Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna7717
Mleko na 6! Mój Synek rośnie jak na drożdżach. Postanowiłam wprowadzić do jego diety mleko następne. Długo nie mogłam zdecydować się na konkretny produkt, aż traf chciał, że zostałam Ambasadorką marki Nestlé. Za co polubiliśmy mleko NAN PRO 2 - teraz NAN OPTIPRO PLUS 2 i w nowym opakowaniu? Ja – za łatwe przygotowanie i idealną konsystencję bez grudek, Synek – za dobry smak i przyjemny zapach, bo od razu bez grymaszenia wypiła całą buteleczkę! W trakcie testowania produktu zauważyłam, że mleko jest dobrze tolerowane przez dziecko. Nie ma po nim zaparć i kolek. Przy wyborze NAN PRO 2 ważny był dla mnie bogaty skład mleka oraz zawartość błonnika wspomagającego pracę jelit. Z NAN PRO 2 mam pewność, że dostarczam dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. Test wypadł znakomicie, a ja jestem spokojna o brzuszek mojego dziecka! Oceniamy mleko NAN OPTIPRO PLUS 2 na 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Co tam u Was dziewczyny? U nas ząbki się pojawiają. Bardzo ładnie je też łyżeczką choć walczyłam długo (miesiąc) żeby się przekonała. W sumie to mąż ją przekonał mi brakło cierpliwości. Dalej nie lubi samej marchewki ale jak jest z czymś to zje. Spodnie nosi już na 74 ale góra dalej 68. Tak chyba teraz szyją. Waga 6700g. Bierze się za siadanie jak położę ją w gondoli więc przejdziemy za dwa tygodnie na leżąca spacerówkę bo tam są pasy. Zresztą z gondoli już wyrosła. Skończyłyśmy szczepić rotawirusa. Szykujemy się do urlopu. Kaszkę mannę je od 4 miesiąca te pół łyżeczki i pani doktor mówi że po skończeniu 6 możemy podać już większe ilości. Do tej pory odpukać nie miała żadnych chorób, raz tylko po gerberze dostała zaparcia to położna poleciła czopki glicerynowe i jest ok. Wróciłam do bobovity i hippa bo nie dodają dużo skrobi i innych zagęszczaczy do dań. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
No niestety mój po kaszce mannej kilka dni kupy nie robił, daję mu generalnie produkty z bobovity a następne mleczko spróbuje podawać bebiko bo te co teraz je jest dosyć drogę, jak mu podpasuję bebiko to będzie dobrze :) jedziecie z maluszkami na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki7717
Nestle Nan Pro 2 Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Zachęca swoim składem. Jest pożywne i pełne witamin, zawiera błonnik i wysokiej jakości białko Opti Pro oraz żywe kultury bakterii. Jest dobrze tolerowane przez mojego synka, który od razu je polubił. Produkt jest godny polecenia wszystkim mamom, które karmią dzieci mlekiem modyfikowanym. Mleko jest smaczne, zbliżone do naturalnego mleka. Szybko rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając grudek, dziecko ma ochotę je pić. Opakowanie jest bardzo estetyczne,duże,a zarazem poręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej Moj od poczatku polubil lyzeczke choc nie zawsze wie co z jezykiem zrobic za bardzo go wystawia ale juz mu coraz ladniej idzie Marchewke uwielbia za to dynie srednio a brokul to juz be my sie karmimy roznie hipp bobovita i gerber Narazie tylko warzywa i owoce bo miesko jeszcze nam nie pasuje znaczy zjadl ale stalo mu na zoladku sprobujemy znow za jakies dwa tyg Mleko nastepne chyba najpierw Nan bo tego jeszcze nie pil no i zwykle bo na razie jestesmy na alergicznym Kaszki samej nie chce zageszczamy nia tylko mleczko i tak chetnie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
A waga to juz cos kolo 8 kg bo na ostatnim szczepieniu bylo 7,7 a bylo to jakies trzy tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko NAN OPTIPRO® PLUS 3 bardzo smakuje mojej córeczce, wypija je z wielkim apetytem.Odkąd zaczęliśmy je używać córeczka nie ma problemów z brzuszkiem i zaczęła przesypiać całą noc,bowiem wystarczy cała butla by była najedzona. Mleko ma łagodny smak i zapach ,szybko je się przygotowuje,łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając grudek. Mleko NAN OPTIPRO® PLUS 3 zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju mojego maluszka i jest przez niego tolerowane. Jesteśmy zadowoleni z tego mleka,więc bez obaw polecamy innym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi ja gotuje zwykłą kaszkę mannę bo ta z bobovity jest ponoć dla dzieci co już są do glutenu przyzwyczajone ( robi się ją z mąki pszennej a zwykła manna to tak drobno zmielona pszenica). Spróbuj może podawać zwykłą kaszkę. Kasia moja też tak wywalała język ale to przejściowe. Teraz już połyka i je normalnie. 8kg to chyba normalna waga bo my mamy dolną granicę normy. Takie dziecko długie a chude. Jedziemy na tydzień w góry w Beskid Sądecki i na Słowację bo Mała ma dowód osobisty. U nas dziecko się zatruło gerberem (dziadek też bo zjadł resztę) więc dajemy tylko hipp i bobovite. Mleko dalej Humana jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny Jakos po kolei napiszę co u nas: Synek 9 kg i równo 80 cm - w tamtym tyg. było szczepienie więc akurat waga i miara aktualne :) On uwielbia jeść łyżeczką więc daję mu jabłko surowe, surową marchewkę (do rączki, jabłko tarte), gotuję warzywka: nie przepada za marchewką ale jak jest z czymś to zje, dawałam też cukinię, kalafior i ziemniaka. Z kaszek daję jaglaną póki co, gluten po 6 miesiącu więc za kilka dni ale się nie spieszę. Może w następnym tygodniu dodam mu do warzyw indyka??? Z mleka nadal Bebilon AR juz ostatnie puszki bo potem trzeba już kupić 2 a AR nie ma. Jesli będzie nadal bardzo ulewał to będę mieszać mleko z zagęszczaczem. Ja schudłam, jestem na diecie i troche się ruszam, obcięłam włosy na krótko i robie makijaż :) Urlop teraz odpada. Za jakiś czas Wam napiszę dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko NAN OPTIPRO PLUS 3 bardzo smakuje mojej córeczce, wypija je z wielkim apetytem.Odkąd zaczęliśmy je używać córeczka nie ma problemów z brzuszkiem i zaczęła przesypiać całą noc,bowiem wystarczy cała butla by była najedzona. Mleko ma łagodny smak i zapach ,szybko je się przygotowuje,łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając grudek. Mleko NAN OPTIPRO PLUS 3 zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju mojego maluszka i jest przez niego tolerowane. Jesteśmy zadowoleni z tego mleka,więc bez obaw polecamy innym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika2090
Mleko NAN towarzyszy mi i mojej córeczce od urodzenia. Zostało nam podane w szpitalu, gdy okazało się, że mam za mało pokarmu. Przez pierwsze sześć miesięcy dokarmiałam córkę NAN OPTIPRO 1. Córeczka zawsze wypijała butelkę do końca, nigdy nie miałyśmy po tym mleku żadnych problemów z brzuszkiem, było łagodne i idealnie zbilansowane. Stopniowy przeszłyśmy na mleko z numerem 2 i 3. Zamierzam podawać córce też mleko NAN OPTIPRO 4 do skończenia przez nią 3 roku życia. NAN OPTIPRO nigdy nas nie zawiodło, wręcz przeciwnie zawdzięczam mu dobry humor swojego dziecka i przespane noce. Uregulowało rytm wypróżnień, do tej pory nie wiemy co to zaparcia. Nie znam osoby, która karmiąc dziecko tym mlekiem miałaby o nim złe zdanie. Mleko nie powoduje alergii, jest ogólnodostępne i przystępne cenowo. Wszystkim serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczunia24
Cześć wszystkim mamusią;) Chcialam sie z wami podzielic moja prywatna opinia na temat Nan pro Optipro plus 3. Otóż kilka miesiecy temu mialam wyprobowac Nan Pro ale 2 gdyz akurat wtedy syn byl w do 12ms. Okazalo sie ze mleczko tak wspaniale i szybko przyjęło sie u mojego maluszka ze zostało z nami do dzis a syn na juz 23msc! Zatem musze przyznać ze mleczko naprawdę szybko i łatwo sie przygotowuje a co najwazniejsze nie powstaja zadne grudki! NIE powstają zadne grudki! Wbrew moim obawom nawet przyjemnie pachnie ;) Ale nie moja opinia jest jednak najwazniejsza ale to co moj syn na rozne sposoby próbuje mi przekazać . Jemu również mleczko Nan pro optipro 2 i 3 bardzo przypadło do smaku;) Pij je z wielka ochota a czasami wrecz ze szczęścia łapczywie;p Nigdy nie mial po nim problemow z brzuszkiem(żadnych wzdęc, kolek, zaparć) . Zawsze butla wypita do zera. Ponadto mleko ma bogaty sklad (duzo składników potrzebnych i niezbędnych do prawidłowego rozwoju naszej pociechy) i szybka przyswajalność! Mleczko oceniam na 10+ w skali o-10;^^ I polecam wszystkim Nestle Nan pro Optipro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Hej:D mam do was pytanko czy dziecko może ulewać więcej przy ząbkowaniu bo tak od poniedziałku znowu zaczął więcej ulewać a wydaje mi się że zaczyna ząbkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka8989
Pierwszą butlę mleka NAN OPTIPRO PLUS 2 moja córka otrzymała wieczorem i ku mojej radości nie grymasiła tylko wypiła wszystko do ostatniej kropli. Niestety nie uporaliśmy się jeszcze z zakończeniem karmienia nocnego więc maluch wypił mleko ponownie około 1 w nocy i nad ranem. I tak przez kilka dni. Po upływie tygodnia zauważyłam dwie rzeczy. Po pierwsze córka przestał budzić się w połowie nocy a gdy wypije butlę o 22 kolejnej domaga się około 4 nad ranem. Nie jest tak codziennie ale w większości przypadków. Kolejna rzecz to uregulowanie brzuszka i koniec z zaparciami i kupkami w formie króliczych bobków. Odkąd Hania pije mleko Nestle NAN OPTIPRO PLUS 2 robi normalne kupki prawie po każdym posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkor
Mamusie i tatusiowie. Polecam mleko NAN OPTIPRO PLUS 2 lub NAN OPTIPRO PLUS 3. Brzuszek nie boli kolek nie ma a noce sa przespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi moja ulewa ZAWSZE po cielęcinie i jak siada więc może to coś z nowym produktem lub ugniataniem brzuszka bo nie sądzę żeby ząbki miały jakieś powiązanie, bardziej ślinienie się mi pasuje do ząbkowania. Sprawdź czy coś nie podałaś do jedzenia co powoduje ulewanie. No albo to przez siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi co do mleka to nie wiem my mamy humane 2, czytałam że przy zmianie na 2 może pojawić się zaparcie ale u nas wszystko ok bo podaję małej jogurt. Już jemy wszystko jak leci, jaja, mięso, ryby, owoce, warzywa i większe porcje glutenu. Ostatnio naszej pediatry nie było i inna powiedziała że w 7 miesiącu już dziecko powinno poznawać wszystkie smaki. Domi może powinnaś zmienić mleko na to przeciw ulewaniu. Mam ulewanie się nigdy nie zdarza poza wymienionymi sytuacjami ( siedzenie, cielęcina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieńka294
bardzo polecam mleko NAN optipro 2 i 3, jest lekko strawne, świetnie działa na brzuszek (nie powoduje wzdęć, biegunek czy wymiotów) ogólnie mleko bardzo dobrze tolerowane przez moją córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
czesc dziewczyny, u nas zabki tylko dolne jedynki wyszly ale slini sie strasznie wiec chyba bedzie szlo dalej. Mojamala poki co dostaje tylko piers i pol lyzeczki kaszki z glutenem pierwsze dni jak zaczela dostawac miala caly czas gazy a teraz juzjestok i chetnie zjada choc tego niewiele:) Ania jak synek radzi sobie z surowa marchewka? tak tylko memla w buzi? mala moja mowi juz tata najpierw mowila dada a teraz juz wyraznie tata:) nie mowi tego na widok taty tylko tak poprostu jak sie obudzi, ale zawsze cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina tak memła na zasadzie gryzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Jesteśmy na wakacjach. U nas już jest problem raczkowania i próby wstawania. Oczywiście nie ma jeszcze siły wstać ale kombinuje i kombinuje jak się podnieść i chwyta się krawędzi łóżka turystycznego bo mamy to z podwieszaną podłogą. Siedzi już stabilnie i jeździmy spacerówką. Byliśmy już na Słowacji na termach. Teraz siedzimy w Polskich górach. Raczkuje tylko do przodu a do tyłu tylko tak śmiesznie pełza. Ślini się niesamowicie. Opalona na murzyna tak nas słońce łapie ale mamy ciemną karnacje więc nam dużo nie trzeba żeby się opalić. ;) Jeszcze mają być ten weekend upały więc pewnie nas przypiecze jak to w górach. Nawet krem z filtrem nie pomoże ;) ma rysy twarzy 2 letniego dziecka a nie bobasa i włosy nam mocno ruszyły więc wygląda na starszą dziewczynkę. Czarne oczy robią swoje już poderwała 7 miesięcznego kawalera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Hej, ale tu pustki :D Ola twoja mała już siedzi i raczkuję? mój nie wiele młodszy i zupełnie nic. Każde dziecko inaczej ale bym chciała żeby już sobie posiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny :-) Dawno nie zaglądałam tu do was. Cieszę się że u was i Maluszków wszystko w porządku : -) Kotulinka mój Filip też ma już 2 jedynki na dole ale górne teraz idą bo marudzi strasznie. Aktualna waga to 10.460 i 82 cm 2 tygodnie temu mieliśmy chrzciny. Mały kołysał się na moich kolanach do przodu do tyłu i głośno gaworzył jak ksiądz coś mówił :-) Śmiesznie to wyglądało he he :-) Co do wagi rzuciłam 10 kg ale teraz stoję w miejscu bo w lipcu miałam atak wyrostka robaczkowego i narazie muszę przystopować z ćwiczeniami. Mam zamiar iść do dietetyka ale zobaczymy jeszcze czy się zdecyduje. Pozdrawiam Was serdecznie Kochane. Buziaki dla Maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi właśnie siedzieć to tylko jak posadzę bo sama nie chce siadać woli z pozycji na brzuszku wstawać na proste nogi (koci grzbiet) i raczkuje. I ciągle coś upuszcza. Już zrobiłam tyle skłonów że nie muszę chodzić na jakieś gimnastyki ;) A u nas waga mała tylko idzie we wzrost, ogólnie trzymamy się nieco poniżej średniej z wagą więc nie jest źle. Po prostu nie ma fałdek jak większość dzieci. Wróciłyśmy z wakacji. Przez moment były skoki temperatury myślałam że się pochoruje bo mnie przewiało na górkach a ona nawet katarku nie dostała a ja mam już zawalone zatoki. Właśnie widzę że u nas w parafii teraz do chrztu albo biorą dzieci zaraz po urodzeniu albo czasem nawet chodzące już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×