś uciskał nerw , bo bo jakimś czasie samo przeszło. Co do słodyczy, ja też powinnam ograniczyć bo mocz cały czas wychodzi mi zasadowy co grozi infekcją układu moczowego, ale nie mogę się powstrzymać, zawsze byłam słodkolubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja mam tylko tak od rana a potem jak się " rozruszam" to już jest lepiej i czuję że mogę wszystko :P A od rana padam :( może to coś z ciśnieniem... Bo czemu po południu już jest ok? Dziwne... Kolek nie mam bo przez tą dietę nie mam dużych problemów kibelkowych ;) wcinam dużo błonnika i ogórów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusia emilki
Olu ja miałam takie rwanie w udzie i pachwinie też zazwyczaj po dłuższym odpoczynku, jak rozchodziłam było lepiej. Zmęczona też najbardziej jestem rano, jak zjem śniadanie potem już jest lepiej. Ostatnio robiłam TSH i wyszło mi lekko ponad normę, dostałam tabletki na obniżenie i teraz widzę że mam więcej energii. W ogóle to polecam sprawdzić sobie poziom TSH jeśli lekarz wam tego nie zlecał. Ja np odp początku ciąży badam co miesiąc i do tej pory wyniki miałam idealne ( w okolicach 1,0) aż ti nagle w ciągu miesiąca skoczyło do 2,6. W ciąży maksymalnie powinno być 2,5 a najlepiej poniżej 2,0. Moja endo powiedziała mi, że na tym etapie ciąży dziecko bardzo szybko rośnie i zabiera hormon matce, więc TSH może się bardzo podnieść. Objawami podwyżonego TSH może być m.in zmęczenie i senność więc polecam na wszelki wypadek sprawdzić czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dziewczyny ja mam identycznie z tym "maratonem" Schyle sie tylko po cos i juz zadyszka. Czasem nawet siedze i oddechu dobrego zlapać nie moge ale to chyba już ze względu na to że ciąża dobiega do końca i dzieciaczki już są spore i uciskają. Dziewczyny a jak tam u was z ochotą na " Przytulanki z Mężem " Ja szczerze mówiąc na początku ciąży miałam wieksze "zapotrzebowanie" a teraz praktycznie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka tez tak mam na początku to non stop miałam ochotę choć nie mogłam, a teraz to praktycznie zero tak jak Ty piszesz, mam nadzieje ze po urodzeniu ochota szybko wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję ze po porodzie najdzie wieksza ochota :-) Tylko wtedy znowu przez przynajmniej 4 tyg nie bedzie nam wolno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Z ochota na przytulanki to dalej mam chic nie tak jak na poczatku wtedy to moglam codziennie az moj sie smial ze go wykoncze teraz to tak mi sie chce co kilka dni choc jakina ze 4, 5 to juz zaczynam miec parcie i dobierac sie do swojego jesli on nie przejmnie wczesniej inicjatywy i co najlepsze takie zmeczenie nie meczy mnie a wrecz relaksuje :) Wlasnie zjadlam obiadek dzis krupnik i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no to fajnie ze nic sie u cb w tych sprawach nie zmieniło:-). My też już po obiedzie córa bajki ogląda. A ja właśnie wieszam ostatnie pranie :-). Nie dawno dzwonił do m Mąż że ten skleb meblowy w ktorym zamawialiśmy szafe nie odbiera tel. Jak nam do soboty nie prywioza tej szafy to idziemy po zwrot pieniedzy. Ileż można czekać na szafe to masakra... A najbardziej nie lubie takiego chamstwa jak sie dzwoni kilka razy a oni nawet nie oddzwonią i majka klienta w czterech literach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelinka masz racje z ta szafa zamiast przeprosic i sie wytlumaczyc bo to jednak roznie bywa to oni was unikaja a Ty niepotrzebnie sie stresujesz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dzięki za poradę, ja badam TSH (choruję na PCOS więc muszę pilnować) i mam super wyniki. W dzień zazwyczaj nie mam ochoty spać, nigdy nie lubiłam nawet spać w dzień. Ochoty na mizianie z mężem nie mam, wiem że on by chciał ale też widzę że bardziej zależy mu na szczęśliwym rozwiązaniu i nie chce mnie denerwować więc się nie przyznaje że ma ochotę :P ja mam niestety wahania hormonów zawsze i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi a w ciąży to już istne tornado ze mnie. Liczyłam ostatnio, że za komplet mebli mnie wyjdzie 500zl (szafa, komoda, biurko, regał z szufladami) i robię pod wymiar. Muszę pojechać w następnym tygodniu wybrać kolor płyty i uchwyty do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ola ciesze sie ze masz dobre wyniki. I powiem ci ze tanie te meble. Ja za samą szafe dałam 890 zl. Kasia właśnie odzdzwonili do męża i powiedzieli ze szafa bedzie za tydzień w sobote czyli 12.12 bo maja jakis problem z firma ktora produkuje te meble no ale jak dla mnie to za dlugi czas oczekiwania bo praktycznie prawie miesiac bez 5 dni. I w ramach przeprosin za dos dlugi czas oczekiwania zaoferowali bezplatny montaż. I teraz nie wiem co robić. Chcislam isc juz na zakupy w sobotę pokupować ciuszki i reszte bo jakbym tak musiala isc do szpitala to nic nie mamy dla Filipa a tu tej szafy nie bedzie zeby to wszystko pochować. No ale nie ma co przedłużać tych zakupow bo juz za dlugo zwlekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ewelina ja na razie ciuszki trzymam w takim wielkim pokrowcu na zamek żeby się nie kurzyły. Wózek też wyprałam i do worków popakowałam. A ciuszki i tak trzeba będzie wyprać bo nowe mogą puszczać kolor. A cena za komplet taka niska bo robię we własnym zakresie meble z własnego projektu i wiem gdzie kupić elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu to fajnie z tymi meblami :) Ewelina ja tez trzymam ciuszki na razie podobnie jak Ola z tym ze w worku prozniowym do szafki dam jak wypiore je :) Ola bardzo dobrze ze masz dobre wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×