Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Co tam u was dziewczyny ? :) u nas ząbkowanie na całego:) pojawiła się górna lewa dwójka:) i chyba zaczyna prawa górna dwójka jedynek na razie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Niech będą spokojne i radosne :-) :-* Życzą Kasia z małym Pawełkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dziękuję Kasiu Wam też życzymy udanego weekendu świątecznego i szampańskiej zabawy w Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Hej, Kochane jak tam u was po pierwszych świętach z pociechami? :) niedługo nasze maluchy będą miały roczek :) Czas zleciał nie wiadomo kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Powidoki 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Powidoki_2016 Charyzmatyczny malarz Władysław Strzemiński nie godzi się z socrealizmem i pozostaje wierny swojej drodze artystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko prawie rok i dopiero pierwszy ząbek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Kasia :-) Jak tam dziewczynki Domi u nas święta jakoś nawet się udały byliśmy się że mały będzie chciał wszystko ze stołu ale na szczęście trosze popròbował to co mógł i było ok za to na sylwestra do 20 bylismy u sąsiadów później mały spać i już musiałam z nim zostać bo cwaniak do 22 gdzieś czuwał czy jestem ale to pewnie przez to ze przed sylwestrem goraczkowal na zęby my już mamy 6 ząbków i po raz pierwszy najpierw górna prawa dwójka a po jakiś trzech dniach górna prawa jedynka wyszły bez gorączki a jak tam u was ząbki Domi wyszły Co do roczku to masakra jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
czesc dziewczyny, tez nie moge uwierzyć ze tak to zlecialo... czytam stare posty i jestem osłupiała kiedy to minęło:/ bałam sie powrotu do pracy, ale parę dni temu zdecydowałam ze nie wracam do pracy bo szkoda mi tego czasu z córeczką także może lekko nie będzie, ale najważniejszy jest nasz wspólny czas bo on już nigdy nie wróci. U nas Mała została na kilka dni u babci i niestety odstawiła sie przez to od piersi nie mogę tego przeboleć cały czas czuję smutek że do tego doszło przeze mnie, mam nadzieję ze uda mi sie odbudować karmienie bo jeszcze ze 3 miesiące chciałam ja pokarmić. a tak poza tym to wcina wszystko jak leci głodomorek:) szykujecie urodzinki? u nas dopiero 25.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Kasiu u nas ząbki wyszły już w 9 miesiącu :) mamy już 5 :) Mały jest mały żarłok wszystko by zjadł... nie ma umiaru :) U nas roczek kończymy 15,02 :) już niedługo... Domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Kasia Kotulina wazne ze do teraz karmilas jeśli nie uda Ci się odbudować karmienia choć życzę Ci by się udało. Domi to ja urodziłam dzień po tobie bo 16 :-) My będziemy robic urodzinki 18 w sobotę ale skromnie tylko dziadkowie i chrzestni Ja do pracy nie idę bo przed ciążą straciłam pracę ale nawet gdybym pracowała to teraz bym tez nie poszła bo nie miała bym z kim zostawić małego żłobek w innym miescie ( 3km ) a i bym nie chciała juz dawać do żłobka takiego malucha moja mama daleko a teściowa schorowana i na dłużej by nie dała rady tym bardziej że mały jest bardzo absorwujacy jeśli się uda to planuje na trzy latka do przeczkola i do pracy wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też imprezka 18:) i aż na 18 osób nie da się inaczej... ja do pracy muszę wrócić no i ten sam problem nie mam z kim dziecka zostawić ale jeszcze mam niecałe dwa miesiące do myślenia... Domi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć dziewczyny :) U nas impreza w urodziny czyli 9!!! nic nie przekładam bo wtedy są więc niech będą. To impreza urodzinowa mojego syna więc zapraszam dzieciaki z rodziny i najbliższych znjomych, z którymi sie widuję co kilka dni bo maja dzieci w podobnym wieku. Powoli robię mini dekoracje, wywołuhje zdjęcia. Do pracy też nie wracam jeszcze przez rok. Zobaczymy potem co dalej. starsza córka idzie do przedszkola od wrzesnia, a syn jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu kasia U nas impreza w sobotę bo Tata ma drugie zmiany a jak to na pierwszych urodzinach syna by mial nie byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla86
U nas właśnie minął roczek :) Ale zleciało,.. pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Impreza była już, goście z Poznania, podsumowując mamy 5 zębów, puszczające się do chodzenia dziecko ( chodzi już sama z taboretem ) mówiące mama tata daj tam bam itp tańczące ( nie wiem po kim ma takie poczucie rytmu) ma bujną czupryne na głowie, chyba zostanie dentystką bo ją zęby interesują ;) no a Mama wraca do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla86
A i dodam że ta moja szwagierka robiła całej rodzinie awantury jak to ja śmiem pierwsza mieć dziecko i śmiertelnie się obraziła że mamy dziecko - zerwała z nami całkowicie kontakt a brat się nie pojawił ani na chrzcinach ani roczku bo nie chciał żonie robić przykrości... Żenada jednym słowem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola naprawdę? no po prostu szok.... trzeba się cieszyć z nowego członka rodziny :) U nas urodziny za tydzień sami dorośli bo dzieci chore :( no cóż nie da rady przełożyć. Domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu pamiętam że wspominalas coś że u męża w rodzinie coś nie tak ale żeby się aż tak obrażać to dziecinada zamiast jak Domi mówi cieszyć się Super że próbuje mała już chodzić mój na razie tylko przy meblach chyba że się zapomni to kilka sekund postoi bez trzymania ale to tylko kilka sekund na razie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla86
Niestety czasem i tak bywa. Ja się nie mam zamiaru przejmować, że ktoś tupie nóżkami. Są dorośli. My cieszymy się z naszego szczęścia. Nikomu nie bronię mieć swoich dzieci. Dobrze że się odcięli mamy spokój niż jakby cały czas mieli by robić sceny. My już po szczepieniu Odra świnka różyczka. Nawet gorączki córka nie miała bardziej ja się denerwowałam bo słyszałam że dzieci to ciężko przechodzą na szczęście unas szczepią Priorixem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Kasia Mam nadzieję że choć zabiegane zagladacie tu czasem dziewczęta a dzieciaczki rosną zdrowe Chciałam wam życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz by pomimo prognoz były ciepłe nie tylko w gronie najbliższych ale i na dworze :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
ja czasem zaglądam :) Mysle o ciąży znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania juz fajnie bo mała różnica wieku :-) ja na razie na pewno nie mój mały jest za bardzo żywym dzieckiem bym miała jeszcze drugim teraz się zajmować Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Fajnie, fajnie tylko to nasze 3 dziecko i różnica wychodzi mniej więcej co 2 lata więc sporo obaw. A z drugiej strony czuję, że jeszcze chciałabym drugą ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
Czesc dziewczyny, co u Was slychać? zaglądacie jeszcze tutaj?:) a może któraś jest już w drugiej ciąży? jak Maluszki rosną? u nas mala dużo juz mówi fajnie sie porozumiewamy i ogólnie jest wesoło, ale dużo roboty i szczerze mówiąc podziwiam matki dwójek i trójek w krótkim odstępie czasu:) tęsknie za wyjątkowym czasem ciąży i tym tuż po porodzie z zazdrością spoglądając na ciężarne koleżanki, ale to jeszcze nie moja pora.. czekamy na wieści od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Tu Kasia Nasz mały mówi dużo ale na razie po swojemu Za to po dworze musimy za nim ciągle biegać nie usiedzi za długo w jednym miejscu i nie chodzi tylko biega i lubi uciekać bawić się w ganianego więc przy tak *****iwym dziecku na razie nie wyobrażam sobie drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
cześć Kasiu, fajnie że napisałaś:) ciekawe jak tam Ania wspominała coś o trzecim bobasku pracujesz czy spędzasz czas z małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kotulina siedzę z małym bo żłobek oddalony o 8 km a nie mam z kim zostawić małego na nianię bym wydała prawie tyle co bym zarobiła więc się nie opłaca :-)Fajnie że ktoś tu jeszcze czasem zajrzy Ciekawe co u reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×