Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
Mam takie pytanie do Was... Czy jest jakaś czynność/hobby/zainteresowanie, które robiłyście przed ciąża a teraz tego nie robicie bo to niepotrzebne ryzyko? Np czy są dziewczyny co biegały po górach, skakały ze spadochronem, uczestniczyły w rajdach samochodowych itp. Czy macie jakieś sposoby na nie wypadnięcie z formy albo najzwyczajnej na spędzanie weekendów inaczej niż dotychczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola ewelina to dobrze ze wszystko i was w porzadku Ola ja nie bylam nigdy specjalnie aktywna sportowo wiec Ci nie pomoge w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kiedyś próbowałam chodzić na takie relaksacyjne zajęcia z rozciągania jak jeszcze na studiach byłam ale... To nie dla mnie:) Wkurzały mnie jakieś ćwiczenia oddechowe i podobne. Pani gadała o jakiejś ideologii ćwiczeń jak jakaś sekciara. Przychodzi weekend a ja bym po górach poskakała. Narty w tym roku też trzeba odłożyć :( Robienie na drutach jest nie dla mnie :P Szukam sobie zajęcia po pracy... Żeby czas szybciej płynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ponoc sa jakies zajecia sportowe dla kobiet w ciazy popytaj moze ktos cos wiecej wie albo i nawet lekarza spytaj co Ci wolno a czego lepiej uniknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Lekarz na początku powiedzia, że teoretycznie ciąża to nie choroba i można w góry jechać ale on myślał, że ja tylko dreptam sobie do Morskiego Oka asfaltem.... Kiedy mu powiedziałam, jak to wygląda z mojej strony, powiedział że absolutnie, żeby się nie nabawić kontuzji :( na basen trochę boje się iść (grzybica), rower wg lekarza też jest kontuzyjny :( nie upieram się przy sportach ale po prostu nie chciałbym być po ciąży jak dętka, wystarczy że mam problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola w tej sytuacji wystarczą regularne spacery z kijkami. Skoro narzekasz na dodatkowe kg to taka intensywna aktywność raz na jakiś czas niczego nie zmieni. Chyba lepiej regularnie a i bezpiecznie dla dziecka i Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dziewczyny jak dzisiaj? Ja znowu spałam na wyrywki bo w pozycji na boku ciągnie mnie podbrzusze i na da się wyleżeć a na plecach non stop nie da rady. Wczoraj wzięłąm się za sprzatanie takie wieksze - robiłam remanent w szafie, ksiazkach, dokumentach i chyba przesadziłam z dźwiganiem. Albo to naturalne naciaganie wiezadeł macicy bo naprawdę mnie dziś boli, jeszcze w nocy spać nie mogłam. I powiem Wam, że nie wyobrażam sobie takiego sprzątania i urządzania miejsca dla dziecka z wiekszym brzuchem. Wczoraj się miałam okazje przekonać, że ciąża to nie choroba ale trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) goscania wspolczuje mi tez sie zdaza ze sie budze w nocy i ciezko zasnac ale nie mam az takich problemow biedna Ty oby bylo tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Szybsze spacerki swoją drogą też robię ;) jak teraz sobie pomyśle że jesień taka piękna się robi w Bieszczadach to łezka się w oku kręci :( Trudno :( Ania ja też tak miałam jak się odźwigałam segregatorow w pracy, niby po jednym nosiłam ale potem okazało się, że i tak ogólnie to było za dużo dla mnie. Odchorowałam ze 3 dni, oczywiście na samą wizytę u gina przeszło ;) nie wiadomo czy to nie zapoczątkowało tej mojej rwy. Zaraz wracam do roboty i już wiem że TRZEBA SIĘ OSZCZĘDZAĆ ;) Człowiek wiele by chciał ale organizm nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No właśnie dałam sobie spokój z myciem okien. Poza tym mąż kategorycznie zabronił :) Zrobiłam obiad i leżę. Mały mi bąbelkuje po jedzeniu :) A porządki dokończymy jutro razem z tym, że ja mam być mózgiem operacji a mąż wykonawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Moje okna są czarne!! Nie były myte od wiosny.... I jakoś z tym idzie żyć choć jest ciemno:P Mam to gdzieś. Na jesień nie ma co myć a jak ktoś przyjdzie i głupio skomentuje to wręcze mu scierke jak się nie podoba niech myje ;) nigdy się tym nie przejmowałam i teraz też nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna oknami ale leżę i nie wiem co mam zrobić....nadal boli mnie ten brzuch dołem, jest twardy i bolesny. Zastanawiam się czy iść na wszelki wypadek do lekarza czy to normalne, że tak może boleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi22
Wiecie kochane czy można robić ekg w ciąży? jestem zapisana do kardiologa pod koniec miesiąca a nie wiem co z tym ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi wydaje mi sie ze najlepiej jak sie spytasz swojego ginekologa ewentualnie kardiolog powinien wiedziec czy Ci to moze zaszkodzic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) jak samopoczucie u mnie ok ale za oknami bardzo gesta mgla oby sie podniosla bo na spacer we mgle nie za przyjemnie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ostatnio gorsze dni wymioty i ciągle mdłości, narazie zjadłam śniadanie i jest ok. Mam jakoś wrażenie ostatnio ze mniej czuje dzidziusia albo nawet wcale i martwi mnie to mimo iż wiem, ze może tak być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez czasami mniej czuje a za jakis czas jest lepiej baraszkuje nawet ok minuty ale jak dluzszy czas cisza i nic nie czuje zaraz troszke sie martwie choc wiem ze wszystko na pewno w porzadku jest Kotulina dobrze ze sniadanko zjadlas i na razie wszystko ok oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 1,5 tygodnia i dowiem się co to za stworek siedzi w moim brzuszku:) bo mam już tyle ubranek upatrzonych i dla Dz i dla Ch chce już je kupić a nie wiem dla kogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Witam w ten deszczowy dzień. EKG myślę że można robić tylko nie RTG. We wtorek wizyta i pewnie powrót do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina ja moze sie w poniedzialek dowiem jesli znow sie nie odwroci ;) Ola a u mnie po mglistym poranku wyszlo slonce i nawet cieplo jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U nas już też się przejaśnia:) Mój mąż się dowiedział w pracy, że jak dziecko się dupskiem odwraca do lekarza to na pewno bedzie dziewczynka haha co do ubranek - ja nie widzę przeszkód by ubrać chłopca w różowe śpioszki oczywiście nie w jakieś księżniczki czy z napisem córunia tatunia ale w granicach rozsądku ;) małemu dziecku to za jedno, w końcu ten cały marketing jest dla rodzica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a to ciekawe tym bardziej jestem ciekawa co bedzie bo wczesniej na 70%mial byc chlopiec wiadomo byle bylo zdrowe ale no coz ciekawosc co do plci tez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ten gosc na koncu to ja ;) net mi psikusa zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale te wszystkie ubranka są tak mocno rozgraniczone ze mnie by to przeszkadzało patrzeć na syna ubranego w spiochy w różowe serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa 77
witam przyszłe mamusie! ja mam termin na marzec, ale zawitałam do Was, bo chcę się czegoś dowiedzieć. Kiedy odczuwałyście pierwsze ruchy dziecka? ja jestem w 13 tygodniu ciąży i wczoraj odczułam silny ruch, jakby się dziecko odwróciło, dziwne uczucie, nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam. Wyczuwalny był w dole w podbrzuszu. Czy to możliwe, że tak wcześnie ? Póki co tylko ten 1 raz czułam. pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowa77, lekarz pewnie powie Ci ze nie możliwe, ale moim zdaniem możliwe bo ja w 14 poczułam pierwszy raz coś podobnego jak Ty i nie mogłam uwierzyć żeby tak wcześnie. To było tylko raz, ale potem powtórzyło się wyraźniej w 16 tyg. i jasne się stalo ze to 14 tyg było dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola sliczne te body musze pokazac je mojemu chlopakowi on tez lubi metallice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Cieszę się że Ci się podoba;) taki gadżet bo dziecko szybko wyrośnie ale można zostawić na pamiątkę ;) miny sąsiadek zaglądających do wózka... Bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
I ladny taki ciuszek czy to wszystkie musza byc w pastelach jeden czy kilka mozna innych miec :) a co do sasiadek i tak jak maja obgadac obgadaja a tak mozna dac im powod do plotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×